KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Şemsettin Baş imzayı attı

27 Ağustos 2014 | 16:46

3 yorum

4584 okunma

Bu sezon kurulan erkek basketbol takımımızın teknik sorumluluğuna getirilen Şemsettin Baş Özlüce Tesislerimizde düzenlenen tören ile kendisini Bursasporlu yapan imzayı attı.

TOFAŞ Spor Kulübü'nün ve Milli takımın unutulmaz oyuncularından Şemsettin Baş bugün Özlüce Tesislerimizde düzenlenen törenle kendisini Bursaspor Basketbol A Takım Teknik Sorumlusu yapan imzayı attı.

SEZGİN: "1.LİGE ÇIKMAK İSTİYORUZ"

İmza töreninde konuşan Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin şunları söyledi:

"Türk ve Bursa basketbolunun önemli isimlerinden Şemsettin Baş ile anlaşmaya vardık. Kendisini Bursaspor'un başında görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Bursaspor camiasının desteğiyle bir şeyler başarmak için anlaşmaya vardık. Zorlu bir yola çıktık ve inşallah mahçup olmayacağız. Bursa basketboluna katkı koymak istiyoruz. Bursaspor 3. ligden mücadeleye başlıyor. Adım adım 1. lige çıkmak ve Avrupa Kupaları'nda başarıya ulaşan Bursaspor basketbol takımı kurmak istiyoruz. Bursaspor basketbol takımı olarak sponsorluk görüşmelerimiz devam ediyor. Bütçemiz yaklaşık 600 bin TL olacak. Bütçenin yaklaşık %90'lık kısmını sponsor desteği ile karşılayacağız. Kulübe yalnızca %10'luk bir yükümüz olacak. Maçlarımızın hangi salonda olacağı konusunda görüşmelerimiz sürüyor. Nilüfer ve Atatürk Spor Salonu gündemde. Biz Atatürk Spor Salonu olmasını arzu ediyoruz"

BAŞ: "BORÇ BİLİYORUM"

Bursaspor basketbol takımı Teknik Sorumlusu Şemsettin Baş ise şöyle konuştu:

"Bursaspor'un ve Bursa şehrinin ihtiyacı olan Basketbol atılımını gerçekleştirdikleri için başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Gururluyum. Bursa şehri ve Bursaspor bana çok şey kattığı için bunu bir borç biliyorum. Hedeflerimiz zaten Bursa'yı layık olduğu yere çıkarmak. Zamanımız dar ve yolumuz zorlu. Sezon sonunda şampiyonlukla taçlandırıp Bursaspor'u layık olduğu yere çıkarmak istiyoruz. Bu önemli yolculukta medyanın ve taraftarlarımızın bizlere olan desteği çok önemli. Arkamıza alacağımız destekle başarılar elde etmek istiyoruz. Oyuncu yelpazemiz geniş. Bizimle çalışmak isteyen oyuncular var. En uygun şekilde Bursa'yı benimseyen, karakteri sağlam oyuncuları tercih edeceğiz. Rakiplerimiz antrenmanlara başladı. Önemli değil. Biz bu açığı kapatacağız. Oluşturacağımız altyapı ve basketbol okulu kurarak ilerleyen yıllarda kulübü benimsemiş sporcular ile Bursaspor çok daha iyi yerlere gelecektir. "

 Bursaspor.org.tr

  • berryroad  
  28 Ağustos 2014 | 10:36
  neydi o günler tofaşın rakip tanımadığı ligin tozunu attığı her sene euroleague oynadığı zamanlardı.
  • aJk  
  28 Ağustos 2014 | 02:09
  Bursamızın efsanelerinden Steven Rogers ve Rashard Griffith 'de gelsin direkt 1. lige cikariz (:
  • yaman_bursa  
  27 Ağustos 2014 | 20:37
  hocayı tofaşın efsane kadrosundan hatırlıyorum çok iyi bir oyuncuydu.o efsane kadro bizi çok mutlu etmişti.inşallah başarılı olur.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR