KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Muhittin İpek ikna edildi!

29 Mayıs 2015 | 14:32

17 yorum

11847 okunma

Türkiye'nin en iyi zeminine sahip Bursa Atatürk Stadyumu'nun çim uzmanı Muhittin İpek istifa etti. Ancak Bursaspor Başkanı Bölükbaşı'nın ricası üzerine görevde kalmaya karar verdi.

Dün akşam saatlerinde istifa ettiği öğrenilen Muhittin İpek, hakkında yayınlanan haberlerle ilgili olarak şu yorumu yaptı:

"27 Mayıs günü görevim gereği ve hizmetim açısından belirtilen şartlarda kulübe yararlı olamayacağımı anlayınca, işimin zorluğu ve hassasiyetini belirterek Bursaspor Kulübü açık tesisleri birimi sorumluluğu görevimden istifa ettiğim. İstifa ettiğim akşam sayın başkanımız Recep Bölükbaşı beni aradı, istifamı kabul etmediğini, yapılan hata varsa giderileceğini belirterek devam etmemi, istifamı geri almamı söyledi. Ben de duyarlılığına ve personeline sahip çıktığı için kendisine teşekkür ettim. Şu an üzülen ve sevinen dost ve arkadaşlarıma duyurulur, görevimin başındayım. İnşallah 8 Ağustos açılış maçını oynatmak için tüm imkanlarımızı ve mesaimizi kullanarak çalışıyoruz. Beni arayarak destek olan kalmam için rica eden iş arkadaşlarıma ve dostlarıma teşekkür ederim iyi ki varsınız."

 Bursa.com

  • tebrikler  
  01 Kasım 2015 | 13:02
  Hey hala saha açılmadımı;;;22 haziran sözünüz ,ilk maç 22 haziranda serilen çimlerin üzerinde 8 ağustosda açılış maçı yapılacaktı???ancak 27 ekim tarihinde antreman yapıldı sanki açıldı. 4 ayda tohumda atılsaydı bu kadar olurdu,şimdi gelelim bakalım önümüzdeki günlerdeki görüntülere....!!!!!!
  • fahrettin tosun  
  23 Haziran 2015 | 03:49
  Arenada Timsah da hüsran sahanın çimleri bu ellere kaldıysa yazık bu memlekete vede Bursaspora,,göreceksiniz , ne fiyaskolar yaşanacak bu çimler le ,bu işleri bu kadar kolay görmeyiniz.Bilgi,bilgi,bilgi...Gene geldi işin en sonunda kalbine ,futbol oynanacak yere ve durdu...
  Acaba ,kim bunun sorumlusu,?
  küçüçük adammı?yoksa bu kararı veren yönetici ve idarecilermi?
  Geçen zamana ve harcanan paraya yazık.
  • escobar  
  30 Mayıs 2015 | 23:37
  arma yeter; dostum söylediğin şeyler senin ve benim gibi Bursasporlular için geçerlidir. İnan bana, storeye bu kadar ağır eleştiriler yapmama rağmen tüm ürünleri evimde mevcuttur. bardağından anahtarlığına kadar hepsinden aldım, almaya da devam ederim... Ancak kalite artarsa, daha çok özen gösterilirse, çeşit çeşit bedenler sunulursa, oraya giden insana ilgisiz davranılmazsa; storenin satışları 5-6 katına çıkar... Bu basit ama önemli olan yani ORAYA GİDEN İNSANA DEĞER VERİLMESİ bunu istiyor ya taraftar, bu çokmu zor birşey? Biraz özen gösterilsin. bunu talep etmek Bursasporlunun hakkıdır. Evvela store ile ilgili yenileme yapılacak, sonra görelim bakalım satışlar ne duruma geliyor.
  • Arma yeter!!!  
  30 Mayıs 2015 | 15:49
  -1
  Arkadaş herkeste bir bahane bir bahane vay efendim kalite yok puma 2. sınıf forma yapıyor falan fişman haksızmısınız degilsiniz bunlar da yüksek oranda doğruluk payı var ammaaaa herbirisinin üzerinde aşığı olduğumuz arma var arkadaş maliyeti 10 lirayı geçmeyecek ürüne değer veren o arma var kaliteli ürün alıcam ben üzerimde şekil dursun ozaman ne işin var zaten store da ama stora sevgili ile buluşma gözü ile girersen inan ordaki her ürün gözüne dunya markasından çıkmış bir ürün gibi gözükür. Benim için storedan alışveriş yapmak kafa dağıtmak için eğlenmeyek gitmek gibi birşey. Babamlamı kavga ettim annememi kızdın hatunlamı atıştım patron canımı mı sıktı ben gider Bursastoredan alışveriş yaparım ordan aldığım her ürün beni heyecanlandırır o anki tüm ruh halimi değiştirir. Doğum günü hediyesimi alacağım eğer alacağım kişi Bursasporlu ise bu kesinlikle Bursastoreden olur küçük bir yeğenim mi var başka takımı tutsa bile gider Bursastoredan orjinal forma alırım hediye ederim ki doğru yolu bulsun üzerindeki formanın lisanslı ürün olduğunu bilmek ayrı bir keyiftir çünkü çevremde birçok tanıdığım vardır gs bileklikleri takan ama orjinal forma alarak fanatik bir Bursa taraftarı yaptığım ne yapsın küçücük cocuklar tvde ne görürlerse onu destekliyorlar sanal taraftarlar oluyorlar bizler onları böyle lisanslı ürünlerle stadlara maçlara götürerek tribün hikayeleri anlatarak doğruyu gösterebiliriz. O yüzden içinde Bursasporun olduğu herşey de AŞK vardır HEYECAN vardır benim için...Boşuna demedik yaa ADI AŞK BU EZİYETİN!!!
  • Hidra  
  30 Mayıs 2015 | 10:24
  Çim ci abimiz işinin en iyisi olarak gosterılıyor. Buda bır transferdir bence . Bursaspora hızmet ettıgın ve emek sarfettıgın ıcın tskler
  • Doğru karar  
  29 Mayıs 2015 | 23:19
  Medarı iftiharımız çim sahamızın sorumlusunun ikna edilmesinden oldukça memnunuz. Adam istifa edip duruyor diyen arkadaşlaara seslenmek istiyorum.
  Ya arkadaşım adam herşeye he he dese kendi marka ve imajına zarar verir. Anlamayan adamlar işine karışırsa elbette istifa edecek. Adam dik duruyor
  Sizde atıp tutuyorsunuz.
  • Efsane S.A.G.S  
  29 Mayıs 2015 | 22:27
  Kardeşim bulundugumuz ilde zaten store yok gene de internetten alışverişle bişeyler yapmaya çalışıyoruz. Hırka alıyoruz incecik bi bez parçası geliyor, bebek battaniyesi alıyoruz gene incecik çarşaf geliyor. Madem kapatın storeyi biz alisveriş yapar gibi her ay 40-50 kaat atalım.
  • escobar  
  29 Mayıs 2015 | 22:00
  Bursastore ile ilgili içi boş laf söylemiyorum. Kafamda projeler var, kulübe mail yoluyla ulaştırıcam.

  -Kulüp forma haricinde kendi ürünlerini muhtemelen farklı tekstil firmalarına yaptırıyor, sonuç olarak özensiz ve düşük kalitede ürün çıkartılıyor.
  Ancak, bu işi yapanlar Bursaspor bünyesi içerisinde olsa, sonuç bambaşka olacaktır.

  Şöyle ki; Bursaspor kendi ürünlerini üretecek küçük bir tasarım bürosu kursun, bunun maliyeti asla yüksek bedeller olmayacaktır. Sadece tasarım atölyesi kurulsun, tasarımları Bursaspor kulüp bünyesinde kurulan bu merkez hazırlasın, taraftara ayda 1-2 kez anket usulü sunarak en beğenilen tasarımların basımı gerçekleştirilsin... Böylelikle boşuna satmayacak ürünü yaptırıp storelerde çürümesi önlenmiş olacak.

  Buraya kadar tamam... Bundan sonrası daha geniş çapta bu işi yürütmek olacaktır, onunla ilgilide düşüncelerimi kulübe ileticem. İnşallah dikkate alınır ve Bursastore'de devrim yaşanır.
  • bravo  
  29 Mayıs 2015 | 20:55
  Şu siteye her girdigimde iyi haberler duymak istiyo canın ve bugün belluschi ye ne kadar sevindiysem çim adama da aynı şekilde sevindim yönetim bu tarz başarılı işlere devam etmeli umarım josue fernandao ve senol hocamizin takımdan kaldıgını da duyup birlikte seviniriz.
  • mususii  
  29 Mayıs 2015 | 20:44
  -1
  Yatsi mi oldu ne?Recep Bolukbasinin yalanlari mumlari sönmus.Nerde LACOSTE geliyordu bugun ?UEFA ya borc odendi dedin 350bin€ haciz yedik .Oyuncular bir bir kopuyor .SANA OY VERENLERIN ZIHNIYETINE S.......YİM
  • FernandaoSantana  
  29 Mayıs 2015 | 17:02
  Adebayor'un sözleşmesi haziran başında bitiyormuş
  • escobar  
  29 Mayıs 2015 | 15:39
  19
  Sayın Bölükbaşı bir beyanat vermiş, ''taraftar store'den neredeyse hiç ürün almıyor, biz nasıl transfer yapalım'' şeklinde...

  Bursastore'ye başkanla birlikte girelim, bakalım kendisi kaç tane ürünü samimiyetle beğendiğini söyleyecek...
  Store ile ilgili düzenlemeler gerek. Bursastore devrimi lazım!

  -Puma adam gibi forma yapmıyorsa anlaşmayı iptal edeceğiz, bize 2. sınıf takım muamelesi yapamaz kimse! En iyi tasarım, en iyi ürünü sunacak. Ya da daha üst düzey bir marka ile anlaşacağız.

  -İstanbul'un göbeğine bir store açacağız.

  -Tüm ürün tasarımlarıyla ilgili iyi bir ekip oluşturacağız. tekstil şehrinde yaşıyoruz arkadaş ya, en iyi ürünü biz üretiriz!

  Bu store devrimi yapılsın bakalım o store yıllık ne kadar ciro yapıyor, ben taraftar olarak eminim satışlar %300 artacak.
  • kero  
  29 Mayıs 2015 | 15:24
  17
  Çim Adam.
  • sas  
  29 Mayıs 2015 | 15:06
  -6
  Bu adam kaçıncıya istifa ediyo oyuncakmı bu yeter
  • şanser özergin  
  29 Mayıs 2015 | 15:05
  Adam işini iyi yapıyo lafım yok.İkna edilmesiide güzel onada lafım yok.Ama bu adam 2 senedir her sezon sonu aynı şeyi yapıyo.İstediğini yaptırmak için istifa edip geri geliyo.Sabrımızı taşırmasın.İşini yapsın parasını almaya devam etsin.İstediği yapılmayınca terbiyesizlik yapmanın lüzumu yok.
  • escobar  
  29 Mayıs 2015 | 14:49
  17
  Arkadaşlar, gerek bu sosyal medya ortamında gerekse tribünde bazı durumlara tepkimizi dile getiriyoruz. Bunun adı 'eleştiri hakkıdır'' bunu sonuna kadar kullanınız, düzgün bir dille kullandığınız zaman daima iyi sonuçlar alırsınız.

  Ben dün Mühittin İpek istifa etti başlığında yönetime ağır eleştiri yaptım. Birçok arkadaşımızda eleştiride bulundu... Bazı kesimler var ki; biz eleştiri yaptığımızda ağzımıza lafı tıkamak istiyorlar, iplemeyin onları... Biz eleştiri yapmasak sesimizi çıkarmasak bu ülkede hiçbir şey düzelmez. Her zaman fikir beyan edin, eleştirinizi yapın...

  Yönetimi ve başkanı tebrik ediyorum.
  • taraftar  
  29 Mayıs 2015 | 14:44
  Başkanı kırmayıp istifadan vazgeçtiğiniz için teşekkürler Muhittin Bey, sizle çok başarılara imza atacağız inşallah :)

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR