KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Taraftarımız büyük güç olacak"

08 Kasım 2018 | 16:09

0 yorum

5201 okunma

Teknik Direktörümüz Samet Aybaba antrenman öncesi saha kenarından basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Spor Toto Süper Lig'in 12.haftasında evimizde oynayacağımız Kasımpaşa maçı öncesi, Teknik Direktörümüz Samet Aybaba basın toplantısı düzenledi.

Taraftarlarımızın büyük bir güç olacağını belirten Samet Aybaba şunları söyledi: "Ciddi bir takım ile karşılaşacağız. Özellikle hızlı hücum yapıyorlar. Dikine çabuk çıkıyorlar. Bizde iyi takımız. 3-4 haftadır daha iyi şeyler yapmaya başladık. İyi ve keyifli bir maç olacağını düşünüyorum. İçeride ki son 2 maçımızı kazandık. Bundan sonraki maçlarımızı da kazanmak istiyoruz. Taraftarımız burada büyük güç olacak. Onların da desteğini bekliyoruz. Bu maçları kazanıp ligin ikinci yarısında farklı yerlerde olmayı hedefliyoruz. İlk onun içinde olmayı hedefliyoruz. Bunun 1'incisi de 10'un içinde 2'incisi de 10'un içindedir. İlk olarak keyif veren futbolumuzu devam ettirelim. Bursa futbol şehridir. Biz sadece kazanmak değil, iyi de oynamak zorundayız. Bu şehri tekrar futbola döndürmek istiyoruz. Biz bu işi doğru yapalım. Sonra da yapacağımız hamlelerle yukarıları hedefleyim. 3-4 sene içerisinde eski günlerini aratmayan bir takım haline geleceğiz.

Mustafa Denizli hoca kalitesi ve yaptığı işler belli. Kendisini çok severim. Sahada rakibiz. Biz ondan daha iyisini yapmaya çalışacağız. Onlar bizi, biz onları tanıyoruz. Sonuçta oyuncular maçın skorunu belirliyoruz. Bizim takımda şu anda hava çok iyi. Bunu devam ettirirsek, her şey bizim lehimize olacağını düşünüyorum."

Görevi bırakacağına yönelik çıkan haberlere de cevap veren Aybaba şunları söyledi; "Gece nasıl böyle bir haber yapılıyor bilemem. Yanımda bir Recep Hoca var. İsterseniz bir de ona sorun. Oradan çıkmasın fısıltı (gülerek). Böyle bir şey yok arkadaşlar biz işimizin başındayız. Böyle bir şey olsa söyleriz zaten. Kafamızda planladığımız bir şey varsa, kimseden gizleyecek değiliz. Hiçbir böyle konu ve düşünce yok. Türkiye'de bazen böyle haberler çıkıyor" şeklinde konuştu.

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR