KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Oyuncularıma güveniyorum"

16 Kasım 2017 | 15:03

1 yorum

5162 okunma

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi saha kenarından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, ligin 12. haftasındaki Göztepe karşılaşmasında forma giyemeyecek olan Titi ve Agu'nun kendileri için büyük eksiklik olduğunu belirterek, "Bunu kabullenmemiz gerekiyor. İlk 11'imizin düzenli oynayan oyuncuları. Bununla birlikte yerine gelecek oyunculara da tamamen güveniyorum" dedi.

Öğle saatlerinde Özlüce Tesislerimizde yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktörümüz Paul Le Guen, "Milli takım araları her zaman özel oluyor bu tarz durumlarda. Tam takım olarak çalışamıyorsunuz ister istemez. Bu anlamda baktığınızda da Göztepe maçından önce bu 1-2 antrenman çok daha fazla önemli. Oyuncularımız geri dönmüş oluyorlar. Bizim de onlarla taktiksel temelimizi hatırlamak için yapacağımız antrenmanlar önem kazanıyoruz" dedi.

"İkisi de bizim için büyük eksiklik"

Sakatlığı bulunan Mikel Agu ve kart cezalısı Titi'nin forma giyemeyeceğinin hatırlatılması üzerine ise Paul Le Guen, "Yerine oynayacak oyunculara güveniyorum. İkisi de bizim için çok büyük eksiklik. Bunu kabullenmemiz gerekiyor. İlk 11'imizin düzenli oynayan oyuncuları. Bununla birlikte yerine gelecek oyunculara da tamamen güveniyorum" diye konuştu.

"Taraftarlarımız karar verici bir mekanizma"

Taraftarların desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Le Guen, "Antalyaspor karşılaşması bizim için çok önemliydi. Taraftarımız o karşılaşma için destekleriyle karar verici bir mekanizma haline gelmişti. Milli takımlardan dönüşlerde oyuncuların konsantrasyonunu sağlayabilmeleri açısından çok büyük önem arz ediyor. Oyuncularımızın konsantrasyonu, kendilerini maça verilme adına çok fazla şey yapıyoruz. Taraftarlarımızın varlığı ve desteği oyuncuların bu dönüşlerini daha yumuşak bir geçiş yapabilmesi açısından hayati önem taşıyor" dedi.

"Sistem değişikliği bizim kafamızda her zaman var"

Eksiklerin olması sebebiyle sistem değişikliğine gidip gitmeyeceğinin sorulması üzerine Le Guen, "Sistem değişikliği bizim kafamızda her zaman var. Her zaman göz önünde bulundurduğum faktörlerden biri ama bunun kararını kameraların önünde, basın mensuplarının karşısında almayacağım ya da bu kararı maçtan önce açıklamayacağım. Siz de taktiği maçın hemen öncesinde göreceksiniz" diye konuştu.

 Bursaspor.org.tr

    • Vertblan  
    18 Kasım 2017 | 22:56
    -1
    Bazı okuzler turbunlerde sigara iciyor
    Kimse müdahalede bulunmuyor yazıklar olsin

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR