Akıllar Türkiye Kupası'nda!

29 Mart 2012 | 16:29

5 yorum

4408 okunma

Başarılı kalecimiz Scott Carson ve genç kanat oyuncumuz İsmail Haktan Odabaşı, Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Sözü ilk alan kaleci Carson, ligin son iki haftasında oynanacak Antalyaspor ve Gaziantepspor maçlarını değerlendirdi. Carson, "Gerçekten çok önemli iki maç oynayacağız. Kadro kalitesi olarak bu iki maçın da üstesinden geleceğiz. İşi son haftaya bırakmak istemiyoruz. Antalyaspor maçını kazanıp bu işi daha da kolay hale getirmek istiyoruz. İki maçtan da en iyi sonuçla ayrılacağımızı düşünüyorum" dedi. Türkiye Kupası ile ilgili görüşlerini belirten Carson şunları söyledi:
 
"Sivasspor bizi iki maçta da yendi. Bu açıdan bakılınca zor bir karşılaşma olacağını herkes biliyor. Ama aynı zamanda bizim için rövanş şansı. Sivasspor'u yenip kupada bir üst tura çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."
 
Bir gazetecinin, "Türkiye'de beğendiğin bir kaleci var mı?" sorusuna Carson, "Muslera ve Volkan gerçekten iyi kaleciler. Ama ben bunlara Tolga'yı da dahil etmek istiyorum. Bu üç kaleci gerçekten Türkiye'de öne çıkan kalecilerdir. Üçü de gerçekten çok iyi kaleciler. Bunlara Rüştü'yü de dahil etmek istiyorum. Kendi açımdan baktığım zaman onları değerlendirebilirim ama kendimi değerlendirmem zor. Ama bu dört kaleciden aşağıya kaldığımı da düşünmüyorum" cevabını verdi.
 
İsmail Haktan Odabaşı: "Kupayı Bursa'ya getirmek istiyoruz"
 
Genç oyuncumuz İsmail Haktan Odabaşı ise, Antalyaspor maçı ve Türkiye Kupası ile ilgili şunları söyledi:
 
"Fenerbahçe maçında bir mağlubiyet aldık. Bu hafta Antalyaspor ile oynayacağız. Antalyaspor da 3 puanı almak zorunda. İki maçı alıp ilk 8 hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Puan kaybettiğimiz takdirde bu hedefimizden uzaklaşırız. Bu yılki bir diğer hedefimiz Türkiye Kupası. Özellikle ben çok istiyorum çünkü kariyerim için çok önemli. Umarım kupayı Bursa'ya getiririz. Kupayı almak istiyorsanız şartlar ne olursa olsun tüm maçları almak zorundayız. Kadıköy'de seyircilerimizle birlikte büyük coşku içerisinde oynayacağız."


 

  • Emre Toka
  30 Mart 2012 | 14:02
  Kendimi değerlendiremem demiş ama onlardan kala bir yanım yok demiş :)
  • Bursasporum
  29 Mart 2012 | 20:53
  Öyle demeyelim beyler bakın aydın yılmaz'a cimbom sabretti umut etti şimdi canavar gibi. Yapmamız gereken bu. Bir anda beklememeliyiz. Daha çok genç. Serdar da genç ama onun milli takım tecrübesi bu kadar ilerletti. Sabır nasipse ismail de büyük işler yapacak.
  • Fatih Dönmez
  29 Mart 2012 | 20:38
  İsmail haktan odabaşı! ! ! Neyse bişey demiycem ismail topçu filan olmaz beyler benim hiç umudum kalmadı
  • Mustafa
  29 Mart 2012 | 17:23
  Carson sen o saydıklarının hepsinden daha iyisin mütevazilik yapmışsın
  • Berkan
  29 Mart 2012 | 16:47
  İsmail haktan odabaşı! ! ! Neyse bişey demiycem