KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Sponsorlar belli oldu

05 Ağustos 2013 | 18:27

28 yorum

20127 okunma

Bursasporumuzun 2013-2014 sezonunda formasının kol reklam sponsorluğunu BAKYAPI, şort reklam sponsorluğunu ise INTERCITY firması yapacaktır.

Forma Sponsorlarımız BAKYAPI ve INTERCITY

Son 3 sezondur kulübümüze forma reklamı sponsorluğu yapan BAKYAPI ve INTERCITY firmalarının Yönetim Kurullarına camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.

Bursaspor Yönetim Kurulu

INTERCITY

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1992 yılında kurulan Intercity, İstanbul, İzmir ve Ankara'da kendi servisleri ve yurt çapındaki anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve 7X24, kesintisiz hizmet vermektedir.

Intercity'nin İstanbul Merkez olmak üzere, İzmir, Ankara, Adana, Fethiye, Antalya ve Alanya şehirlerinde ofisleri bulunmaktadır. 375 kişilik profesyonel kadrosu ile Intercity %25 pazar payını ve sektör liderliğini muhafaza etmektedir. Intercity, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar marka ve modelden bağımsız geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek ve ticari araçlar kiralamaktadır.

BAKYAPI

2011 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 20. Yılını geride bırakan BAKYAPI GROUP Ailesi bugüne kadar başardığı tüm yatırım ve girişim projelerindeki gibi inşaat sektöründeki "Huzurlu Yaşam Alanları" ilkesi ile insana ve değerlerine saygı duyan yapılar inşa etmiştir.

Proje tasarımından, çevre düzenlemelerine üst düzeyde yüksek kalite standartlarını, satış sonrasında da verimliliğin devamlılığın olmasına sağlayacak nitelikli işçilik uygulamalarına özenle dikkat etmektedir.

Yıllar içinde konut projelerinde sektöründe uzmanlaşan Bursa'nın çeşitli semtlerinde konut pazarlamasında yatırımcısına garantili kazanç sağlayan, aldatmayan, hayal kırıklığına uğratmayan, üzmeyen germeyen; amatör heyecanını kaybetmeksizin profesyonel kadrosu ve kurumsal yönetim ilkeleri ile gelişimciliği ve değişimi benimsemiştir.

Sağlık Sponsorumuz Acıbadem Sağlık Grubu

Kulübümüzün A Takım, A2 Takımı, 3.Lig'deki pilot takımımız Yeşil Bursa'nın ve Bayan Voleybol takımımızın 2013-2014 sezonunda Sağlık Sponsorluğu'nu Türkiye'nin en büyük sağlık kuruluşlarından olan ve uzun yıllardır çalıştığımız Acıbadem Sağlık Grubu yapacaktır.

Yönetim Kurulu olarak, Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu'na Bursasporumuza vermiş oldukları değerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Acıbadem Sağlık Grubu

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, yapılan marka değerlendirme sonuçları ve sektörde ulaştığı konum itibariyle Türkiye'nin en değerli özel sağlık kuruluşudur. Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 16 hastane ve 12 tıp merkezinde 2200'ü doktor, 3500'ü hemşire olmak üzere yaklaşık 13000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı sağlık çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Son yıllarda yurtdışında yaptığı yatırımları artıran Acıbadem, Ocak 2012'den beri sağlık sektöründe geniş bir küresel ağa sahip olan Intergrated Healthcare Holding (IHH)'in üyesidir. Yatırımcıları Malezya'da Khazanah, Japonya'da Mitsu ailesi olan IHH'ye son katılan üye Türkiye'den Aydınlar Ailesi'dir. Acıbadem, bu birleşmeyle sağlık sektöründe global bir markaya dönüşerek dünyanın 2. büyük sağlık zinciri olmuştur.

Acıbadem Sağlık Grubu'ndaki tüm hastaneler, özellikli merkezleriyle de hizmet vermektedir. Grupta yer alan 5 kanser (cerrahi, radyoterapi, kemoterapi), 10 kalp (pediyatrik ve yetişkin kardiyoloji ile kalp cerrahisi), 9 IVF (infertilite), 5 organ nakli (karaciğer, böbrek, kemik iliği), 3 omurga ve eklem, 1 sporcu sağlığı, 6 nükleer ve 3 robotik cerrahi merkezi, ileri teknoloji altyapıları ve donanımlı uzmanları ile hizmet vermektedir.

Amatör ve profesyonel sporcuların teşhis ve tedavilerine yönelik tüm uygulamaların teknolojik cihazlarla, donanımlı hekimlerce sunulduğu Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi; Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiştir. Sporcuların sakatlanma sonrası performanslarının artırılması ve en kısa sürede spor yaşamlarına geri dönmelerinin hedeflendiği merkezin kalitesi, uluslararası alanda da tescillenmiştir.

Sporcu Sağlığı Merkezi ile öne çıkan Acıbadem Fulya Hastanesi Türkiye'de bir ilke imza atarak 2012 yılında FIFA Tıp ve Araştırma Merkezi tarafından F-Marc Sertifikası ile ödüllendirilerek "FIFA Mükemmeliyet Merkezi" unvanına layık görülmüştür. Dünyada sadece 26 merkezi verilen bu unvanı alan Acıbadem Fulya Sporcu Sağlığı Merkezi, kalitesini tescilleyerek Türkiye'nin FIFA onaylı ilk sağlık merkezi olmuştur.

Resmi Havayolu Ulaşım Sponsorumuz THY

Ülkemizin dünyadaki en prestijli markalarından birisi olan Türk Hava Yolları 2013-2014 sezonunda Kulübümüzün resmi Havayolu Ulaşım Sponsoru olmuştur.

Yönetim Kurulu olarak , THY Yönetim Kurulu'na Bursasporumuza vermiş oldukları değerden dolayı teşekkür ediyoruz.

AVRUPA'NIN EN İYİ HAVAYOLU ŞİRKETİ TÜRK HAVA YOLLARI

Dünya havacılığında ürün ve hizmet kalitesinde rekabette geldiği noktayı ispatlayan Türk Hava Yolları, son yıllarda yaptığı yatırım, elde ettiği büyüme rakamları ve başarılarla havacılık sektöründeki konumunu ve gücünü pekiştirirken filosuna katılacak büyük ölçekli uçak siparişleri ve sürekli genişletilen uçuş ağı ile dünyanın en iyi havayolu şirketi olma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor.

Türk Hava Yolları, Skytrax tarafından gerçekleştirilen denetimler ve dünyanın dört bir yanından 18,8 milyon yolcunun geri bildirimi ile neticelenen tüm değerlendirme kategorilerinde, "4 yıldız" alan Avrupa'nın tek havayolu şirketi olmaya devam ederken, 2012 yılında "Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi" unvanına üst üste 2. kez sahip oldu.

THY çeşitli spor kulüpleri ile sponsorluk anlaşmaları gerçekleştirmektedir. Bunlar arasında FC Barcelona, Manchester United, Borussia Dortmund ve Shakhtar Donetsk futbol kulüpleri sayılabilir. Bu sözleşmeler ile THY Barcelona, Manchester United ve Shaktar Donetsk'in resmi havayolu taşıyıcısı olmuştur. Bunların dışında Avrupa Basketbol Ligi'ne isim sponsoru oluşmuştur ve ligin adı Turkish Airlines Euroleague diye adlandırılmaktadır.

 Bursaspor.org.tr

  • Teksas On Tour  
  07 Ağustos 2013 | 18:44
  Sadullah arkadaş evet dediniz doğru çoğu sponsorlar İstanbula bağlı ama Bursanın yerli şirketler bize sponsor olabilir mesela Uludağ gibi ama olmuyorlar.
  • bursaly  
  06 Ağustos 2013 | 17:16
  -1
  bari gecen sene ülker vardı
  • aJk  
  06 Ağustos 2013 | 05:09
  şikeci 8jk ye yılda 5 milyon euro gogus reklamı versin vodafone bizim gibi ak pak yalansız dolansız Şampiyon Bursaspor gogus reklamsız kalsın.. Bu ulkenin adaletinin ben taaa .... !!!
  • Sadullah  
  06 Ağustos 2013 | 03:44
  Teksas On Tour Kardeşim Sorunu cevaplayım dedim.Neden mi Bursaspor'umuzun sponsoru yok çünki 90 Larda İstanbul'u ezmiyorduk.Onların gerçekleri meydana çıkarmadık,onları kendi sahalarına gömmemiştik,sponsorların çoğunun İstanbul yalakası olduğu biliyorsunuz o yüzden şimdi adam gibi sponsorumuz yok.
  • engelli taraftar  
  06 Ağustos 2013 | 01:44
  Tofas Renoult Bosch yahu bunlar bırlesıp en azından bır tane Yıldız alabılırlerdı Bursasporumuza yazıklar olsun bosch sıvasın reklam panolarının sponsoru oluyor Bursamızın olmuyor yazıklar olsun.
  • hakkı  
  06 Ağustos 2013 | 00:09
  Rakıbımızın gogsunde volkwagen reklamı vardı kım tanır sırp takımunı 2 tane otomobıl fabrıkamıs dunya modellerı uretıp satıyo bu sehırden bı gogus reklamı alamıyonuz yuh sıze ıs adamlıgınıza avrupada oynuyoz bastırın reno yada fıat yazdırın baskı kurun beceremıyosanız taraftar gurupları olarak orgutlenıp bız kapılarını calarız yapalım arkadaslar bu fırmalar dunya devı bızımle ozdeslesmelerı lazım
  • Teksas On Tour  
  05 Ağustos 2013 | 22:50
  Bursaspora neden adam akıllı bir sponsor bulunmuyor? Yıl olmuş 2013...geçmişteki yıllara göre mesela 90larda bir sürü sponsorlarımız vardı 2000lerin başındada vardı neden şimdi yok? Ayrıca o zamanlara göre Bursasporumuz çok daha başarılı oldu son yıllarda ligin üst sıralarında bitiriyoruz ama halen bir göğüs sponsorumuz yok..Süper ligin kalitesiz takımları bile sponsor buluyor sivas antep konya rize gibi...Çözülsün artık bu sponspor sorunu
  • wanteD  
  05 Ağustos 2013 | 22:21
  Göğüs Reklamı da Olmalı Ezik Takım Görüntüsü Vermemek İçin .
  • slow and steady  
  05 Ağustos 2013 | 21:31
  artık sponsorlar elini ayağını çekti takımlardan.. o yüzden fazla birşey de beklememek lazım. thy forma sponsoru oldu diye sevinmiştim.. buna da şükür
  • radamel falcao  
  05 Ağustos 2013 | 20:59
  ido ve ülker bu yıl sponsor olmadılar anlaşılan... geçen sene formada 4 sponsor varken(intercity, bakyapı, ülker,ido) bu sezon şimdilik 2 tane var (intercity , bakyapı ) yorum sizin...
  • Efsane BURSA  
  05 Ağustos 2013 | 20:46
  En aşağı 20bin tane BursasporCELL e geçiş oldu. Ama taraftar paketi yerine NORMAL KAMPANYA YAPTI AVEA. Yani gs-fb-bjk-ts gibi taraftar paketi yapmadı
  • bitola  
  05 Ağustos 2013 | 19:53
  Bursasporcell e geçtiğim günden beri lanet ediyorum çünkü sürekli bi şebeke sorunu diğer operatorde hiç böyle bir sorun yaşamamıştım trilyede bile çekmiyor düşünün yani..
  • slow and steady  
  05 Ağustos 2013 | 19:45
  Bursasporcell satılsaydı adam gibi ön tarafa avea olurdu.fakat eminim ki fazla kimse almadı Bursasporcell
  • 16spor  
  05 Ağustos 2013 | 19:45
  her şeye rağmen bize destek olan kurumlardan ALLAH razı olsun ve yardımcıları olsun,Bursa şehrinden kazandığı çuvalla paraların bir ucundan bu takıma koklatmayan sözde büyük firmalar sizde bir gün ALLAH'a hesap verin,muhakkak herkesin kazancı kendine ama görünmeyen bazı kurallar vadır bu kuralları hiçe sayanında mutlaka alacağı bir karşılık vardır.biz nacizane kullarız ama vicdanların sahibi de ALLAH tır,bu mubarek günde bu vicdanlarda mahkum olanların vay haline.
  • teksas  
  05 Ağustos 2013 | 19:37
  bence göğüs reklamına sponsor çıkmıyorsa yönetım kurulu yada belediyenin bir reklam bulması veya kendilerinin vermesi lazım
  • TEKSAS  
  05 Ağustos 2013 | 19:35
  Mustafa D Renkdaşım nesi boş bu haberlerin para nereden gelecek klube transfer kadar önemli sponsor yoksa klup senden benden para kazanacaksa zaten biz değil uefa da super toto 3.lig de bıle oynatmazla anca amator de oynarız!!
  • Belluschi  
  05 Ağustos 2013 | 19:22
  Boş ve tamamen taraftarı susturmak için yapılmış açıklama bunlar zaten var olan sponsorlar hani nerede göğüs reklamı Bursaspor'a 1 yıldız taktırcam diyen Erkan zor mu geldi bu işler ???
  • abdullah  
  05 Ağustos 2013 | 19:21
  12
  intercityden utanın adamların Bursada faaliyetleri yok sponsor oluyor.büyük fabrikalar nerde ? bizden aklı çalışmayan bazı insanlarda hala gidip tofaş ın basket maçında desteklemek için buralara yazı yazıyorlar.akıllanın artık saf olmayın.Tofaş ın reno nun istanbuldan hiçbir farkı yok
  • Pilsiznet  
  05 Ağustos 2013 | 19:19
  Gögüs reklamı yine yok. Kimse reklam vermiyor. Ayıp Bursa firmalarına!!
  • emre  
  05 Ağustos 2013 | 19:16
  10
  bosch , Tofaş , renoult uyuyun a.q

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR