A2 | Bursasporumuz 2 - 1 Kasımpaşa

22 Mart 2012 | 16:38

1 yorum

4648 okunma

A2 takımımız 2.grup 4.haftasında Kasımpaşaspor'u konuk etti. Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde oynanan mücadeleyi gençlerimiz 2-1 kazanmasını bildi.

A2 Takımımız evinde konuk ettiği Kasımpaşaspor'u 4. dakikada Musa'nın sağ kanattan yaptığı ortada ceza sahası içerisinde topla buluşan Okan Deniz takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.
29. dakikada sağ kanattan içer doğru hareketlenen Ahmet Arı ceza sahasına girdikten sonra sol kanattan hızlanan Emre Pehlivan'a bıraktı. Emre rahat bir vuruşla takımının 2. golünü kaydetti. 2-0 Karşılaşmanın ilk yarısında başka gol olmaz iken Kasıpaşasporlu Semih 60. dakikada sağ çaprazdan ceza sahası içinde uzak köşeye plase bir vuruşla takımının tek golünü kaydetti.  A2 takımımız sahadan 2-1 üstün ayrıldı.
 
MAÇMETRE

Saha : Vakıfköy
Hakem : Hakan Kabak

Bursaspor :  Harun, Levent, Osman (30’ Burak), Caner, Hüseyin, Barış, Berat (63’ Mesut), Emre (78’Metehan), Okan, Musa, Ahmet (86’Gökhan)
Yedekler: Mert, Burak, Okan, Gökhan, Metehan, Mesut, Furkan

Kasımpaşa : Hamdi, Bülent(46’ Kağan), Muhammet (46’ Ahmet), Faruk, Murat Kart, Hüseyin, Murad(46’ Ahmet), Emre, Alp (78’ Ramazan), Engin, Semih
Yedekler : Sercan, Berat, Ahmet, Ramazan, Burak, Ahmet Erhan, Kağan
 
Goller : 4’ Okan, 29’ Emre (Bursaspor) 60’ Semih (Kasımpaşa)


 

    • Dikkaaaaaat
    22 Mart 2012 | 23:54
    Bursaspor gaziantepspor maçı seyircili oynanacak,lütfen bu maçta özellikle dikkat edeceğimiz bir konu küfür,kötü ve çirkin söylem,bırakalım 8taşı ve şu dibi görülmez kuyu misali bize hep maddi manevi ceza ile fatura edilen 3'lüden vaz geçelim,allah korusun aksi takdirde ceza alırsak playoff'ta kendi sahamızda cezalı oluruzki bu hiç bir şekilde kabul görecek bir durum değil takımımıza destek olalım lütfen köstek olmayalım. Tff ve mhk has 8taşlı