KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var"

21 Aralık 2017 | 22:51

2 yorum

7301 okunma

Son haftalarda oynadığı basketbol ile fark yaratan ve geçtiğimiz hafta ligin yenilgisiz tek takımı Türk Telekom'u mağlup eden Bursaspor Durmazlar'ın başarılı başantrenörü Şemsettin Baş açıklamalarda bulundu.

Taraftar desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu aktaran Şemsettin Baş şunları söyledi: "Sezon başından bu yana yaşadığımız sakatlıklar ve şanssızlıklardan dolayı istediğimiz basketbolu sahaya yansıtamadık. Ancak son haftalarda iyi oynuyoruz. Selçuklu Belediyesi maçında da iyi oynadık ancak hakemler yüzünden kazanamadık. Geçtiğimiz hafta ligin yenilgisiz liderine karşı maçın sonuna kadar mücadele edip içinde kalırsak kazanacağımızı biliyoruduk ve öyle oldu. Türk Telekom maçında taraftarlarımızın desteği çok önemliydi, hiçbir şekilde provakasyonlara gelmediler ve sonuna kadar bizi desteklediler. Oyuncularım Türk Telekom maçını çok istedi ve sonuna kadar mücadele ederek kazandılar. Bir sürü zorluklarla karşılaşan Bursaspor Durmazlar takımı ayakta duruyor. Bursaspor Basketbol şubesinin ilk yılından beri en önemli gücü taraftarı. Bu sezon henüz salonu dolduramadık. Buradan bir kere daha söylemek istiyorum, onlara çok ihtiyacımız var. Taraftar gücümüzü de arkamıza alırsak her şeyi başaracak güçteyiz.Kendimizi yalnız hissediyoruz,herkesin bu takıma destek vererek, tek yumruk halinde mücadele etmemiz gerekiyor. 2009-2010 yılında nasıl şampiyon olduğumuzu hatırlayalım ve yine aynı şekilde kenetlenelim.

Cumartesi günü deplasmanda Ankara TED Kolejliler ile karşı karşıya geleceğiz. Hep söylediğim gibi bu ligte kolay maç yok. Yine her zaman olduğu gibi son dakikaya kadar mücadele edeceğiz. Ankara'dan kazanarak dönmek istiyoruz. Biraz önce söylediğim gibi zor şartlarda mücadele veriyoruz"

 Bursaspor.org.tr

  • rıdvan kopuk  
  23 Aralık 2017 | 04:15
  -5
  hoca kimsenin ümidi yok.sende bile yok. bırakın kapatın basketbol bölümünü. kulübr gereksiz külfet.zaten futbolcuların paralar ödeniyor ödenmiyor.bide sizle uğraşmasınlar
  • islacana  
  23 Aralık 2017 | 00:52
  5 tl yapın salon dolsun.10 tl ögrencıye fazla...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR