KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Mükemmel bir taraftar kitlesine sahibiz"

07 Aralık 2016 | 14:55

1 yorum

13040 okunma

Bursaspor Durmazlar'ın başarılı oyuncuları Erdem İlter, Şahin Ekmen ve Karlo Vragoviç Hamitler Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi'nde öğrenciler ile bir araya geldi.

Öğrenciler, okul girişinde basketbolcularımızı tezahüratlar, pankartlar ve meşalelerle karşıladılar. Sporcularımıza üçlü çektiren öğrenciler daha sonra konferans salonuna geçtiler.

Konferans salonun gerçekleştirilen panelde sporcularımız kendilerine yöneltilen soruları içtenlikle yanıt verdiler.

KARLO: "BURSA MÜKEMMEL BİR KENT"

ırvat oyun kurucumuz Karlo Vragoviç yaklaşık 4 ay önce Bursaspor Durmazlar forması giymek için Bursa'ya geldiğini ve Bursa'da olmaktan dolayı çok ama çok mutlu olduğunu dile getirdi. Karlo, " Çok küçük yaşlardan beri basketbol oynamak istiyordum. 11 yaşında takıma kayıt oldum ve basketbol hayatına atıldım. Hırvatistan, Bosna Hersek, İtalya ve Makedonya'da forma giydim. Bursa'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarın sevgisi mükemmel. Geçtiğimiz hafta sonu Ç.Rizespor maçında Teksas tribünündeydim. Mükemmel bir taraftar kitlesine sahibiz" dedi.

ŞAHİN: "HEDEFİMİZ PLAY-OFF'A KATILABİLMEK"

Şahin Ekmen ise " Basketbolcu olarak idolüm aktif basketbol şuanda bırakmış olan Kevin Garnet. Bursaspor'da oynuyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Bizi burada çok iyi karşıladınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Bizim bu yılki hedefimiz Play-Off oynamak. Şuana kadar İyi de onuyoruz. Hepinizi maçlarımıza bekliyoruz" dedi.

ERDEM: "TÜRK OYUNCU SİNAN GÜLER'İ BEĞENİYORUM"

Erdem İlter ise Türkiye'de beğendiği sporcunun sorulması üzerine, " Türkiye'de en üst ligde 7 yabancı oynatma hakkı var. Ben bu nedenle Türk oyuncu söylemek istiyorum. Çok iyi performans gösteren Sinan Güler bence ligin en iyi oyuncularından" yanıtını verdi. Cumartesi günü saat:16:00'da Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak olan Acıbadem maçının çok önemli olduğunu vurgulayan Erdem İlter, Bursaspor'un vefakar taraftarını salona bekliyoruz dedi.

Sporcularımız daha sonra okulun "Benim Şehrim ve Benim Takımım" adlı koridorunu ziyaret ettiler.

Potanın Timsahları son olarak günün anısına öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 Bursaspor.org.tr

    • 1963YK  
    07 Aralık 2016 | 15:57
    Bunlar harika hareketler. Ancak asla yeterli değil. Bursaspor basketbol ve voleybolda yükselen değer. Ancak tanıtımları yapılmıyor. Taraftar siteleri, sosyal medya, Bursa basını ve yayını çok ilgisiz ve o kadar yetersiz ki. Hadi bunlar işlemiyor ya biz? Maçlara gitmesek bile arkadaş ortamında ya da iş ortamında Bursaspor basketbol ve voleybol takımlarını dillendirip, anlatmalıyız. 5 sene içinde göreceğiz ki Bursaspor'un çehresi değişecek. Taraftar sayısındaki artışı hissedeceğiz.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR