Başkan: Ayrı bir gurur

29 Ocak 2012 | 13:19

2 yorum

4628 okunma

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, dün akşamki Galatasaray maçında tribünleri dolduran kadın taraftarlara teşekkür etti.

Yazıcı, Galatasaray ile dün akşam yaptıkları ve 1-0 kazandıkları maçta, cezaları nedeniyle sadece kadın ve çocuk taratarların tribündeki yerlerini alabildiklerini söyledi.
 
Yaklaşık 20 bin kadın ve çocuğun tribünlerin büyük bir bölümünü doldurarak Bursaspor'u yalnız bırakmadığını vurgulayan Yazıcı, ''Gördük ki Bursalılar yine takımına sahip çıktı ama bu kez sahip çıkanlar kadınlarımız ve çocuklarımız oldu. Bu da bizim için ayrı bir gurur oldu'' dedi.
 
Yazıcı, kadın ve çocuk taraftarların bu ilgisine çok şaşırmadığını da ifade ederek, şunları söyledi:
 
''Bu kadar yoğun ilgiye ben şaşırmadım. Bursa futbol kenti. Erkeği, kadını ve çocuğuyla Bursaspor'a olan ilgi de bu. Bursaspor kentin tek takımı ve Bursalılar da takımlarına gönülden bağlı. Böyle olunca kadınlarımız ve çocuklarımız da takımlarına gereken ilgiyi gösterebiliyor. Galatasaray maçında stadı doldurup, takımlarına canı gönülden destek vererek galibiyette önemli rol oynayan kadın taraftarlarımıza teşekkür ederim. Aldığımız sonuçla da herhalde biz de onları mutlu etmişizdir.''
 
Umarım şanssızlığımızı kırmış oluruz
 
Bu sezon aldıkları sonuçlarla taraftarlarını pek fazla mutlu edemediklerini, bunu da şanssızlığa bağlayan Yazıcı, şöyle devam etti:
 
''Bu yıl şanssızlıklarla dolu bir sezon geçiriyoruz. Bir türlü şans yanımızda olmadı. Özellikle son dakikalarda çok fazla puan keybettik. Dün akşam bizim için önemli bir maça çıktık. Ligin güçlü ekiplerinden Galatasaray karşısında 3 puanın sahibi olduk. Dilerim bu galibiyetle şanssızlığımızı kırmış oluruz. Benim her zaman söylediğim gibi Bursaspor Kulübü'ne kötü sonuçlar yakışmıyor. Bursa gibi büyük bir futbol kentinde her zaman başarılar konuşulmalı.''


 

  • Saka
  30 Ocak 2012 | 10:40
  Başkan istifa
  • Arnavut
  29 Ocak 2012 | 23:04
  Başkan bizim kadınlrımız ve çocuklarımız bile gönül vermiş bu takıma. Sende gönül ver paraya kıyda adam gibi tranfer yapalım deme.