KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Taraftarımızdan destek bekliyoruz"

17 Ocak 2019 | 12:47

4 yorum

3654 okunma

Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, Fenerbahçe maçının zorlu geçeceğine işaret ederek

Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısına sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçıyla başlayacak olan takımımızda Teknik Direktörümüz Samet Aybaba açıklamalarda bulundu. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten deneyimli çalıştırıcı, "Arkadaşlarımız her zamanki gibi özveriliydi, keyifli geçti. En önemlisi sakat oyuncumuz yok. Bugün tam kadro çalışıyoruz. Ligin ikinci yarısının ilk maçı, zor bir maç. Herkesin beklentileri değişti, biz ilk yarıdaki performansımızın üzerine bir şeyler katarak daha da geliştirmek, puan sıralamasında daha yukarı çıkmak istiyoruz. Fenerbahçe de oralardan kurtulmak istiyordur. Yeni hocaları geldi, çalışma düzenleri, düşünceleri değişmiştir ama biz ilk maçımızı kazanmak istiyoruz. Zaten iyi oynayan bir takımız, bu iyi oyunları maalesef skora yansıtamadık. Şimdi hem iyi oyun hem de skora yansıyan bir oyun olsun istiyoruz, inşallah futbol şansı bizim yanımızda olur. Bursaspor taraftarını da bu maça bekliyoruz. Bizim için iyi bir maç olacak diye düşünüyorum" dedi.

Sadece Fenerbahçe maçı değil, her maçın kendileri için önemli olduğunun altını çizen Aybaba, taraftara da seslenerek "İlk maç olması nedeniyle taraftarımızdan destek bekliyoruz. Ligin ilk yarısında bize çok destek verdiler, kendilerine teşekkür ediyoruz ama bu artarak devam etmeli. Zorlu bir ikinci yarı var. Hep birlikte olacağız, birlikte hareket edeceğiz, birlikte düşüneceğiz, birlikte başarıya odaklanacağız ve sonunda da bunu başaracağız diye düşünüyorum" diye konuştu.

21 Ocak Pazartesi günü oynanacak olan Bursaspor-Fenerbahçe karşılaşması saat 20.00'de başlayacak.

 Bursaspor.org.tr

  • ALİVELİİ  
  21 Ocak 2019 | 13:19
  bu sefer totem yapıyorum içim kan ağlayarak maça gitmiyorum. ve maçımızı da tv den bile izlemiyorum. bir maçı da bensiz alın koçlar. bastır timsah fener kümeye...! arkadaşlar benden bıkmış maçtan sonra yine yazacağım.
  • screen  
  19 Ocak 2019 | 17:43
  O satd Fener kümeye diye inlemeli.
  Yıllarca bize öyle bağırdılar...
  • Vertblan  
  19 Ocak 2019 | 08:01
  Aliveli
  Bizde senden BIKDIK.
  • ALİVELİİ  
  18 Ocak 2019 | 09:42
  -2
  hala zor maç diyor ya. ligin en kötü takımı sahamıza geliyor adam fener isminden korkuyor. bide maça gelin diyor. bıktık senden

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR