"Statta tam bir bayram havası yaşandı"

29 Ocak 2012 | 13:27

1 yorum

4450 okunma

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Koç, lideri yenmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Hem seyircimiz hem takım bize bayram havası yaşattı" dedi.

Kadın ve çocuk taraftarların stadı doldurmasına değinen İrfan Koç, "Statta tam bir bayram havası yaşandı. Bursaspor her zaman güçlü bir takım. Son dakikalarda her türlü netice ile karşılaştık. Sahada gücümüzü gösterdik. Muhteşem bir atmosfer ile hem seyirci hem takım bize bayram yaşattı" diye konuştu.
 
"Tarihi bir gün bekliyorum"
Özgüven konusunda bir sıkıntı yaşamadıklarını söyleyen İrfan Koç, "Hiç bir zaman kaybetmedik. Bütün takımları yenecek güçteyiz. Bundan sonra çıkışa geçeceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu.
Spor Toto Süper Ligi'nin 24. haftasında oynanacak Trabzonspor karşılaşmasına değinen İrfan Koç, "Tarihi bir gün bekliyorum. Bugüne kadar Trabzon'da Trabzon'u yenememişiz. Yenerek tarihe geçmek istiyoruz" dedi.


 

    • Berkan
    29 Ocak 2012 | 13:46
    Allah yardımcınız olsun tımsahlarım sımdıden umarım hakettıgımız bır galıbıyet alarak Bursa kentı olarak bızde taraftarlık gorevımızı yapmaya basarılı bı sekılde devam ederız