Biyediç için toplandılar

08 Mart 2012 | 09:35

0 yorum

3782 okunma

Başkan Yazıcı, Sağlam ve yöneticiler, işadamlarıyla teşekkür yemeğinde buluştu.

15 Ağustos 2011’de hayatını kaybeden Bursaspor’un imparatoru Nejat Biyediç anısına düzenlenen anma organizasyonuna katkıda bulunan Bursasporlu eski yöneticiler ve işadamları bir araya geldi. Başkan İbrahim Yazıcı, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı Çağrışan’daki teşekkür yemeğinde birlik beraberlik mesajları verildi. Başkan Yazıcı, Nejat Biyediç’in jübilesiyle ilgili yardımda bulunan arkadaşlarla bir araya geldiklerini ifade ederek, “Rahmetli Biyediç’in ailesine bir nebze de olsa katkıda bulunduğumuz için mutluyuz” dedi.
 
Çok teşekkür ediyorum
 
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, özellikle Nejat Biyediç Futbol Akademisi kurucularından Mustafa Oran’a organizasyondaki katkısı nedeniyle teşekkür ederken, “Birlikte bir çok işadamımızı gezdik. Herkeste Nejat Hoca’ya ve Bursaspor’a olan sevgiyi gördüm. Bu nedenle de çok mutlu oldum. Organizasyona maddi, manevi katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Hakikaten Bursa’da çalışmak ve bulunmak çok özel bir şey” diye konuştu.

Yaşarken de hatırlayalım

Yeşim Tekstil CEO’su ve Bursaspor eski yöneticisi Şenol Şankaya yaptığı konuşmada, “Nejat Biyediç ile ilgili organizasyon düzenlenmesi çok güzel oldu. Bursalı işadamları her zaman böyle sosyal sorumluluk projelerinin içinde olmuştur. Nejat Hoca’nın Bursa’da yeri çok farklıydı. Hem futbolcu, hem antrenör olarak Bursa’ya çok değerler ve başarılar katmıştır. Bursalılar da hocamız vefat ettikten sonra üstlendikleri görevi yerine getirdi. İnşallah bunun hocalarımız, futbolcularımız vefat ettikten sonra değil, onlar yaşarken de yerine getiririz. Çünkü biliyorum ki maddi imkanları o kadar iyi olmayan çok değerli efsane futbolcularımız var” dedi.

Olay Gazetesi


 


    Henüz Yorum Yazılmamış