Sağlam: Bursasporluyum diyen herkesi bekliyorum

14 Şubat 2012 | 22:06

3 yorum

4772 okunma

Ertuğrul Sağlam, İmparatoru anmak için yapılan organizasyona çağrıyı Bursa TV ekranlarından yaptı.

İmparator Nejat Biyediç için düzenlenen organizasyonu Bursa TV, Şampiyon programı için değerlendiren Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam,“Bursasporluyum diyen herkesin oraya gelip Nejat hocaya olan saygısını göstermesini istiyorum” diyerek çağrıda bulundu. Nejat hocanın Bursa ve Bursaspor için ne kadar büyük bir önem arz ettiğini bildiklerini söyleyen Sağlam, “Bu organizasyon Nejat hocaya vefa borcumuzu ödeme açısından kesinlikle ölçü olamaz ne yapsak onun Bursaspor için yaptıkları ödeme şansımız yok. Bu güzel fırsat oldu aslında daha önce yapacaktık ama takvim yoğunluğu bu maçı oynamamıza engel oldu” dedi.
 
HERKESİ BEKLİYORUZ
Bu organizasyonun asıl amacının Bursa şehri ve Bursaspor olarak Nejat Bitediç’e olan saygılarını göstermek olduğunu söyleyen deneyimli teknik adam konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Amacımız Bursaspor’u seven herkesin Nejat hocaya olan sevgisini yeniden pekiştirmek ve Bursaspor olarakta Nejat hocaya olan saygımızı göstermek. Bu karşılaşmada coşkulu bir tribünün ve farklı bir atmosferin olması Nejat hocayı ne kadar sevdiğimizi ortaya çıkartacaktır. Bursasporluyum diyen herkesin oraya gelip Nejat hocaya olan saygısını göstermesini istiyorum.”

bursagercek.com.tr

Not: Organizasyon 15 Şubat Çarşamba akşamı saat 18:00'da başlayacaktır. Stadyuma girişler ücretsizdir.


 

  • Gemlikliler
  15 Şubat 2012 | 16:28
  Bursasporluyuz , farklıyız, vefamızı gösterelim, bize , camiamıza hizmet edenlere. Nejat hocamıza . Allahtan tekrar rahmet diliyorum.
  • Inegöl Teksas
  15 Şubat 2012 | 16:21
  Değerli Ertuğrul Hocamızın çağrısına katılmalıyız, ben şahsen İnegöl'ün köyünde oturuyorum, İmparatorumuz için Bursa'ya geldim. Imparatorumuz unutmadık , nur içinde yatsın....
  • Müptezel Arif
  15 Şubat 2012 | 15:24
  Haydi Bursasporlu kardeşlerim saygısızlık yapmayalım imparator biyediç ve ertuğrul hocamız için hazır ücretsizde lütfen gereken ilgiyi gösterelim haydi Bursa