KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Taraftarımız hukuk mücadelesini kazandı

22 Aralık 2017 | 20:35

2 yorum

6944 okunma

Bursaspor ile Galatasaray arasında 2014 yılında oynanan kupa maçı yarı finali sonrasında çıkan olaylarda polisin attığı plastik mermiyle sağ gözü kör olan taraftarımız 376 bin lira tazminat alacak.

Olaylı maç sonrası polisin attığı plastik mermi ile bir gözünü kaybeden ve açtığı davada 376 bin 879 lira 34 kuruş tazminat almasına karar verilen taraftarımız Osman Yılmaz Akarsu, olay sonrasında çok sıkıntı çektiğini söyledi.

Gözünü kaybettiği için psikolojik tedavi gördüğünü ve 3 yıldır çalışamadığını anlatan Akarsu, "Süreç sonunda hakkım olan parayı almayı hak kazandım. Ama bedenimin yarısını kaybettim" dedi.

Bu arada Osman Yılmaz Akarsu'nun avukatı Serkan Sılacı, müvekkilinin kazandığı maddi ve manevi tazminat parasını Emniyet Genel Müdürlüğü ve Bursa Valiliğinden alacaklarını, bu kurumların da ödedikleri parayı polis memuru Nedim K.'den geri alacaklarını söyledi.

Taraftarımıza geçmiş olsun dileklerimizle birlikte, bu tür zulmün ve şiddetin her zaman karşısında olacağımızı belirtmek isteriz.

 Teksas.org

  • ali aka  
  26 Aralık 2017 | 09:44
  kardeşimize cok gecmiş olsun
  • Earsyg  
  22 Aralık 2017 | 21:51
  Vatan hainlerine böyle müdahele etmezler ama vatanını seven , polisine askerine sahip çıkan tribüncü kardeşlerimize her istediğini yaparlar! Kardeşimize geçmiş olsun o kadar para yerine 1 göz dünyalara bedel.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR