Yıktın bütün dünyamı

26 Mart 2012 | 09:34

2 yorum

6992 okunma

Bursaspor'un Fenerbahçe'ye 1-0 yenildiği maçta kilit adam olarak göze çarpan Serdar Aziz, hakeme tepkisini dile getirdi.

Genç futbolcu, 10. dakikada Fenerbahçe ağlarına gönderdiği topun gol olarak sayılmamasına anlam veremediğini belirterek, "Büyük bir sevinç yaşıyordum ki bayrağı gördüm. Ofsayt ile uzaktan yakından alakası yok. Yazık oldu" dedi.

Maçın hemen başında topu ağlara gönderen ancak ofsayt gerekçisiyle sayılmayan genç futbolcu, "Yazık oldu dedi" Maçın zor geçeceğini bildiklerini belirten Serdar şunları söyledi: "Fenerbahçe kendi sahasında çok iyi oynuyor. Buna göre hazırlandık ve iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Ama girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik."

YAZIK OLDU
Kendisinin de bir golünün iptal edildiğini söyleyen Serdar Aziz, "Büyük bir sevinç yaşıyordum ki bayrağı gördüm. Ofsayt ile uzaktan yakından alakası yok. O gol sayılsaydı maçın seyri de değişebilirdi. Ancak yapacak bir şey yok. Sadece yazık oldu diyebiliriz. Artık bu maçı unutup önümüzdeki maçlara bakacağız" ifadelerini kullandı.


 

  • Suleyman
  27 Mart 2012 | 21:32
  Bukadarmi top bizi sevmez yazik oldu yazik il yaridaki son dakika yenilen goller gibi sanssizlik vardi bikac mac daha alabilseydik butun sezon periyotunda ilk 4 te olurduk
  • Ajk
  26 Mart 2012 | 22:00
  Sayılmayan golumuz , verilmeyen bariz penaltımız, direkten dönen 2 topumuz. . . Ne sans yanımızdaydı o gün ne de herzamanki gibi istanbul köpegi hakem ! ! ! Baskan cık artık cıkta acıklama yap kac haftadır hakemler dogruyor bizi ! ! !