Herkes bu ikiliyi konuşuyor!

07 Mart 2012 | 09:19

2 yorum

4864 okunma

Son 4 haftada 11 gol atan Bursaspor'da Pinto ve Batalla'nın uyumu taraftarı mest ediyor.

Bursaspor’un son dönemde yakaladığı çıkışın baş mimarları olarak Pablo Martin Batalla ve Sebastian Pinto gösteriliyor. Birbirleriyle uyumları dikkatlerden kaçmayan ikili, gerek attıkları, gerekse attırdıkları gollerle dikkat çekmeye başladılar. Devre arasında transfer edilen Şilili Pinto, özellikle son 4 maçta alınan galibiyette takıma ciddi katkı sağladı.
 
Tangocu 8 yaptı

Hücumda sürekli stoperleri rahatsız eden ve doğru zamanda doğru yerde durmasının avantajlarını kullanan golcü futbolcu rakip fileleri 3 kez havalandırdı. Batalla ise şuana kadar attığı 8 golle takımın en skorer ismi konumunda. Maçlarda rakip fileleri boş geçmemeyi artık gelenek haline getiren Tangocu, kalan haftalarda da Bursaspor’un en büyük koz olacak.

Olay Gazetesi


 

  • Bursasporum
  07 Mart 2012 | 13:31
  Bu iki adam Bursaspora ilaç oldu ilaç. . . Musa çağırandan da çok umutluyuz inşallah o harcanmayacak muhammet demir gibi. Bakıyorum da Bursa'nın ve Bursaspor'umuzun sercan'a ve volkan'a verilen emekleri muhammet'e verilseydi çok farklı olurdu. Batalla kadar golü var şuan antep gibi bir takımda muhammet'in.
  • Inadına
  07 Mart 2012 | 13:03
  Batlla inşallah ona verdiğimiz değerin farkındadır bu takımın efaneleri arasına yazdırır kendini inşallah jübilesinide burda yapar. . .