Başkan ve Hoca Havuzlupark'ta

29 Mart 2012 | 14:14

4 yorum

4972 okunma

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından işletme hakkı Bursaspor Vakfı'na devredilen Havuzlupark Tesisleri'ni Başkanımız İbrahim Yazıcı ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ziyaret etti.

HAVUZLUPARK BURSA'NIN SİMGESİ
Başkanımız İbrahim Yazıcı, Havuzlupark Tesisleri'nin yaz ve kış aylarında Bursalı sporseverlere hizmet verebilmesi için çalışmalar başlattıklarını söyledi.
 
Başkanımız İbrahim Yazıcı şöyle konuştu;" Havuzlupark Tesisleri bizim çocukluğumuzda da hizmet eden bir tesis. Biliyorsunuz Havuzlupark Bursa'nın ayrı bir simgesidir. Biz şimdi burayı yeni baştan çok daha iyi bir hale nasıl getiririz onu düşünüyoruz. Yaz ve kış aylarında nasıl hizmet yapar ve buradan nasıl gelir elde edebiliriz. Bunların düşüncesi içerisindeyiz. Şuan onların incelemelerini yapıyoruz" dedi.
 
BURSASPOR VAKFI PROJELERİ
Bu tesisin yeni kurulan Bursaspor Vakfı tarafından işletileceğini belirten başkanımız Yazıcı Vakıf ile ilgili birçok proje üretileceğini açıkladı. 
Yazıcı: "Bu tesisin işletmesi Bursaspor Vakfı'na alındı. Bu bir başlangıç. Bursaspor Vakfı'nın Bursa’da öncelikli yapmak istediği şeyler var. Mesela bir Bursaspor Lisesi gibi. Buna benzer önemli yatırımlar düşünüyoruz. Buradaki kaynakları düşündüğümüz Bursaspor Lisesi, Bursaspor Koleji ve spor ile ilgili olabilecek aktivitelerde kullanacağız. Bursaspor'un adını  zirvede tutmak için çalışmalarımız devam edecek" dedi.
 
SAĞLAM; "ÇOK GÜZEL BİR TESİS"
Havuzluparkı ilk defa gördüm. Şehrin tam merkezinde ve yeşillikler içinde çok güzel bir tesis. İyi değerlendirilirse Bursaspor için çok güzel bir tesis olabileceği görüşüne hakim oldum. Hem halkımızın yararlanacağı, hem de Bursasporlu sporcularımızın faydalanabileceği spor tesisi. Ciddi anlamda gelir kapısı olabilecek güzel bir yer. Bursaspor'a hayırlı olsun. Burayı Bursaspor’a veren Büyükşehir Belediyesi'ne de teşekkür etmek lazım.İnşallah bu güzel ortam, güzel mekan, güzel yer hakkı ile değerlendirilip Bursaspor için ciddi gelir kaynakları üretir" dedi.


 

  • Teksascity
  01 Nisan 2012 | 12:21
  Bizim tesisler uladağda olması gerek ;)
  • Bursasporum
  31 Mart 2012 | 15:06
  Dağda kulüp bir kaç milyona bir otel açsa var ya. . . Paraya para demeyiz de işte. Ya da dağ yolunda kafe tarzı çekirgede veya. Senede bir kaç milyon rahat bırakır güzel bir otel. Bir kredi çekilip vakıf adına yapılabilir.
  • Ajk
  30 Mart 2012 | 06:55
  Merak etme hocam sen oranın klube ait oldugunu cogu eski taraftar bile bilmiyor yönetimde iş yokki ulan as 3 5 Bursaspor tabelası yap ismini havuzlupark Bursaspor tesisleri fiyatlarıda ucurma bak nasıl yazın orası tıka basa doluyor. . .
  • Ottoman
  29 Mart 2012 | 14:22
  Otopark ve havuzlu park ikiside bakıma ihtiyacı olan iki işyeri bunların bakımı muhakkakti yapılmalı özellikle otoparkın bkımı yapılmalı sponsor birfirmaya reklam karşılığı ikisinde onarımınıvermek gerekiyor yetkililere önemle duyurulur çok virane olmadan bakılmalı teşekkürler başkanada teşekkürler