KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Mikel Agu imzaladı

08 Ağustos 2017 | 17:50

6 yorum

9187 okunma

Portekiz'in Porto takımından 1 yıllığına kiralık olarak renklerimize kattığımız Mikel Ndubusi Agu ile resmi sözleşme imzalandı.

Özlüce Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Başkanımız Ali Ay'ın yanı sıra, Finansal yapılanmadan sorumlu asbaşkanımız Fatih Pulat ve Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Parlakay'da katıldı.

Şuana kadar 5 tane futbolcu ile anlaştıklarını açıklayan Başkanımız Ali Ay, "Hepsi nokta transferler oldu. Biraz taraftarlarımızı üzdük ama yoğurdu üfleyerek yiyoruz. Güzel transfer yaptığımızı ümit ediyorum. Bugünde Agu ile imzalayacağız. İnşallah kulübümüze camiamıza hayırlı uğurlu olur. Kendisine çok güveniyoruz. Hocamız daha önce bitirdiğimiz transferlere teşekkür etti. Bu transferi bitirirseniz 3 kere teşekkür edeceğim dedi. Kendisi 6 numaraya çok önem veriyor. İnşallah güzel günler yakında hep beraber göreceğiz" dedi.

"En az 3 transfer daha yapacağız"

Transferdeki son durum hakkında sorulan soruya Ay, "Badu ve Agu'yu aldık. Delarge ile görüşüldü. Büyük ihtimalle oda gelecek diye düşünüyorum. Twumasi'den haber bekliyoruz. Bunlar hemen olacak işler değil. Kazakistan'da daha da zor. Norveç'le ilgili kulübü araştırıyorlar. Nakit ödeme istediler. Bizde 3 taksitle ödeyebiliriz dedik. Ondan da bugün yada gece haber gelebilir. 1 veya 2 kanat ve kesinlikle sağ bek almamız lazım. Sağ bek ile ilgili gelişmeler var. Onu da bildireceğiz. En az 3 transfer daha yapacağız. Bursaspor'un eksik olan yerlerini bizde görebiliyoruz. Bursaspor'u daha yukarlara nasıl çıkar onun için uğraşıyoruz. Bu sene daha iyi olacak. Agu dışında gelecek transferler Başakşehir maçına yetişmeyebilir. Gelecek olanlarda hazır futbolcular. Sadece Delarge'nin durumunu bilmiyoruz. Diğer 2 futbolcu liglerinde oynuyor" açıklamasını yaptı.

"Benim için çok mutlu bir gün"

Yeni transferimiz Agu ise, "Bugün benim için mutlu bir gün. Taraftarlar ve kulüpten gördüğüm sevgi beni çok mutlu etti. Buraya geldiğimin boşuna olmadığını herkese göstermek istiyorum. Bu kulübe gelmek benim için önemliydi. Çalışarak boşuna olmadığını göstereceğim. Şuan için pozitif şeyler aldım. İnşallah bu sene mutlu bir yıl olur" diye konuştu.

"Araştırmalarımda buranın çok büyük bir kulüp olduğunu gördüm"

Bursaspor'u tercih etmesindeki en önemli faktör neydi sorusuna Agu, "Daha önce Porto'da kiralık oynayan birkaç oyuncu ile konuştum. Çok iyi yorumlar yaptılar. Hocamda bana güveniyor. Araştırmalarımda buranın çok büyük kulüp olduğunu gördüm. Buda benim gelmem için önemli faktör oldu" şeklinde cevapladı.

 Bursaspor.org.tr

  • crash1606  
  10 Ağustos 2017 | 13:36
  Artik oyle yada boyle lig basliyor. Insallah her sey guzel olur.
  • vertblan  
  10 Ağustos 2017 | 00:07
  Pozatif dusunuyorum
  Pozatif dusunmek isdiyorum hadi hayirlisi 2017_ 2018 SEZONUN ILK MACI
  Artik bu Saatden Sonra Kosdek Degil Desdek olma Zamani HEP BERABER.
  belkide tarihimizde ilkdir ben bilmiyorum unutmusda olabilirim
  hayirlara vesile olur iNSALLAH
  • Dert babasi  
  09 Ağustos 2017 | 21:23
  Bakalim sen ne kadar buyuksun gorecegiz.
  • U.K 16  
  09 Ağustos 2017 | 19:01
  Aliveli ne ayaksın sen neye kime hizmet ediyosun burda huzur bozuyosun kavgalı olduğumuz jimlastik kiralık adamlarla şampiyon oldu 2 yıl söylediğin laflar çok ayıp sen Bursasporlu değilsin yazık
  • Timsah16  
  09 Ağustos 2017 | 15:01
  Sane ne Ali veli derdin sadece cirkeflik her haberde kotu yorum kimin adamisin sen kime hizmet ediyorsun nerde bu adminler Boyle kisilere izin veriyor
  • ALİVELİİ  
  08 Ağustos 2017 | 18:46
  -11
  ya şu adam sanki satın aldı topçuyu kiraladın yahu yani elin gerdeğe girdin. hadi şimdi bekle çocuk kimden acaba

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR