KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Mehmet Yiğiner'den mesaj var

05 Ekim 2018 | 11:10

2 yorum

13625 okunma

MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner yarın oynanacak karşılaşma öncesinde bir mesaj yayınladı.

Altı yüzyıl süren, dünyaya yön veren cihan imparatorluğunun ilk başkenti olan, Yeşil Türbe'si ile Ulu Cami'si ile tarihi İslam eserlerine sahip olan, Uludağ'ı, mutfağı ve sıcak kanlı insanıyla ülkemizin güzide şehri Bursa'nın güzel insanlarını ve Bursaspor taraftarını sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum.

Yaklaşık 6 yıl aradan sonra şehit Abdülkerim Bayraktar'ın mirası kardeş kulüpler Bursaspor - Ankaragücü arasındaki maçın bu hafta oynanacak olmasından dolayı oldukça mutluyum.

Ülkemize ve dünyaya örnek olan ve eşi benzeri bulunmayan sporda kardeşliğin en güzel örneğini gösteren Bursaspor ve Ankaragücü taraftarını bir kez daha yürekten tebrik ediyorum. Tüm dünyaya örnek olan bu kardeşliğin öncüsü şehit Abdülkerim Bayraktar ve Fehmizat Bayraktar'ı rahmet ve özlemle anıyorum.

Hegomanyanın karşısında durarak Anadolu'ya örnek olmuş tertemiz şampiyon Bursaspor taraftarını bir kez daha selamlıyor, Cumartesi günü oynanacak olan kardeşlik maçının şölen havasında centilmence geçeceğine yürekten inanıyorum.

MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner

 Bursa.com

  • Teksass  
  05 Ekim 2018 | 23:20
  Bizdende gardaslarimiza selam olsun baskanim , Şehidimizin emaneti sonsuza kadar sürecek, hep beraber omuz omuza insallah birde 3 puanla siftah yaparsak kusura bakmasın gardaslarimiz:)
  • ünitimsahh  
  05 Ekim 2018 | 11:18
  Bursa sizinde eviniz bekliyoruz anadolunun en kral en delikanlı ve kardeşlerimiz olan Ankaragücü kulubünü oyuncularını ve taraftarını

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR