KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Taraftarımıza teşekkür ediyorum"

03 Ocak 2016 | 14:38

5 yorum

9827 okunma

Başantrenörümüz Şemsettin Baş, 47 sayı farkla kazanılan Muğla Ormanspor maçının ardından yaptığı açıklamada takımın bugün müdafaa anlamında çok iyi oynadığını belirtti.

Başarılı antrenörümüz maçın ardından şu açıklamalarda bulundu;

"Yılın ilk maçıydı. İlk devrenin son maçından bir önceki maçı oynadık. Karşımızdaki rakip aslında çok formda ve iyi bir rakipti. Ankara Ormanspor ve Mersin Büyükşehir Belediyespor karşısında uzatmalarda kaybettiler. Bizim için maç ayırmaksızın yaptıklarımız önemli. Özellikle ilk ve son periyot hastalığımız vardı. Bugün ilk periyodu çok iyi geçtik. Müdafaa anlamında takım çok konsantre oldu. Bunu maçın tamamına yaydık. Son periyotta biraz gevşedik ama normaldir, önemli değil. Bugünkü maçın tamamında ilk defa takımı beğendim. Özellikle müdafaada çok beğendim. Hücumda aksaklıklar olabilir. Benim görmek istediklerim, topu koşturup basit sayı bulmak. Geçen maçlara göre bugün hücum ribaundu vermedik. Bunlardan memnunum. Biz bugün maçı çok ciddi aldık. Galibiyeti çocuklarımız istedi ve kazandık. Oyuncularıma ve bugün bu soğuk havaya rağmen salona gelen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum"

SALİH UĞRAŞAN: '' ETKİLİ GÜNÜMÜZDEYDİK"

Tecrübeli oyuncumuz Salih Uğraşan, 97-50 kazandıkları Muğla Ormanspor maçının ardından yaptığı açıklamada maçın başında işi sıkı tuttuklarını belirtti.

Uğraşan şu açıklamalarda bulundu;

"Öncelikle bu soğuk havada salona gelerek bizlere destek veren taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir atmosfer oluşturdular. Rakibimiz dirençliydi. Biz de bunu biliyorduk. İmkan verseydik bize sorun çıkartabilirlerdi. Maçın başında işi sıkı tutunca sonunda da gardları erken düştü. Takım halinde hem savunma da hem de hücumda etkili günümüzdeydik. Takım arkadaşlarımı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum."

Sezonun ilk yarısında geride kalan haftaları da değerlendiren Uğraşan, "İlk yarı bizim için adaptasyon süreci oldu. Bu yüzden başlarda biraz bocaladık. Fikstür olarak da ilk maçlarımız zor maçlardı. İkinci yarıda daha güzel bir basketbol oynayacağımızı düşünüyorum. Gün geçtikçe bir çıkış içerisindeyiz" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • basketsever  
  03 Ocak 2016 | 22:05
  -8
  Şemsooooo çıkamıcaksın şemsooo, bunu sende biliyorsun :) 30 yıl önceki basketbol yok artıkk,başkanla beraber harcattığın milyonun hesabını verebilirsin dikkat !!
  • gectim  
  03 Ocak 2016 | 19:30
  Arkadaşlar maçları Atatürk salonuna aldırma şansımız yok mu ? Maça gelen büyük bi kısım merinos altıparmak yıldırım kısaca merkezi yerlerde oturanlar oldukları için Atatürk salonu yakın geliyordu Nilüfer salonu uzak geliyor ve atmosfer olmuyo
  • Serdivan16  
  03 Ocak 2016 | 18:18
  Kesinlikle geçen seneki atmosfer daha iyiydi nilüferde birkaç aile gidiyor ancak merkezde oldugunda taraftarlar daha ilgili ve atmosfer cok daha iyi özellikle playofflar merkezde oynanmalı
  • ıjkl  
  03 Ocak 2016 | 17:44
  geçen sene Atatürk kapalı spor salonunda oynanan maçlarda atmosfer daha güzel oluyordu yeni salon uzak diye millet çok gitmiyo bence tekrar Atatürk salonuna alınmalı
  • Emre Baran Çiftç  
  03 Ocak 2016 | 16:45
  Futboldan hayır yok, Baskette yüzümüz gülüyor

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR