KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Milli gurur!

28 Mart 2015 | 09:42

1 yorum

4574 okunma

Serdar Aziz, Ozan Tufan, Volkan Şen, Şener Özbayraklı ve Harun Tekin'in A Milli Takıma seçilmesiyle haklı bir gurur yaşayan yeşil beyazlı kulüp, kısa süre içerisinde bir çok oyuncusunu bu onurlu göreve gönderdi.

Bursaspor, Milli Takımların adeta kaynağı durumunda. Yeşil beyazlı kulüp, 1 aylık süre içersinde A Milli Takımdan tutun da, U-14 Milli Takımına kadar tam 18 futbolcusunu bu onurlu göreve gönderdi.

A Milli Takımda Serdar Aziz, Ozan Tufan, Volkan Şen, Şener Özbayraklı ve Harun Tekin bulunuyor. Yeşil beyazlı camia bu isimlerden hangilerinin bugün oynanacak Hollanda ve Lüksemburg'la yapılacak hazırlık karşılaşmasında görev alacağını merak ediyor.

ENES HEM ÜMİT, HEM A MİLLİ

Ümit Milli Takımda ise 3 Timsah bulunuyor. Kaleci Okan Koçuk, Enes Ünal ve Emre Taşdemir bu göreve layık görülürken, Enes, A Milli Takımın Lüksemburg maçının kadrosuna da davet edildi. U-19 Milli Takımında ise Bursaspor A kadrosunda bulunan Ertuğrul Ersoy ile birlikte Hikmet Karaman döneminde Süper Lig maçına çıkan Doğanay Kılıç yer alıyor.

U-14'E 4 TİMSAH

Bursaspor'un ilerleyen yıllarda kendilerinden çok şeyler beklediği Furkan Emre Ünver, Emirhan Aydoğan ve Muhammet Şengezer ise U-18 Milli Takımına çağrılmıştı. Mehmet Burak Balkır U-16, Semih Yıldız, İbrahim Turan, Murat Karadeniz ve Ozan İsmail Koç ise U-14 Milli takımına davet edilen futbolcular olmuştu. Kısa süre içersinde tam 18 futbolcusunu Milli Takıma gönderen Bursaspor, bu tablonun haklı bir gururunu yaşıyor.

 Olay Gazetesi

    • uet95  
    28 Mart 2015 | 13:27
    Şenol Güneş KALITESI DENIR BUNA !

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR