KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Taraftarlarımız seferber oldu

24 Kasım 2014 | 09:25

4 yorum

7589 okunma

2 yaşında geçirdiği havale nedeniyle boyundan aşağısı tutmayan Sefer'i taraftarlar da yalnız bırakmadı. Anne Nuray Öztürk, "Oğlumun en büyük hayali Bursasporlu futbolcuları görmek" dedi.

Yeşil Beyazlı camia onu, geçen hafta yayınlanan bir televizyon programıyla tanımıştı. Evin bazı eşya ve odalarını yenileyen program ekibinin hazırladığı video klip duygu dolu anlara sahne olmuş, Ozan Tufan tarafından gönderilen imzalı forma ise onu çok mutlu etmişti. 2 yaşında geçirdiği havale nedeniyle boyundan aşağısı tutmayan 26 yaşındaki Sefer Öztürk'ü dün de Bursasporlu taraftarlar ziyaret etti. Basketbol takımının deplasmanda oynadığı FMV Işık maçı için İstanbul'a giden taraftarlar, felçli Sefer'in evine giderek atkı ve forma hediye etti.

BAŞAKŞEHİR MAÇI ÖNCESİ SEFER'E

Sefer'in annesi Nuray Öztürk, oğlunun Bursa doğumlu olmamasına rağmen takımın oyunu ve taraftarı nedeniyle Yeşil Beyazlı renklere aşık olduğunu belirterek, "Programdan sonra çok sayıda telefon ve hediye aldık. Herkese çok teşekkür ediyoruz. Bursasporlu futbolcuların gönderdiği imzalı formayı görünce çok mutlu olmuştu. En büyük hayali ise takımı yakından görmek" dedi. Yeşil Beyazlı taraftarlar ise Bursaspor yönetimine mesaj göndererek, önümüzdeki hafta oynanacak İstanbul Başakşehir maçı öncesi organizasyon düzenlenilmesini istedi.

 Hakimiyet Gazetesi

  • Orkun  
  25 Kasım 2014 | 17:07
  Sefer kardeşim hepimiz yanındayız
  • escobar  
  24 Kasım 2014 | 17:29
  Canım kardeşim benim ya. Senin için tribünde daha fazla bağırıcam bu akşam!
  • Samet Ergül  
  24 Kasım 2014 | 11:12
  17
  Evim şahane programını baştan sona izledim, böylesi Bursaspor aşığı bir taraftar görmedim, gözlerinin içi güldü Bursa formasını ve ozan tufanın videosunu görünce. İçindeki Bursaspor sevgisini haykırmak istedi ama bedeni buna hastalığından dolayı elvermedi. ALLAH ım sana acil şifalar versin dostum. Keşke eli ayağı tutan Bursaspor lu taraftarlar seni izlese ve içindeki gerçek Bursaspor sevgisi onlara da bulaşsa. ALLAH ım sana tekrar tekrar acil şifalar versin. Bütün güzellikler seninle ve ailenle olsun...
  • Emre Bursaspor  
  24 Kasım 2014 | 10:40
  12
  takım maçtan bir gün önce istanbul'a gidecek. en azından bir kaç futbolcuyu Sefer'in evine götürebilirler. Ya da Sefer takımın kaldığı otele götürülebilinir.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR