Başkan: Ben şampiyon olurken bile..

17 Şubat 2012 | 09:35

8 yorum

5226 okunma

Başkan Yazıcı, şanssızlıklardan yakında ama umutlarını kaybetmediklerini söyledi. İbrahim Yazıcı, Ben şampiyon olurken bile şampiyonluk kelimesini hiç kullanmamıştım. Lig daha uzun, bakalım neler olacak dedi.

Bursaspor Başkan İbrahim Yazıcı, kulüp olarak şansız bir sezon yaşadıklarını ve bunun her takımın başına gelebileceğini söyledi. Ligin daha bitmediğini ve bu yüzden hedef konusunda yorum yapamayacağını belirten Yazıcı, şöyle devam etti: “Ben şampiyon olurken bile şampiyonluk kelimesini hiç kullanmadım. Lig daha uzun, bakalım daha neler olacak?”
 
İniş çıkışlar olabilir

“Bu sezon şansız bir dönem yaşıyoruz. Her takımda olabilecek şeyler. Bazı durumları kabul etmek lazım. Takıma devamlı sahip çıkmak lazım. Böyle inişler, çıkışlar olabilir. Maalesef iyi bir sezon geçirmiyoruz. Bunlardan ders çıkarıp, eksikleri giderip daha iyi bir Bursaspor yaratmanın mücadelesini vereceğiz.”
 
Bazen tutmuyor

Yabancı transferin her zaman risk taşıdığını da anlatan Başkan Yazıcı, “Yaptığımız transfere -kötü transfer yaptık- der miyiz. Bazen de şansızlıklar olabiliyor. Uyum olmuyor. Uyum sorunu çıkıyor. Çok iyi bir transfer yaptığını düşünüyorsun ama uymuyor. Yabancı transferler her zaman risklidir. Benim düşüncem, takım haftalar ilerledikçe oturuyor” dedi.
 
Taraftar yanımızda olsun
 
Yeşil beyazlı taraftarların son iki haftadır gerçekten takımını yürekten desteklediğinin altını çizen İbrahim Yazıcı, “Orduspor ile evimizde oynadığımız maçta taraftar çok iyiydi. Ordu maçı kazanıp onlara armağan etmek isterdik. Ancak olmadı. İyi günde de kötü günde de diye bir tezahürat var. Her zaman takıma destek olmak lazım” diye konuştu.
 
Biyediç’i unutmayız
 
Bursaspor’un efsane oyuncu ve teknik direktörü merhum Nejat Biyediç anısına çok güzel bir organizasyona imza attıklarını da ifade eden Yazıcı, “Bursa’da daha önce -İmparator- lakabı kimseye verilmedi. Ölümüne çok üzüldük. Bütün Bursa ve spor kamuoyu ölümüne çok üzülmüştü. Onun anısına daha önce sözleşmiştik ve güzel bir organizasyona imza attık” şeklinde konuştu.


 

  • Timsah
  18 Şubat 2012 | 13:06
  Başkan gelmeden önce borçlu sefil haldeyken kimsenin gıkı çıkmazken şimdi istifa başkan yol al başkan. Tamam sinsi işleri var iyi yönetemiyor ama bu takıma sahip çıkıp şampiyon yapan isimlerden biridir başkan yazıcı.
  • Karaca
  18 Şubat 2012 | 09:48
  Arkadasım ne demek yazıcı gitse daha iyisi mi gelecek bu Bursa yazıcıya mı mahkum daha iyileri yok muydu bundan once harbi Bursasporlu cabinden para koyup bu işi yapan yok muydu? Açın kör gözlerinizi bakın eğer dava açılsın bu yazıcı zimmete para geçirmekten içeri girmezse birşey bilmiyorum. Ayrıca bu takımı yazıcı şampiyon yapmamıştır. Sinpaştan aldığı reklam bedelini buyrun bunu da ben butceye koyuyorum diyen adamdan ne bekliyorsunuz cahil olmayın arıştşrşn eleştirin!
  • Texas 16
  17 Şubat 2012 | 23:30
  Lig bitiyo başkan hala diyo ki haftalar geçtikçe takım oturuyo:) komedi ya.
  • yusuf
  17 Şubat 2012 | 21:54
  Yavv sızın ne ısınıze yonetım ıstıfa dıe sız nıe karısıyonuz adam sampıyon oldugu zaman kımse bısı demıydu ne meraklısınız ya ıstıfaya bıraz ıstıkrarlı olun bı baskanımız 10 yıl teknık dırektorumuz 10 yıl yane uzun yıllar gorev yapsın sankı bılmıyonu yazıcı gıtse daha ıyısı gelcek sankı o daha beter olcak yok transfer yapmıyo evt yapmıyo cımrı baskan napabılırız zamanla olur hersey bjk gs dır tranfer yapıyoda ne oluyo adamları 480 mılyon dolar borcları var bızım bu borcların 4 1 kadar olsa dötü dogrultamayız sacmalamyın ıstıfa dıye baskan gıtse hoca durmaz burda ondan sona hersey dagılır gıder bu kadar ıstıfaya kafayı takmayın lutfen
  • Yesilcroco
  17 Şubat 2012 | 13:16
  Gelen futbolculara bakin verilen paralara bakin alah askina istifa edin
  • Melih
  17 Şubat 2012 | 11:40
  Başkanım sizlerin sayesinde Bursa kenti sınıf atladı. Allah sizlerden razı olsun. Aksi takdirde ne şampiyonluk nede uefa ligine gidebilirdik. Göreve devam ediniz,ekonomisi iyi olan Bursasporumuzu cep delik çepken deliklere bırakmayınınz. 2 veya 3 iyi tarnsferle bu takım seneye şampiyonluğa oynar
  • Karaca
  17 Şubat 2012 | 11:17
  En az 10 milyon dolar indirdi diyolar senin için başkanlığı bırak hesabını ver mahkemeye de Bursaspor başkanı olarak cıkıp klubun adını kirletme yayınlanmaz bu yorum ama olsun en azından teksas org yöneticisi okur belki gerçeklik payı var mı diye araştırılır en az 10 milyon dolar yazık gunah bunlara verdiğiniz desteğe!
  • Saka
  17 Şubat 2012 | 11:01
  Yönetim istifa.