KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Levent Kızıl'dan büyük destek!

02 Mayıs 2015 | 13:35

16 yorum

8445 okunma

Bursaspor'da 5 adayın yarışacağı genel kurul öncesi eski başkanlardan Levent Kızıl, 4 adaya birleşme çağrısında bulundu.

Eski Bursaspor Kulübü başkanlarından Levent Kızıl, yeşil-beyazlı kulübün ilk oturumu 7 Mayıs'ta gerçekleştirilecek ve 5 adayın yarışacağı olağan kongresinde 4 adayın tek bir listede birleşmeleri gerektiği çağrısı yaptı.

Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bursaspor Kulübünün ilk oturumu 7 Mayıs, çoğunluk sağlanamazsa ikinci oturumu 16 Mayıs'ta yapılacak olağan genel kurulda yeni başkanının seçileceğini hatırlattı.

Genel kurul öncesi mevcut başkan Recep Bölükbaşı ile Timur Noyan, Mesut Mestan, Murat Yanıklar ve Cüneyt Özkan'ın başkanlık adaylıklarını açıkladıklarını anımsatan Kızıl, genel kurulun Bursaspor'a hayırlı olmasını diledi.

Kızıl, Bölükbaşı'nı sportif anlamda başarılı bulmasına karşın mali açıdan yetersiz gördüğünü dile getirerek, şunları söyledi:

"Ben Bursaspor Kulübü eski başkanı olarak daha önce adaylardan Timur Noyan'a destek olacağımı söylemiştim. Ancak yakın arkadaşım, kardeşim, yıllardır tanıdığım Murat Yanıklar da aday oldu. Desteğim burada Murat Yanıklar'a olacak. Çünkü benim çok yakın bir arkadaşım. Fakat benim burada söylemek istediğim başka bir şey var. Aklın yolu bir. Murat Yanıklar, Mesut Mestan ve Cüneyt Özkan tam bir Bursaspor sevdalısı kişiler. Timur Noyan da çok başarılı bir iş adamı. Murat Yanıklar, Mesut Mestan ve Cüneyt Özkan'ın Timur Noyan ile birleşmesi ve tek başına güçlü bir liste oluşturmaları lazım. Benim tavsiyem bu."

Kendisinin bugüne kadar girdiği ve desteklediği adayın yarıştığı genel kurullarda hiç kaybetmediğini vurgulayan Kızıl, tavsiye ettiği birleşmenin olmaması halinde desteğinin Murat Yanıklar'a olacağını belirtti.

Kızıl, genel kurulda kim seçilirse seçilsin Bursaspor camiasının başkanı olacağını, bu konuda kendisinin de üzerine düşeni yapacağını sözlerine ekledi.

 

  • UNİ-kera  
  06 Mayıs 2015 | 10:44
  Merak etmeyin,,koltuk için birleşmezler hepsi başkanlık istiyor,,mesut birleşir çünkü seçilemeyeceğini biliyor,,belki 2. başkan hesapları olabilir sonuçta,,hepsi koltuk için Bursaspor için değil inanın,, temlikler, mahkemeye verenler ne çabuk unutuldu,,köprüyü geçerken at değiştirilmez unutmayın,,acısını hep beraber çekeriz,,saygılar
  • UNİ-kera  
  06 Mayıs 2015 | 10:21
  -1
  onun Bursaspora,,kazıklarını herkes biliyor ne desteği,,elinde oynatacak adamlar arıyor,,recep başkan hariç diğerlerini sağar merak etmeyin. kendi niye aday olmuyo bi sorun bakalım,,, o nedir o,,,
  • Kimsin  
  05 Mayıs 2015 | 06:35
  -1
  Kimsin ki bizim oylarımıza ipotek koymaya çalışıyorsun genel kurul üyeleri geri zekalımı önlerindeki tabloyu görmüyormu işin başında bir başkan varken nasıl bir egoyla boyle bır açıklama yapabiliyorsun geçen sene ki seçimde cc nin düştüğü duruma düşeceksin bunu hep beraber göreceksin bir dönemde daha bu başkan devam etmeli bunu hakketti
  • taraftar  
  04 Mayıs 2015 | 17:17
  Levent Kızıl'ın şampiyon olduğumuz sene federasyondaki etkisi tartışılamaz! Aday olsa karşısında kimse duramaz ancak başka planları var herhalde. Yaptığı birlik çağrısı dikkate alınmalı bence ama burada devreye egolar ve şahsi çıkarlar giriyor. Ben başkan olucamdan ziyade ben Bursaspor'a nasıl faydalı olurumla hareket edilse sorun kalmaz, orta yol bulunur da dediğim gibi egolar renklere olan sevdanın önüne geçebiliyor çoğu zaman.
  • ümit çavdar  
  04 Mayıs 2015 | 11:44
  Sayın opelci bey, madem bu kadar sevdalıydın, daha önceden niye reklam panolarında şirketinin adını görmedik. Bölükbaşına yaptıgı hizmetlerden dolayı teşekkür edip yanıklar ile devam edilmeli..
  saygılarımla
  • scm mekmet  
  04 Mayıs 2015 | 11:05
  -4
  recep bölük başı uzatmaya gerekyok şenol hoca durmaz gider yoksa
  • cinaralti16  
  03 Mayıs 2015 | 19:47
  mesdan mesdan geh pisi pisi kuyrugunu apis arana alip kacdigini unutmadik
  birlik bereberlik dersiniz hep bir birinizin kuyusunu kazarsiniz yalanmi?
  • Emektar Bursalı  
  03 Mayıs 2015 | 17:16
  Timur Noyan gs lidir. gs ye verdiği destek ortadadır . Bursaspor'a zinhar başkan olmamalı.
  Mesut Mestan iyi bir taraftar olabilir lakin kalibresi Başkan olmak için henüz yeterli değil.
  Cüneyt Özkan ı tanımıyorum
  Recep Bölükbaşı istikrar adına desteklenebilir ama mali Açıdan sıkıntılı
  Murat Yanıklar herkes Tarafından sevilen bir kişi.
  Yarış Murat yanıklar , Recepböl
  • greeeen  
  03 Mayıs 2015 | 15:16
  bence en hazır gelen noyan yenı stada en ıyı reklamları getırebılcek ısım ama kımse oy verırken projelere bakmıcak kım kımın adamysa ona oy verıcek
  • CARLOS  
  03 Mayıs 2015 | 11:34
  Seçimde herkez secildiginde Bursa spora neler yapabilecegini ifede ediyorlar.bende burada soruyorum madem herkez Bursa sporluyum diyor,hizmet için birbirlerinle yarışıyorlar,5 adayında Bursa sporu düzlüge çıkaracak plan ve projeleri var.o zaman soruyorum seçimi kaybeden 4 aday plan ve proje katkılarını Bursa spora vermeyi tahaüt ediyorlarmı.birikimlerini seçilen başkanla paylaşmayı kabul ediyorlamı.yoksa bu projeler yanlız kendileri seçildiginde mi geçerli olacaklar.birde bunu lütfen divan kurulunda yapacakları sunumda tüm taraftarlara ve kongre üyelerine lütfen deklare etsinler.bakalım görelim ne kadar Bursa sporlu olduklarını ve Bursa sporu sevdiklerini.........................
  • CARLOS  
  02 Mayıs 2015 | 18:36
  Arkadaşlar burada çogu fikirlerinizin yanındayım.malesef burada hepimizin gördügü gibi Bursa sporluyum diyen gerçek kişiler-büyük holding patronları-malesef Bursa spora sahip çıkmıyorlar. Bursa spor olararın herzaman malesf diyorum ama malsef hep ikinci takımları oldu.çogu hep kişisel menfeaatleri oldukları zaman Bursa spor formalarını üzerlerine giydiler.bazıları hariç Bursa sporumuza forma reklamı bile vermediler.ama yanlarına gitseniz fanatik Bursasporlulugunu hiç kimseye bırakmaz.artık burada Bursa spor kongre üyelerinin yapacagı tek bir şey var. Oda 5 adayı da bir çatı altında birleştirmek.yoksa bu 5 böülnmüşlügün hiç bir kimseye faydası yok Bursa spor düşmanlarının hariçinde.başkanlıkta daha evvel denen ve seçimlere giripte kazanamayanların artık kongre üyelerin ve divan kurulunun tavsiyeleri dogrultusunda birleşmeleri lazım.yoksa böyle her kafadan bir ses çıkması Bursa sporumuza çok büyük zararlar verir.ben şu isim degil beş başkan adayının birini başkanlıgında güçlü,federasyonda ve mrkz hakem kurulunda ezilmeyen,bizans basınınla mücadele edecek,kongrede üyelerin,türübünde de taraftarların destegini almış bir başkan ve yönetim kurulu isdtiyorum.bir ricamda tarftara secilen her kimolursa lütfen destek,türübünde t ar aftarında sakin ve yanlız takımı destekleyen bir tavır sergilemesini rica ediyorum. 2 sezoından beri federasyona verdigimiz cezaların toplamı Bursa spora avrupadan bir yıldız oyuncu tarnsfer edebilirdi.,..saygılar......
  • Yetin  
  02 Mayıs 2015 | 15:47
  musisi takmışsın bizansa Levent Kızıl döneminde Bursaspor en iyi reklam gelirini elde etti ve Lig A'da şampiyon oldu kusura bakma ama çok iyi Bursasporluyum diyen adamlardan daha çok katkısı oldu bu kulübe ve hala katkı yapmaya devam ediyor. Şuan TFF bizi doğruyor Recep Bölükbaşı sadece izliyor ve taraftarını bile düşünmüyor passoligi satan bankadan sürekli kredi çekiyor. Bakın bu zihniyetle kulüp yönetilmeye devam ederse sonumuz hiç iyi değil bize acilen kafası çalışan adam gerekli krediyle kulüp yönetecek adama ihtiyacımız yok. He unutmayın ne geldiyse başımıza öyle Bursasporluyum şöyle Bursasporluyum diyenden geldi örnek Erkan Körüstan. Sağlıcakla
  • mususi  
  02 Mayıs 2015 | 15:36
  -2
  kardesim o hic oyle agizdan ciktigi gibi olmuyor, haberi okursan ayni sahis (ayni zamandabir ara FB locasi olan) demis ki Noyan'a destek verecegim.

  Bu adamlar bugun birsey der yarin tam tersini der, hele yaptiklari soyledikleri iki seyden de farkli olur :)

  Burasi Turkiye, iki gunde fikir degistiren, gonulleri Bizans'ta olan adamin lafinin degeri mi olur?
  • kaan  
  02 Mayıs 2015 | 15:25
  -10
  tımur noyan gs lı değılım dıye acıklamalar yaptı . burda levent kızıl onu Bursa sevdalısı dememıs . tımur noyan başkan olursa alayınızı yakarız !
  • Yetin  
  02 Mayıs 2015 | 14:14
  10
  musisi adam çıkmış açıkca Murat Yanıkları destekliyorum demiş ve eklemiş başkan kim olursa olsun üstüme düşen görevi yapacağını iletmiş. Farkındaysanız Uludağ sürekli forma sponsorumuz hayırlısı olsun Bursasporumuz için
  • mususi  
  02 Mayıs 2015 | 14:09
  bu nasil destek anlayan beri gelsin :)

  Bolukbasi' nin modasi gecmis gibi gorunuyor ama kongredeki blok oy olayini hatirlamak lazim, Bolukbasi' nin o zaman da sansi yok gibi gorunuyordu tersi cikti.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR