KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Sıkıntıları açıklayacağım"

17 Nisan 2013 | 13:46

5 yorum

4582 okunma

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya Özlüce Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya düzenlediği basın toplantısıyla 19 Nisan'da gerçekleştirilecek geniş katılımlı Divan Kurulu toplantısıyla ilgili bilgi verdi.

Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Şankaya, Divan Kurulu'na aralarında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik gibi isimlerin de yer aldığı, Bursa'ya her anlamda yön veren isimlerin davet edildiğini söyledi. Kulübümüzün birçok sıkıntıyla boğuştuğunu dile getiren Kadir Şankaya, "Bursaspor'un geleceği bugüne kadar tam manasıyla tartışılmadı. O yüzden bu toplantıyı uygun gördüm. Bursaspor'un sıkıntıları var. Bunları Başkan İbrahim Yazıcı paylaşamıyor. Ben çıkıp bunları tek tek söyleyeceğim. Bugüne kadar bu kadar geniş katılımlı bir Divan Kurulu toplanmamıştı. Devlet büyüklerimizin katılımı önemli. Onlara Bursaspor'un sıkıntılarını aktaracağız. Her zaman söylüyoruz, 'Başka Bursaspor yok' diye. şimdi destek zamanı. Daha önce çıkan haberlerde de denildiği gibi 'Bu divan, başka divan' olacak. Hem devlet büyüklerimizden hem de Divan Kurulu üyelerimizden 19 Nisan'da yapılacak Divan Kurulu toplantımıza katılımlarını bekliyorum. Bursaspor'a ne kadar değer verildiğini de görmüş olacağız. " diye konuştu.

 

  • Hakan  
  18 Nisan 2013 | 01:57
  Bıktı adamlar bıktı bu ağlama edebiyatından. Bizde bıktık. Çok merak ediyorum, bir gün bir akil adam çıkıpta şu şu şu projeler için şöyle bir yatırıma ve böyle bir siyasal desteğe ihtiyacımız var diyecek mi? Ama nerdeeee, 'geçiyordum uğradım kadir' kulübün mali yapısını anlatıp,para isteyecek. Siyasi kanat tepki olmasın diye 3-5 kuruş aktaracak, sanayici tayfası da arka kapıdan voltalayacak. Bu arada toplantıda 'Bursaspor gerçekleri' parolasını söyleyen ilk kişi en çok götürendir. şifreleri çözdük artık.
  • 10 P.M.B !  
  17 Nisan 2013 | 18:57
  Açıklamanın tükçesi BORÇ var BORÇ yine dar boğazdayız...! Bursastore ve Havuzluparkı büyük zarara uğratan yöneticilerle bu iş olmaz İbrahim başkan yol vermelisin 3-5 kişiye gerçek Bursaspor'lular olmalı yönetimde işi bilen ticaret adamları olsun en azından zarar etmez kulüp..
  • Deliahmet  
  17 Nisan 2013 | 17:34
  11
  ne olacagi belli. gelir kaynagi yok, destek yok, para yok. hep ayni hikaye
  • hakan  
  17 Nisan 2013 | 16:45
  11
  yönetimde Bursasporlu olmayan, sömürme amaçlı gelmiş yöneticiler var. biz daha çok sıkıntı çekeriz!
  • enes  
  17 Nisan 2013 | 16:12
  zamanlama ideal olmasa da anlatın bakalım dertlerimizi Marko paşalara

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR