KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Taraftarımızın desteğiyle kazandık"

25 Aralık 2016 | 18:21

0 yorum

6864 okunma

Gelişim Koleji maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, ikinci yarıda yaptıkları savunma ve taraftarın coşkusuyla takımın galip geldiğini belirtti.

Gelişim Koleji'nin çok kaliteli bir kadroya sahip olduğunu belirten Baş, " Savunma yapmanın çok önemli olduğunu bugün yine gördük. İlk yarı kötü savunma yaptık. İkinci yarı iyi savunmayla farka gittik" dedi.

Baş şu açıklamalarda bulundu;

İLK DEVRE BOYALI ALANDAN ÇOK SAYI YEDİK

"Sezon başından beri aynı şeyi tekrarlamaktan yoruldum. Her maç çok zor. Kimse savaşmadan maçı bırakmıyor. Siz de aynı şekilde karşılık vermezseniz takım kaliteniz de ortaya çıkmıyor.Maçta ilk devre boyalı alandan 34 sayı yedik. İkinci devre boyalı alandan 9 sayı yemişiz. Kolay atışlarını durdurmak istiyorduk. Boyalı alanda etkili olduklarını biliyorduk. Kısa ABD'li oyuncuları veya Hasan Rızviç şutlardan ziyade penetreler ile potamızı zorlayacaklarını biliyorduk. İlk devre buna önlem alamadık. Çok sayı yedik. Maçın ikinci yarısında iyi savunma yaptık. Biz savunma yaptığımız da farkımız ortaya çıkıyor.

İKİNCİ DEVRE MAÇLAR ÇOK ZOR OLACAK

Biz Acıbadem maçında iyi oyandık ama hücum oynayarak maç kazanamazsınız. Bu ligde hele hiç kazanamazsınız. Muğla Orman maçında da ilk devre müdafaa yapmadık kafa kafaya gitti İkinci devre müdafaa yaptık ve istediğimizi aldık. Gelişim takımı çok tehlikeli bir takım. Kültürü olan bir kulüp. Bundan sonraki maçlarda sürpriz sonuçlara imza atacaklarını düşünüyorum. Kaliteli oyunculara sahipler. İkinci devre tüm maçlar zor. Takıma bunu söylüyorum. Her maç kıran kırana olacak. Son saniyeye kadar savaşılacak. Çünkü küme düşme, Play-Off mücadelesi nedeniyle çok zor maçlar olacak. Kendi evimizde kötü oynuyoruz. İkinci devre bugün çok iyi oynadık. İnşallah bundan sonraki maçlarda deplasmanda oynadığımız gibi evimizde de oynarız. Gelişim Koleji'ne bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum

TARAFTARIMIZ BUGÜN BİZİ RESMEN İTTİ

Taraftarımız bugün bizi yalnız bırakmadı. Bu çok önemli. Biz taraftarımız ile daha iyi oynayan takımız. İkinci devre tribündeki coşku takımı resmen itti. Oyuncuların ne düşündüğünü çok iyi biliyorum. Bende sahada yıllarca mücadele ettim. Taraftar oyuna etki ediyor. Onların desteği ile iyi müdafaa yaptık. Coşkulu oynadık. Bugünkü gibi taraftarımızı her maçımıza bekliyoruz. Bizim 6.adamımız onlar. Onlarla çok daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR