Sağlam: " Galibiyeti taraftarımıza armağan ediyorum"

12 Şubat 2012 | 18:30

6 yorum

5812 okunma

Spor Toto Süper Lig'in 26.haftasında 3-1 kazandığımız Manisaspor maçının ardından Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Manisaspor Teknik Direktörü Ümit Özat'ın açıklamaları şöyleydi.

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam maçın ardından yaptığı açıklamada galibiyeti taraftarlarımıza armağan etti.

Sağlam şöyle konuştu; "Öncelikle bizi buraya kadar gelip destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyor ve bu 3 puanı onlara hediye ediyoruz. Bizim için çok önemli bir maçtı. Alınacak sonuç bize yön gösterecekti. Maç öncesinde futbolcularımız ile konuştuk. Onlara "nereye gitmek istiyorsanız yönünü siz belirleyeceksiniz. Kazandığımız takdirde play-off için mücadele edeceksiniz. Kaybettiğimiz zamanda Allah korusun ligde kalma mücadelesi yapacağız". Futbolcularımız bu bilinçle sahaya çıktılar. Maçı kazanarak play-off için mücadele etmek istediklerini bizlere gösterdiler. Güzel bir maç oldu. Yukarıya yetişmek için daha fazla kazanmamız lazım. Seri yakalamamız lazım. İnşallah bu galibiyet başlangıç olur. Şu an 10.sıradayız ama öyle bir sıralama var ki 1 maç kaybedince 13. sıraya düşüyorsunuz. İlk 8'i sonuna kadar kovalayacağız" dedi.

Manisaspor Teknik Direktörü Ümit Özat ise "Kazanan takımı tebrik etmek lazım. İkinci yarıdaki oyun kırımızı karta kadar memnunum. İlk yarıda iki takımda iyi oynamadı. Duran toplardan gelen goller oldu. İkinci yarıdaki mücadeleden memnunum. İlkeri'in kırmızı kartına kadar baskılı oynadık. Neticede her şey sonuca bağlı. Hakemlerin biraz daha cesaretli olmalarını bekliyoruz" dedi.


 

  • Adam Onlar
  14 Şubat 2012 | 14:14
  Ne maradona ne gullit nede stajokovic en büyük nejat biyediç , ne f. Terim, ne a. Kocaman,ne t. Havutçu her zaman her yerde en büyük adam gibi adam ertuğrul sağlam
  • Timsah Savas
  13 Şubat 2012 | 02:04
  Birakin onu alsaydik bunu yapsaydik su kötü bu eksik elde olani koruyup iyi yere getirmek Bursasporluktur
  • Teksass
  12 Şubat 2012 | 21:12
  Şimdi şu alınsaydı,bu alınmalı,şu şu şu topçular kötü vs demeyi bırakıp son 8 haftada birlik olup takımın yanında olmamız lazım. Hocanında dediği gibi yönetimle hesabı olanlar kongreyi,takımla hesabı olanlar sezon sonunu beklesin
  bugün canını dişine takıp mücadele eden tüm futbolcularımızı ve teknik ekibi kutluyorum,90dk manisada manisaspora deplasman yaşatan taraftarımızada helal olsun.
  her zaman her yerde en büyük Bursa
  • Soydaner
  12 Şubat 2012 | 19:14
  Futbolcularımıza lüzumsuz yer agresif hareketler yapan ö. Aysan bariş ve tulum peyniri misali kilo alan ümit özat Bursaspor yedek kulubesine kudurmuş gibi saldırman hiç hoş değildi,orduspor başkanını tehdit eden başkanınızdanmı öğrendiniz bu derece çirkefliği,çok terbiyesizsiniz vesselam.
  • Efsane Teksas
  12 Şubat 2012 | 18:54
  Paraya kıyıp bobo yu alsaydık ertuğrul sağlam muhtemelen bu maçtan sonra şu açıklamayı yapacaktı ilk dört e girecegimize inanıyorum galibiyet serimiz devam edecek olacaktı fark bu ceza sahasını dağıtacak son vuruşları iyi bir forvet almalıyız
  • Efsane Teksas
  12 Şubat 2012 | 18:48
  Anlamıyorum arkadaş Bursasporun forvetleri bunlarmı olmalı ucuz etin yahnisi iyi olmaz kanatlar iyi sayılır ama forvette adam yok son vuruşları iyi olan nerde duracagını bilen adam yok kanatlardan orta geliyo bizim adamlar ceza sahasının dışında bekliyorlar çeza sahasını dağıtacak bi adam yok paraya kıyıp iyi bi gocü alsaydık şimdi ilk dörtte olurduk türbünlere en az 10 bin kişi fazla gelirdi maliyeti çıkardı futbocunun.