Turgut Bursaspor'a mı ?

08 Ocak 2012 | 21:31

77 yorum

21416 okunma

Yönetim, Janda'nın fiyat arttırması üzerine Ankaragücü'nün genç sağ açığı Turgut Doğan Şahin için harekete geçti.

YERLİ ALTERNATİF
Slavia Prag’da forma giyen Çek sağ açık Petr Janda’nın sürekli fiyat arttırması üzerine Bursaspor rotayı Ankaragücü’nün genç kanat oyuncusu Turgut Doğan Şahin’e çevirdi. Yeşil beyazlı yönetim, iki kanatta da oynayabilen 23 yaşındaki Şahin’e renklerine bağlamak için harekete geçti.

SICAK BAKIYOR
İki sezon önce Ertuğrul Sağlam’ın, Samsunspor’da oynarken istediği genç kanat oyuncusunun da 1,5 sezondur formasını giydiği Başkent ekibindeki sıkıntı nedeniyle Bursaspor’un teklifine sıcak baktığı ve iki kulübün anlaşması halinde Turgut Doğan Şahin’in transfer edileceği öğrenildi.

Turgut Doğan Şahin’in kariyeri
Samsunspor altyapısından yetişen Turgut Doğan Şahin, 2006 ile 2010 yılları arasında Karadeniz ekibinde 63 maçta 24 gol kaydetti. 2010-2011 sezonunda  Ankaragücü’ne transfer olan 23 yaşındaki futbolcunun asıl mevkii sağ kanat olmasına karşın, her iki kanatta da görev yapabiliyor. Başkent ekibinde bu sene yıldızı parlayan Şahin’in, 1,5 sezonda 42 maçta 4 golü bulunuyor. Turgut Doğan, bu sezon 16 maçta görev aldı ve ağları yalnızca 1 kez havalandırdı.

Bursa Gerçek Gazetesi

Turgut Doğan Şahin Gaziantepspor’da
 
Kulübümüz, genç oyuncu Turgut Doğan Şahin transferi konusunda MKE Ankaragücü Kulübü ile 1 Milyon 300 Bin TL bonservis bedeli karşılığında her konuda anlaşmaya varmıştır. Oyuncunun bonservis bedeli olan 1 Milyon 300 Bin TL tutarında transfer ücreti MKE Ankaragücü kulübüne peşin olarak ödenerek anlaşma imzalanmıştır.
 
Kulübümüz ile Turgut Doğan Şahin arasında yapılan görüşmede genç oyuncuyla prensipte anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca Kulübümüz, Kulüpler Birliği’nde Ankaragücü Başkanı Sayın Sami Altınyuva’ya verilen sözün gereğini yerine getirerek, Ankaragücü’nün içinde bulunduğu bu durumu fırsat bilmeyip hiçbir oyuncusunu bedava alma yoluna gitmemiştir. Talip olduğu oyuncular için önce kulübüyle temasa geçip, gerekli izni alarak transfer görüşmesi yapmıştır.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
Gaziantep Spor Kulübü


 

  • Trübün
  11 Ocak 2012 | 20:06
  Angaralı siz biz olamazsınız gardaş kartınızı açık oynayın bilelim gözlerinizden öperiz
  • Angaralı
  11 Ocak 2012 | 13:26
  Burda bize yorum yapan Bursalı arkadaşlar çoluk çocuk muhabbetine girmiş sarı orduya cevap vermiş aklınca ama trkiyede en fazla büyük yani yaşı büyük ortalamaya oynayan taraftar biziz icraatlarımızda ortada samiyen baskını çarşı baskını sakarya çıkarması daha niceleri bendende evet stadda bağırdık Bursa değiliz bilmem naparız diye biz siz değiliz adamı ezeriz maç sonu köprüde çarşıyı ezdiğimiz gibi staddada 16. Dakkada çoğu adam bağırmadı Bursa diye saygılarımla gözlerinizden öperiz.
  • Kadir
  11 Ocak 2012 | 00:57
  Benim anladığım "bir Bursa birde biz an. . . Sk. . İz" diyerek tezahürat başlamış yanlış anlama yüzünden tezahürat "biz Bursa değiliz" şekline dönüşmüş. Bir sorun yok ortada. Yanlış yorum. . . Nickli arkadaş olayı anlatmış. Ortada sorun yok. . . . . . . . . .
  • The End
  10 Ocak 2012 | 16:21
  Bursankara bitmiştir atkilari sahaya attiniz bişey demedik forma yaktiniz bişey demedik Bursada trabzon diye bağrdiniz bişey demedik beşiktaş maçlarinda Bursayi ezdiniz bişey demedik çarşiyla yürüyüş yaptiniz bişey demedik nedenmi abdül abiyi sevdiğimizden ama bundan sonra herkes kendi yoluna alin çarşinizi trabzonunuzu başiniza çalin
  • Bagımsızgüçlü
  10 Ocak 2012 | 13:59
  Gecekondu tribünü bırak Bursa kardeşligini kendi renktaşına salya sümük saldıran bi grupki ben bir ankaragüçlü olarak siz Bursalı kardeşlerime sesleniyorum takılmayın bunların sözlerine eylemlerine bunların çıkarları menfatleri yüzünden bugün koca çınarın düştügü durum ortada bu eziklere inat sonsuza dek Bursankara
  • Rotcu
  10 Ocak 2012 | 13:25
  Her hafta ankaradan bir şey duyuyoruz ve bizi bunlar yaraliyor kardeşlerimiz bulundugunuz durum biz Bursa taraftarini derinden üzmektedir jimnastik macinda bildigim bütün dualari okudum biz sizi ölümüne kardeş bildik ama bizde texasiz sildikmi es esi sildigimiz gibi tam sileriz kendinize gelin kardeşmiyiz degilmiz
  • Teksas 16 Champion
  10 Ocak 2012 | 13:11
  Bana çıkıp ankragüclüler demedin içimizden birkaç kişi münferit bagırmıştır diye kesinlikle hayır diyorum defalarca izledim videoyu gecekondu grubu 2-3 defa biz Bursa degiliz bilmem ne yaparız tezaharatunu yapmıştır ve bunu gecen sene inönüdeki jimnastik maçındada yapmışlardır bunlar kim oluyo kardeşim ama ben söleyim sırf çekemediklerinden fesat olduklarından bunları yapıyolar. . Ben dakika 6 da Ankaragücü diye uzun zamandan beri bagırmıyom artık ve benim stadımda benim takımım maç oynarken ankara seslerini duymak istemiyom artık kimse kardeş falan olmasın iyice sıktı bu muhabbet herkez baksın çorbasına. . Ankarada formamızı yakarlar ses yok küfür ederler ses yok eziklerin maçında bizi küçük düşürrler ses yok ne lan bu. .
  • Mercan
  10 Ocak 2012 | 12:31
  Yok gece kondu yok antix yok bilmemne ne ayaksiniz kardeşim biz salatamiyiz her yerde ankara gücünü destekliyoz tek sesten cevap verin kardeşmiyiz değilmiyiz biz tek sesten soru soruyoz sesin adi teksas ayiktirayim
  • Yildirim
  10 Ocak 2012 | 12:26
  Arabamda Ankaragücü Bursaspor atkim var ama kardeşler yanliş yaptiniz maçtaki tezahuratiniz bize ters biz Bursa değiliz ne demek arabadan atkiyi attiyorum tek gerçek Bursa kardeşlik benim için bitmiştir
  • T X S
  10 Ocak 2012 | 10:47
  Sarı ordu denen kişi atıp tutuyor bence alın kardeşim alın diye batan geminin mallarıymış ya kardeşim çok sevdiğiniz trabzon gibi bedavayamı aldık yöneticilerinizle görüşüp anlaşıp bastık parasını aldık kötümü yaptık paraya ihtiyacınız vardıverdik noolmuş yani hamsi gibi bedavayamı alsaydık hayret bişey şimdi bastık parayı aldık dedim ya sen bunada bozulursun şimdi ama bu böyle gerekirse turgut doğanıda alırız siz adam olunda yönetiminizi düzeltin önce gerçi bizim yönetimde pinti ama alıyoruz genede iyi kötü :)
  • Gazi_teksas
  10 Ocak 2012 | 02:06
  Bundan sonra Bursa'da gordugum herhangi bir ankaragucu amblemine formasina atkisina benim eyvallahim olmaz.
  • Partizan
  10 Ocak 2012 | 00:01
  Bakın buradan yazıyorum,devre bitmeden 1 hafta önce ,2-3 kaliteli isimle anlaştık,1 hafta içinde gelecekler denmişti. Devre sürerken işini bilen aslanlar transferlerini bitirdiler,ben uyuşuk yönetimden umutlu olmamama rağmen ertuğrulun verdiği söze güvenip yine sabredelim dedim,bobo yağlı geldi,malum şampiyon bir takım için beşiktaşın artığı bile fazla gelmişti,olabilir dedik,vargas dendi,kamatın vargasın ismini zikrederken ekranlara sırıtışını unutamıyorum,mos dendi,janda dendi jandanın haberi bile yok,bu arada devre başladı,serdar özkandan kardeşlik bozulur diye büyük başkanınız vazgeçti,aslında transferlerin hiçbirini istemediği için bu bahane işine yaradı. Turgut doğanı bile alamadılar az önce anteple imzaladı,o zaman serdarı niye almadınız? Yazmaktan, bu ahmakların,beceriksizlerin ahını tutmaktan pes ettim. Daha yazmayacağım. Bu yönetimden kuşku duyuyorum,pinto nunezden beter. Gösteriş için alacaklar. Büyük kulübün taraftarları kuru kuruya biat etmezler. Adam gibi tepki koyarlar. Bursaspor taraftarı bunlara sustukça bunlar yemeye ve yatmaya,taraftarı uyutmaya devam ederler. Hesap soran tepki koyan bir taraftar grubu oluncaya kadar herşeyden elimi ayağımı kesiyorum. Soğudum. Benden pes.
  • Aydın Erdinç
  09 Ocak 2012 | 23:22
  Arkadaslar bu transferleri kim yapıyor. Bu adamlar ne iş yaparlar. Yazık. Herkes adam alıyo biz seyrediyoruz. Turgut gibi adamı takip edemiyorsun. Yok onun maliyeti yüksek yoksıkıntıya düşeriz falan filanyok arkadaslar bu yönetim transfer yapmaz. Çok bekleriz biz
  • Partizan
  09 Ocak 2012 | 23:07
  Turgut antepte. Iyi mi. Yazıcı yönetimi yine beceriksiz,yine çaresiz ve hareketsiz.
  • Tekgercekbursa
  09 Ocak 2012 | 22:00
  Bursada tribünde biri Ankaragücüne laf söylese dayak yer ama ankarada Bursaya denmedik laf kalmıyor bunlar mı kardeş abdül abinin kemiklerini sızlatmaktan başka bir şey yaptıkları yok biz onlar için eskişehirlileri dövdük düşman olduk değmezmiş
  • Son Nefes Bursaspor
  09 Ocak 2012 | 21:58
  Önce teksaslıyım hemde kanıma kadar Bursasporlu. . . Luto kardesim ilk sözüm sana Ankaragücü a. Sebat macında ilk yarı ölümüne oynamıstır ve 2-0 önce kapamıstır. Eli silahlı bir arkadas soyunma odasını basıncada ikinci 3-2ye gelmistir. Tlgol programında boy boy göstermislerdi görüntüleri. . Herneyse arkadaslar su dünyada heleki söyle bir ortamda bu kadar güzel kardeslik yakalamısken neden hepimiz gaza geliyoruz. . . Neden insanlar hazmediyorda bizim aramızı bozmak için elinden geleni yapıyooo. . . Benim için Ankaragücü taraftarı kardestir o bir kac hazmedemeyen dısında. . . Ankaragücü forması, arması, atkısı, bayragı en az bir Ankaragücünün baglı oldugu kadar benimdirde. . . Su konuda asla lafım olmaz evet biz sampiyonluga oynarken bir trabzon gibi aslanlar gibi cıkıp kardes takımın için oynayacaktın. . . Bu yüzdendirki benim kardesligim taraftarlarla sadece. . . Futbolcu almayacaksın aslında kardes klubünden hatta destek olmak amaclı kiralık vereceksin futbolcularından. . . Herneyse ölürken bile son nefeste Bursaspor.
  • Sarı Orduya
  09 Ocak 2012 | 21:05
  Sarı ordu sen neyden bahsediyon sahaya inmekmi yaptığınız icraat güldürme beni. Texas ın yıllardır yaptıkları ortada reklam yapmaya gerek yok siz zaten biz olamazsınız daha çok yolunuz var birbirimizi en iyi biz biliyoruz ankarada onlarca maça gittim gecekonduyuda anti-x ide falanıda filanıda biliyoz çoluk çocuk maça gelmese 2000 kişiye maç oynarsınız sonra burda bize atarlanmayın. Abdül abininde hatırı bir yere kadar. Herkes haddini bilecek o kadar. . .
  • Caner
  09 Ocak 2012 | 20:30
  Acin da izleyin bekir ozan nasil top oynuyor, elimizdekilerin degerini bilmiyoruz biz, fenerin orta sahasini, defansini dagitti bekir.
  • Sadece Bursaspor
  09 Ocak 2012 | 19:37
  Sadece Bursaspor gerisini düşünmeye gerek yok
  • Sarı Ordu
  09 Ocak 2012 | 19:23
  Düşenin dostu olmaz alın kardeşim alın sestağı aldınızda ne oldu hayrını gördünüzmü turgutuda alın batan geminin malları bunlar yetişen alıyor. Ama bizim ahımızı alanın yakası bir araya gelmiyor örnek sestak sapara vitek v. S v. S. Ama önemli olan bizi karşınıza almayın. Evet maçda bağırdık Bursa değiliz ananızı s. Keriz diye hemde tüm stad bağırdı çünkü biz siz değiliz yaparız dedikmi yaparız yaptıkta gerekeni saygılarımla aklı başındaki delikanlı Bursaspor taraftarına.