KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Yönetim acizliği

15 Nisan 2014 | 10:27

yorum

30418 okunma

Çarşamba akşamı evimizde oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası yarı final mücadelesinde kulüp yönetimimiz tarafından açıklanan

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 800,00 TL
MİSAFİR Tribünü: 800,00 TL

gibi sağlıklı bir düşüncenin ürünü olmayan bu fiyat politikasının ne gibi hesaplarla ortaya çıktığı biz tribün insanlarını zerre ilgilendirmiyor.

Başkan Erkan Körüsta'nın ''PARA LAZIM ve TEPKİDEN KORKUYORUM'' yönündeki açıklamaları hem açık kalede yer alan kendi taraftarımızı hem de deplasman yapacak rakip taraftarın düştüğü durumu özetliyor.

Bu güne kadar her şehirde takımı yalnız bırakmayan Bursaspor taraftarı evinde DEPLASMAN seyircisi görmediği zaman hüzünlenen bir tribün yapısına sahiptir ve her takımın deplasman taraftarına aynı hassasiyetin gösterilmesinden yanadır.

Ülkemizde E-Bilet sistemine geçilerek öldürülmek istenen taraftar ruhuna kulüplerin bu şekilde katkı koyması bizleri çok üzüyor.

Başta Bursaspor Kulübü olmak üzere bilet fiyatlarında fahiş fiyat politikası izleyen tüm kulüpler taraftarın düşmanıdır.

Çarşamba akşamı deplasman tribününde yüksek bilet fiyatlarından dolayı yer alamayacak olan Galatasaray tribünün üzüntüsü her tribünün ortak üzüntüsüdür.

 Teksas.org

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR