KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

UEDAŞ'tan loca desteği

03 Mayıs 2016 | 14:49

12 yorum

7950 okunma

Yeni stadımızdan loca alan Uludağ Elektrik Dağıtım Şirketi (UEDAŞ) ile kulübümüz arasındaki protokol Özlüce Tesisleri'mizde düzenlenen törenle imzalandı.

Törene Başkanımız Ali Ay, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe ve UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce katıldı.

Törende konuşan başkanımız Ali Ay, bereketli bir hafta geçirdiklerini belirterek, "Dün forma göğüs reklamı ile başladık. Bu sabah Nilüfer Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bozbey bize Bursastore için Nilüfer'de yer tahsis etti. Bugün de UEDAŞ ile bir anlaşma yapacağız. Bursaspor'un bunlara ihtiyacı var. Kendime hedef koydum, 8. aydan sonra güzel bir mali tablo sunmak istiyorum sizlere. Bunun için de uğraş veriyorum. Mesut bey ile görüştüğümüzde yıllık ve 2 yıllık bütçe ayırdıklarını ifade ettiler. Bizim için 300 bin TL'lik bir bütçe ayırmışlar. Bunun 80 bin dolarlık kısmı 2 yıllık loca satışı, geri kalanla ilgili de stadımızdan reklam alanları olacak. Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum. Bursaspor'a her türlü yardım yapandan, reklam verenden, loca alandan Allah razı olsun. UEDAŞ'ın bu davranışı sanayici arkadaşlarıma örnek olsun. En çok hoşuma giden de sözleşmeye imza atmak. Kısa zamanda devamı gelir inşallah" dedi.

DİĞER MARKALARI BİZE KOMŞU OLMAYA DAVET EDİYORUZ

UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe ise, Bursa'nın iki kent dinamiğinin UEDAŞ ve Bursaspor olduğunu belirterek, "İkisi de bursa için çok büyük değer. Bu iki değerin büyük Bursa için yapacağı centilmenlik anlaşması adına toplandık. Takımımızın geçmişte olduğu gibi yeni sevinçler yaşatması adına destek vermekten onur duyuyor ve Bursaspor'la gurur duyuyoruz. Hem maddi hem manevi yanındayız. Bursa'ya hizmet etmekten ve Bursaspor'u desteklemekten dolayı çok mutluyuz. UEDAŞ olarak locamızla yeni stadımızda yerimizi alıyoruz. İnşallah yeni başarılarını şahitlik ediyor olacağız. Şehrin diğer markalarını da bize komşu olmaya davet ediyoruz. Bu takım bu şehrin bu şehir hepimizin. El birliği ile daha iyi yerlere taşımalıyız. Yaptığımız anlaşmanın hayırlı olmasını diler başkanımıza ve yönetimine yoğun çabalarından dolayı çok teşekkür ederim. Her şey Bursa ve Bursaspor için" şeklinde konuştu. Daha sonra Başkanımız Ali Ay ve Mesut Efe loca sözleşmesini birlikte imzaladılar. Başkanımız Ali Ay, Mesut Ege'ye Yeşil Beyaz Devrim kitabından hediye etti.

HİÇBİR FUTBOLCUMUZA TEKLİF YOK

Başkanımız Ali Ay, imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hamza Hamzaoğlu ile ilgili sorulan bir soruya başkanımız Ali Ay, "Hamza hoca ile yarın konuşacağız. Bir problem olmayacağını umut ediyorum. Perşembe günü belki detaylı bir basın toplantısı yapılır ve yolumuza devam edilir" dedi. Bir basın mensubunun transfer konusundaki sorusuna ise, "Şuan hiçbir futbolcu için teklif yok. Herhalde herkes sezonun bitmesini bekliyor. Ayrılmak istediğini ileten ya da talep eden olmadı. Ama onlar da kendilerini biliyorlardır herhalde. Biz ekonomik olarak büyümek istiyoruz. Herkes küçülmek olarak algılıyor. Eğer ekonominiz eksiye gidiyorsa ve onu artıya çeviriyorsanız o bence büyümedir" diye yanıtladı.

HER YIL ŞAMPİYONLUĞA OYNAMAMIZ GEREKİYOR

"Sportif açıdan takımı nasıl buluyorsunuz" şeklindeki soruya ise başkanımız Ali Ay şöyle yanıt verdi: "Bursaspor sportif açıdan burada olmaması lazım. Kümede kalındı deniyor, bunun telaffuz edilmemesi lazım. Burada yine fayda maliyete gireceğim. Maalesef futbolculara tek tek baktığınızda bu takımın ilk 3'te olması lazım fakat biz 11. sıradayız. Büyük hayal kırıklığı bu Bursaspor için. Bursaspor her zaman şampiyonluğa oynaması lazım. Maliyeti düşük olsa da şampiyonluğa oynamalı. Şampiyon olduğumuz sene en düşük maliyetli takımdık. Birliktelikle, takım ruhuyla, paraya önem vermeden, profesyonel ama amatörce mücadele ederek taktım şampiyon olmuştu. Tekrar söylüyorum alt yapı olmazsa olmaz. En az 5-6 futbolcumuzun A takımda olması lazım ki aidiyet duygusunun ortaya çıkması lazım."

 Bursaspor.org.tr

  • süha  
  05 Mayıs 2016 | 16:27
  -1
  ne tezauratı ya,,inegöllü prim dağıtan maaşları ödemeyen başkanamı,,yok ya,,
  • İNEGÖL  
  04 Mayıs 2016 | 10:56
  konya maçında başkana destek vermeliyiz artık, geldiğinden beri hiçbir maçta başkan lehine bir tezahurat yapmadık sanırsam
  • Hangimizsevmedik  
  04 Mayıs 2016 | 03:11
  Bazen lafa gelince en kral Bursaspor taraftarı onlar çok seviyorlar kovalıyorlar ölüyorlar ama orjinal almıyorlar bu işte bir sıkıntı yok mu arkadaşlar? Atkıyı bile sokaktaki elemanlardan alırsan Nasıl kazanacak Bursaspor ? Lütfen sadece orjinal ürün alalım Bursaspor'umuz kazansın. Başkanım sana da teşekkür ederiz umarım herşey yoluna girecek.
  • cbg  
  04 Mayıs 2016 | 02:28
  baskan durust adam olunca insanlar da veriyor tabi. recep e kimse 1 kurus vermedi serefsize
  • BayBursaspor  
  03 Mayıs 2016 | 20:53
  12
  kombinelere storelere hücum.. Taraftar şu stadyumu doldursa en büyük destek o olucak dolu stadyuma maddi sponsor bol bulunur.Bunu biz oluşturalım
  • Raşit alan  
  03 Mayıs 2016 | 20:26
  Teşekkür ederiz uedas
  • inegöllü  
  03 Mayıs 2016 | 20:08
  Teşekkürler uedaş.
  • mehmet34  
  03 Mayıs 2016 | 17:27
  23
  Ali ay güzel konuşuyor internet taraftarına değil stadyum taraftarlarına hitap ediyor. Ben şahsen hiçbir zaman yıldız futbolcular kupalar hayali kurmadım her zaman aidiyet duygusunu önemsedim dolu tribünler kendi çıkardığı değerler ki altyapı şart değil harun, taşdemir bizim değerimizdir ve kendi yağıyla kavrulan bi kulüp olmasını 3üzlere kıran kırana mücadele etmesini istemişimdir Bursaspordan.
  • adf  
  03 Mayıs 2016 | 16:37
  Guzel haber
  • Ozgrsrgn  
  03 Mayıs 2016 | 16:35
  15
  Maşallah 2 gündür kulübe maddi anlaminda destek olacak haberler okuyoruz .İnşallah bu tip haberlerin ardi arkasi kesilmez hergun yeni bir destek haberi okuruz.Başkan Bursada calinmadik kapı birakmiyor anlaşılan eline emeğine yüreğine sağlık.
  • Erkan Sayanoğlu  
  03 Mayıs 2016 | 16:15
  14
  İşte bu her yerde böyledir.Bir kurumun başındaki insan güvenilir birisiyle herkes yardım eder.Ama üç kağıtçı bir başkan olsa kimse bir lira vermez.
  • mkpaşalı  
  03 Mayıs 2016 | 16:02
  15
  ah be başkan keşke sezon başında sen olsaydın!neyse bu sezondan ümitliyim

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR