Sağlam: Güzel bir sonuç alacağız

22 Mart 2012 | 14:57

2 yorum

4716 okunma

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve futbolcularımız Mehmet Sak ile Barış Örücü haftalık basın toplantısını BAKYAPI firmasında, Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Sözü ilk alan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, ligin kalan 3 haftasında önemli maçlardan biri olan Fenerbahçe karşısında zorlu bir sınava çıkılacağını ifade etti.

Sağlam  "Ligin kalan 3 haftasındaki önemli maçımızdan biri. Matematiksel olarak devam etse bile, ilk 4 şansımızın kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. İlk 8 ile alakalı hedefimizi devam ettirebilmek açısından bu maç çok önemli. Puan cetveline baktığımız zaman 4-5 takımın çok sıkıştıran takımlar da var. İlk 8 ile alakalı hedefimize ulaşmak için bu maç çok önemli. Fenerbahçe gerçeği de var. Uzun zamandır kaybetmiyorlar. Bunları bir araya topladığımız zaman bu karşılaşmadan iyi bir sonuçla ayrılmak için çok sebebimiz var. Oyuncularımız son haftalardaki gibi üzerine düşen sorumlulukları yerine getirecektir. Moralimiz yerinde. Türkiye Kupası'nda yolumuza devam ediyoruz. Ligdeki yükselişimiz saha sonuçlarıyla bütünleşti. Bu yeri kaybetmek istemiyoruz. Yoğun bir hafta geçirdik. Bu yoğunluk güzel sonuçla bitirilince insanın yorgunluğu da kalmıyor" diye konuştu.

"OZAN İPEK'İN BUGÜN NETLEŞECEK"

Takımda Ozan İpek'in sakatlığının sürdüğünü söyleyen ve takımın son durumu ile ilgili bilgi veren Sağlam, "Takımımızda Ozan İpek'in sakatlığı var. Basser ve Carson takımla birlikte antrenmana katıldılar. Ozan dün daha yoğun çalıştılar. Onun da bugün durumunu değerlendireceğiz. Bunun dışında da bir sıkıntımızın olmaması olumlu bir durum. İnşallah cumartesi akşamı güzel bir sonuç almak istiyoruz" dedi.

Sağlam bir gazetecinin, "Taraftarların gelmeyecek olması maçı etkiler mi?" sorusuna ise Ertuğrul Sağlam, "İki maçımızı kadın ve çocuk taraftarlarımız önünde oynadık ve kazandık. Bu geleneği de devam ettirmek isteyeceğiz" yanıtını verdi. ,

MEHMET SAK VE BARIŞ ÖRÜCÜ: KAZANMAK İSTİYORUZ

Genç futbolcumuz Mehmet Sak ise Fenerbahçe maçı ile ilgili şunları söyledi:

"Bizim için önemli bir deplasman. Ligin son 3 haftası. Bu haftalarda ilk 4 şansımız da bitmedi. Oraya galibiyet için gideceğiz. İyi futbolla galip gelmek istiyoruz. Bunun için hafta başından beri çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bu maçı da kayıpsız geçeriz."

Genç orta saha oyuncumuz Barış Örücü ise şöyle konuştu:

"Fenerbahçe 38 maçtır kendi sahalarında yenilmiyor. Yine kazanmak ve bu seriye son vermek istiyoruz. İnşallah bu maçı kazanırız."


 

  • Dikkaaaaaat
  22 Mart 2012 | 23:54
  Bursaspor gaziantepspor maçı seyircili oynanacak,lütfen bu maçta özellikle dikkat edeceğimiz bir konu küfür,kötü ve çirkin söylem,bırakalım 8taşı ve şu dibi görülmez kuyu misali bize hep maddi manevi ceza ile fatura edilen 3'lüden vaz geçelim,allah korusun aksi takdirde ceza alırsak playoff'ta kendi sahamızda cezalı oluruzki bu hiç bir şekilde kabul görecek bir durum değil takımımıza destek olalım lütfen köstek olmayalım. Tff ve mhk has 8taşlı
  • İzmitli
  22 Mart 2012 | 22:01
  Beyler yine 2 avans veriyoruz 3'te bitiriyoruz ona göre. 2-0 olunca üzülen falan olmasın söyledik şimdiden :d