KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Oyuncularım mesajı alamadı"

30 Ekim 2018 | 23:45

5 yorum

7712 okunma

Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi

Samet Aybaba: "Oyunu ciddiye alacaksınız, hangi ligden takımla oynadığınız, hangi yaş gurubundan takımla oynadığınızın önemi yok. Tek önemli şey oynayacağınız maçı kazanmaktır. Mevcutlardan bir kadro çıkardık, ancak beklentilerimizin altında kaldılar. Hiçbir şeyi doğru yapmadılar, ortaya da bu çıktı. Bu arkadaşlar gösterdikleri kötü performansla ilgili sorun yaşayacaklardır. Kadronun içinde yer almak için bu maçlar çok önemlidir. Takımda yer almayanları, gençleri kazanmak için çok önemlidir. Arkadaşlarımız bu mesajı alamadı demek ki... Bundan sonraki kupa maçlarını da böyle planlamayı düşünüyorduk. Bu plan doğru değilmiş demek. 1461 Trabzon'u kutluyorum, böyle olmalı futbolcu... Gencecik çocuklar aslan gibi koşuyor, mücadele ediyorlar. Üzgünüz, bir an önce toparlanıp Trabzon maçına hazırlanacağız"

Bir basın mensubunun ceza olup olmayacağı ile ilgili soru üzerine, "Öyle bir şey gündemimizde yok. Oyunculara evlat gibi bakıyoruz, öyle davranıyoruz, onları yok etmek için değil kazanmak için bu tür şeyler gündeme geliyor ama bazıları bu mesajları alamıyor" yanıtını verdi.

Maç esnasında tribünle yaşadığı bir diyaloğun sorulması üzerine, "Arkadaşın biri sürekli oyuncu değiştirmemizi söylüyor. Maçı 120 dakika düşünmek zorundasınız. Arkadan ısrarla gelen baskı insanı biraz rahatsız ediyor ama benim böyle şeylere girmemem lazım. Oluyor, bazen biz de sinirleniyoruz. Benim yapmamam gereken bir şeydi" diye konuştu."

 Bursaspor.org.tr

  • YesilBursali  
  03 Kasım 2018 | 13:38
  Samet Hocada ayni benim gibi düsünüyor. En iyi idman hazirlik maclari. Mac oynamayan futbolcunun ayaklari titrer, dizlerinin bagi cözülür Adrenalin fazla geldigi icin. Samet Hocaya bu hakaretleriniz BJK tarafindan yönlendiriliyor. Buna eminim. 5-6 nci haftada 2008 de Sameti kovdurmustunuz. Onun kadrosu o dönem ligi 6nci sirada bitirdi. Ertesi Yil Sampiyon oldu. Utanin ellerizdeki altin paraya Teneke muamelesi yapiyorsunuz. O Gidince kim gelecek Bursasporun basina. Aklinizi basiniza devsirin. Ben Bursasporla ayni tarihte dogdum. Ben Ölecegim Bursaspor Baki kalacak Sonsuza dek!!!!°!!!!!!
  • YesilBursali  
  01 Kasım 2018 | 14:21
  aliveli kirkdo9kuz elli sampiyon kadroyu samet kurmustu unutma. ve defol ! Samet Hoca yi kovacaksin kim gelecek? Mustafa artik yok. Samet Hoca cok cüzii bir miktara imza atti. 4 hafta sonra bu yazdiklarini münaasip yerine tikacagim.
  • ALİVELİİ  
  31 Ekim 2018 | 15:01
  -3
  Earsyg (Kadir) çünkü samet hoca moca değil
  • ALİVELİİ  
  31 Ekim 2018 | 12:56
  -3
  biz mesajı aldık ama senden de birşey olmaz.
  • Earsyg (Kadir)  
  31 Ekim 2018 | 12:40
  -2
  Vergini’yi stoper diye alan dangalak gece boyunca kulakların çınlamıştır inşallah. Hoca şu furkan ve yusuf erdogan sığırından ne bekliyorsun? Furkana 120 dk sabrettin. Yusufu 45 de oyundan aldın. Onlara harcadığın zamanı neden alper ve atanasov için harcamıyorsun???? O ikili yusuf ve furkan danasına 100 çeker. Sahanın iyileri badji ve burak kapacak’dı.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR