KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Timsah Arena'da sokak basketbolu

06 Mayıs 2016 | 16:02

0 yorum

7896 okunma

Kulübümüz tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan FIBA 3x3 Bursaspor Streetball 2016 sokak basketbolu turnuvamız 15 Mayıs 2016 Pazar günü Timsah Arena Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Güne basketbol turnuvamız ile start verecek olan Timsah Arena 13:30'da Bursaspor'umuzun Torku Konyaspor ile oynayacağı maça ev sahipliği yapacak.

Hem basketbol hem de futbolun kalbinin atacağı Timsah Arena'da bir başka heyecan ise Potanın Timsahları'nın Sakarya'da 1.Lig yolunda oynayacağı son maçı olan Samsun Anakent Büyükşehir Belediyesi müsabakası olacak. Potanın Timsahları'na basketbol sahamızın kenarına kurulacak dev ekrandan destek vereceğiz.

EN İYİLER BURSA'DA

Büyük bir basketbol şenliğine ev sahipliği yapacak olan Timsah Arena Meydanı'nda Türkiye'nin en iyi sokak basketbolcularının yanı sıra uluslararası sokak basketbolcuları da boy gösterecek.

Büyük bir çekişmenin yaşanacağı turnuvada Büyük Erkekler, Küçük Erkekler ve bayanlar kategorileri yer alıyor.

SÜRPRİZ ETKİNLİKLER

Pazar gününü Bursaspor ile geçirmeyi düşünen sporseverler, Timsah Arena Meydanı'nda sponsorlarımızın etkinlikleri ile unutulmaz anlar yaşayacak.

Sabah saatlerinde başlayacak olan etkinliklerimiz akşam saatlerine dek devam edecek.

KAYITLAR İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILIYOR

FIBA 3x3 Bursaspor Teamsah Streetball 2016 ismiyle yapılacak olan turnuvamıza katılabilmek için www.3x3planet.com internet adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR