KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Kolay kolay vazgeçmeyeceğiz"

VİDEO

01 Ekim 2015 | 14:22

118 yorum

27047 okunma

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Özlüce Tesislerimizde düzenlediği basın toplantısında Eskişehirspor maçı sonrasında yaşanan olaylar ve gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ertuğrul Sağlam, "Bu takıma, yönetime, taraftarımıza ve camiamıza inanıyorum. Bu takım başarılı olup üst sıralarda yer alacağına inanıyorum. Sezon başında yaşanan tüm olumsuzluklara karşın bırakıp gitmeyi hiç düşünmedim" dedi.

Ertuğrul Sağlam, "Bugün burada yaşadığımız olaylarla ilgili açıklama yapmamız gerekiyor. Daha sonra genel anlamda açıklığa kavuşturmamız gereken olaylarla yüzleştik. Takımla içinde bulunduğumuz durumla ilgili. Açıklamalardan kendimi pek ifade edemedim. Maç sonrası içinde bulunduğumuz durum nedeniyle çok önemli noktayı atladım. Bursa şehri için önemli değer olan Semih Pala abimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık. Benim hayatımda da önemli yeri vardı. Kendisine ve eşine rahmet ailesine sabır diliyorum" dedi.

KAZANACAĞIMIZA İNANIYORDUK

Eskişehirspor karşılaşmasına çıkarken 5 maçta alınan 1 galibiyet ve 3 puan nedeni ile baskı altında olduklarını vurgulayan Sağlam, "Taraftarlarımızın büyük beklentisi vardı. Ancak ben maça çıkarken takımımıa olan güvenim tamdı ve kazanacağımıza inanıyordum. Maçın içerisinde yaşananlar bizi derinden etkiledi. Bunu açıkça söylemek istiyorum. Kendimi buraya ait hissettiğim bir yerde böyle tepkiyle henüz beşinci maçta karşılaşmak bizi hayal kırıklığına uğrattı. Yaraladı. Duygusallık iyiden iyiye yoğunlaştı. Taraftarların beklentilerini biliyorum. İçinde bulundukları durumu da anlıyorum. 5 maçta 1 galibiyet alan takımdan hiçbir taraftar, kimse memnun olmaz. Bizde bu durumu değiştirmek için büyük çaba harcıyoruz yönetimle birlikte. Oyun iç açıcı olmayabilir. Söyleyeceklerimi ise kimse mazeret olarak kabul etmesin. Ancak hiç kimse futbolun gerçeklerini de unutmasın" dedi.

BÜYÜK BEKLENTİLERİM VARDI

Bursaspor'a ikinci kez gelirken büyük beklenti içerisinde olduğuna dikkat çeken Ertuğrul Sağlam daha sonra şunları söyledi:

"Büyük beklentilerle buraya geldim. Büyük başarıları nasıl ortaya çıkartmayı düşündük. Beklentilerim büyüktü. Biz herkesten fazla başarılı olmak istiyoruz. O eski şampiyonluk defterini son kez açıp, bir daha konuşmamak üzere de kapatacağım. Sonsuza kadar diye besteler yapılan bir yerdeki bu tepki, hele hele 1-0 öndeyken olması beni yaraladı. Bunları kabul etmek mümkün değil. Gerçek Bursasporluların, Bursaspor'u sevenlerin bu duruma itiraz ettiklerine yürekten inanıyorum."

KENDİMİ İFADE EDEMEDİM

"Maç sonu açıklamalarımdan kendimi iyi ifade edemedim. Burası bizim kendi camiamız. İçinde bulunduğumuz yeri zor durumda bırakacak, üzecek bir şey yapmak ister mi?. Gönül birliği yapıp büyük başarı yaşadığımız taraftarlarla karşı karşıya gelmeyi kim ister? Çok büyük başarıları ve başarısız geçen dönemleri karşılaştırdım. Bu camia, bu taraftar birlik beraberlik içinde olduğu, yardımlaştığı, bir hedefe kol kola yürüdüğünde nasıl başarılar yakaladığını, diğer tarafta parçalanmış farklı hesapların olduğu. Bu dönemde neler olmuş ben bunları belirtmek için bu benzetmeyi yaptım. İnanın bu benzetme ile kimseyi rencide etmek istemedim."

BAZI GELİŞMELERİ BİLMİYORLAR

"Daha önce ben yoktum. Farklı gelişen olaylarla neler yaşandığı ortada. 5 maçta 4 yenilgi almıştık. Şunu da açıkça ortaya koymak lazım. Birçok insanın takımda gelişen bazı şeylerden haberi yok. Biz buraya geldiğimizde Fernandao ve Şener ayrılmıştı. Başkan ve yönetimle konuştuk. Ortada ekonomik sıkıntı vardı. Ya Ozan ya da Bakambu'yu vermemiz lazım denildi. Takımı belli yerlere götürmek için. Sonrasında gelişen olaylarda var. Kamp sonu Volkan, Ozan, Bakambu, öncesinde Belluschi ile gelişen olayları kimse bilmiyor. Olmasını istemeyip te engel olamadığınız birçok olay oldu."

GİTMEK İSTEYENİ BARCELONA BİLE TUTAMAZ

"Sebebi ne olursa olsun bir oyuncu gitmekte kararlıysa takımda tutamıyorsunuz. Galatasaray Melo'yu tutamadı. Trabzonspor tutamadı. İnanın futbolun devleri Real Madrid'de Barcelona da tutamaz. Tuttuğunuzda ise faydası olmaz. Gönülden yürükten takımda durmayacaksa gitmesi en doğru olanı. Bunları biz zamansız yaşadık. Bunların yerini doldurmak önemliydi. Doldurduktan sonra bu futbolcuları bir araya getirip takım olgusu yaratmak için zamana ihtiyaç vardı. Kamp dönüşü Bizimde hatalarımız oldu. Tom de Sutter, Dzsudzsak, Stoch, Faty, Hosogai bizimle birlikte değildi. Necid sakatlık nedeniyle ağustos ayında bizimle olamadı. Kaybedilen maçlar olan Gaziantepspor, Medipol Başakşehir bariz hakem hataları vardı. Adeta hakemler maçı bizden alıp diğer tarafa verdi. Trabzon'da galibiyeti hak etmedik. Ama puanı hak ettik. Bakambu bir gün önce gelmiyorum demiş. Yeni aldığınız Sercan forvet oynamış. Perulu Luis Advincula forvette ileride oynamış. Genç Mert'i oyuna sürdük. İşte bu ortamda Trabzon'da maça çıktık."

DZSUDZSAK, STOCH, DE SUTTER GELDİ MAÇA ÇIKTI

"Gençlerbirliği maçı Dzsudzsak, Stoch bir gün önce geldi. Bir antrenman bile yapamadan maça çıktı. Tom De Sutter Belçika'dan geldi. Uçaktan indi ve Medipol Başakşehir maçına çıktı. Bir takım için, hoca için koskoca bir sezon içerisinde yaşanacak talihsizliklerin hepsini aynı dönemde yaşadık. Değerlendirme yaparken futbolun gerçekleri de ortaya koymak gerekir. Birde atladım, şampiyonluk yaşadığımız dönemi kendime hiçbir zaman mal etmedim. Hep biz dedim. Hatta ayrıldıktan sonra Bursa'da bir yerel gazetede talihsiz bir şey çıktı. 'Şampiyon yaptım başımız belaya girdi' diye haberi yazan gazeteciyi aradım ve "Ben böylemi söyledim" dedim. Onun cevabı ise ise ilginçti, "Hocam bırak öyle anlasın" dedi. Hiçbir zaman böyle bir başarıyı tek başımıza sahiplenmeye gitmedim. Ben değil, hep biz dedim. Girmek isteyenlere de pay verdim. İnsanlar bu konuyu bilsin. İnsanlar yanlış bildikleriyle ilgili yorumlar yapıyorlar."

ANTRENÖR TAKIMINA KORKAK FUTBOL OYNATIR MI?

"Bir antrenör takımına korkak oynayıp der mi? Allah aşkına. Ben ve arkadaşlarım böyle bir anlayış içerisinde olmadık. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 6 gol atarken. Fenerbahçe'yi, Beşiktaş'ı 3 golle yenerken, deplasmanlarda 4, 5 gol atarken elimizdeki kadroyu en verimli şekilde kullanmaya çalıştık. Son maça bakarsak Necid, Stoch, Josue, Dzsudzsak, Jorquera ile 5 ofansif oyuncuyla çıktık. Defansta oynayan Faty 1 gol 1 asistle oynadı. Aziz kaleciyle karşı karşıya geldi. Sol bekimiz. Yanlış algı oluşmuş. Organize olamadık. Ofansif yönden üretken olamadık. Bu takım birbiriyle bir araya geldiğinde beraber olmaya alışıp, anlaştığında Eskişehir maçında gördük daha çok pozisyona girdik. Fiziksel açıdan iyi olduğumuzu gördük. Son anda da golleri attık. Takımını seven taraftarlarımıza inanıyoruz. Bu takım sezon başında yapamadığımız dönemi şimdi yapıyoruz. Bu takım her geçen hafta üzerine koyup üst sıradaki yerlere gelecektir."

DZSUDZSAK EN DEĞERLİ OYUNCU

"Takımın en pahalı, değerli oyuncularından bir tanesi Dzsudzsak. Performans olarak da beklentimiz kendisinden yüksek. Bu takımla yatıp kalkıyorum. Bu takımın başarısı için mücadele ediyorum. Antrenör zorda kalmadığı süre içerisinde verim alacağı bir oyuncuyu verimsiz olacağı yerde oynatır mı? Bu durumu Dzsudzsak bile paylaştım. Devre arasında Dzsudzsak'a istiyorsan solda başla dedim. O ise iyiyim devam etmek istiyorum diye cevapladı. Bir oyuncu böyle dedikten sonra yerini değiştirmek doğru olmazdı. İşin buraya kadar gelip açıklama yapmak hissetmem bile benim için acı bir durum. Dzsudzsak daha iyi performans vereceğini biliyor. O da geçiş dönemi yaşıyor."

CUENCA'YI BİZ ALDIK

"Cuenca'yı bu takıma biz aldık. Sezonu erken kapattığı için, dayanıklılık anlamında takım arkadaşlarından çok gerideydi. Şimdi çok iyi çalışıyor. Fiziksel açığını kapatıyor. Yavaş yavaş onu kullanmaya başladık. Çabalıyor. O da durumunun farkında ekstra antrenman yapıyor. Hak ettiğinde formayı giyecek. Bizim 23 kişilik kadromuz var. 12 oyuncu dışarıda kalıyor, 7'si ise takımın dışında kalıyor. Mert ve Furkan'ı alsan kadroya alırsın. O durumdalar. Onlarda üzülüyor. Dışardaki insanlarda niye oynamadı diye soru sorabilir. Biz buna göre karar veriyoruz ama üzülüyoruz."

KOLAY KOLAY VAZGEÇMEYECEĞİZ

"Çok çalışıyoruz. İyi niyetle çalışıyoruz. Onurumuzla haysiyetimizle işimizi yapmaya çalışıyoruz. Her şeyimizle camiaya, Bursaspor'a faydalı olmak için çalışıyoruz. Bilgimiz tecrübemizi sonuna kadar kullanmaya çalışıyoruz. Herkesten daha fazla başarılı olmak istiyoruz. O yüzden bu kadroya, başkana, yönetime taraftara camiaya sonuna kadar güveniyorum. Kolay kolay vazgeçmeyeceğimizi söylemek istiyorum. Ne kadar çok emek harcarsanız vazgeçmeniz o denli zor oluyor. Güzel günlerde çok yakında gelecek. Geçen yılla ilgili değerlendirme yaparsak 6 maç sonunda 7 puan vardı, şimdi ise 6 puanımız var. Bu da yeterli mi? Tabii ki değil. Rize'yi, Antalya'yı yen en kötü yedinci oluruz. Fazla karamsarlığa kapılmanın zamanı ve yeri değil."

Ç.RİZESPOR LİGE İYİ BAŞLADI

"Rize kolay bir deplasman değil. Ligin tek kaybetmeyen takımı. Bizim çocuklar sorumluluk alırlar, istekli olarak birbirlerine yardım edip olayı sahiplenir, futbolun doğrularını yaparlarsa milli takım arasına güzel bir şekilde girip, arkasını da getireceğiz. Buna yürekten inanıyorum. Çaykur Rizespor Hikmet Hoca ile iyi başlangıç yaptılar. İyi oynuyorlar. Bize gelecek için çok şey katacak iyi oyun ve 3 puanı istiyoruz. Ciddi sakatımız yok. Luis Advincula dün yoktu. Faty'nin kasığında zorlanma var. Ancak bugün takımla birlikte antrenmana çıkacaklar.

İSTİFAYI DÜŞÜNMEDİM

Bir gazetecinin sezon başında yaşanan olaylar ve takımdan gidenler sonrasında istifa etmeyi hiç düşündünüz mü? sorusuna ise, "Bırakmayı hiç düşünmedim. Bu gelişmelerin yönetimden kaynaklanan durum olsaydı istifa edebilirdim. Ama hepsinin bende içindeydim. Kamptan döndüğümüzde Volkan ve Ozan'la sözleşmeleri iyileştirecekti. Yönetimin yeni teklifleri hazırdı. Ama onlar gitmekte direttiler. Yani olaylar gerçekten farklı gelişti. Başkan, yönetim ve herkesin iyi niyetinden ve tavırlarından hiç şüphem yoktu" diye cevapladı.

 Bursaspor.org.tr

  • Fatih gemlik  
  04 Ekim 2015 | 12:45
  Sonsuza kadar Ertuğrul sağlam.. diye Star'da tezahürat yapmıştık! Ben hala aynı yerdeyim...
  • bursalı  
  04 Ekim 2015 | 11:43
  -1
  Bizim taraftar vefasız olmuş, maça gelme hocayı eleştir olmaz
  • Hasan  
  04 Ekim 2015 | 01:56
  Tırı vırıyı bırak ta kazanan bir takım yarat! Rize macı ak göt kara göt macıdır! Felsefe zamanı değil icraat zamanı şimdi...
  • natingham  
  03 Ekim 2015 | 21:15
  ben ertuğrul sağlam yokkende küme düşerkende 1.lige oynarkende Bursasporluydum. kimse ben yaptım ben ettim diyerek egosunu tatmin edemez bu kulüpte. Bursa dingonun ağrı değil. gerçek bir Bursasporlu biz gelmeden önce kümede kalmayı garantilediklerinde şehirde tur atıyorlardı diyen birisinin sözlerini duymazdan gelemez. şunuda söylemek istiyorum kimler geldi geçti bu kulüpten kimse babasının hatrına bu kulüpte oynamıyor herkes maaşlı çalışan. ertuğrul hoca seni antrnör yapan Bursaspordur lütfen kendini morinho sanma eskişehirde ne yaptın beşiktaşta ne yaptın kayseride ne yaptın!!!! vefasız demişsin ya esas vefa bizde eskişehirdeki rezil teknik adamlığına rağmen bu kulüp sana kucak açtı ama sen bizi ezdin geçtin hoca herşeyi ben yaptım kimsenin emeğ yok dedin egonu tatmin ettin. seni asla ama asla sevemem hoca artık lütfen terket şehri..... kupayıda al senin olsa ertuğrul hoca bize arma yeter.!!!
  • Rıdvan Çimen  
  03 Ekim 2015 | 18:18
  -4
  Üç maç üst üste al, bunların hepsi sana adam gibi adam çekecekler. Yoluna devam et hocam
  • cihanbursa  
  03 Ekim 2015 | 09:49
  -1
  açıklama yapmadan ve maça çıkmadan lütfen istifa edebilir misin ?
  • ortasaha  
  03 Ekim 2015 | 08:05
  -1
  Istifa et fazla traş yapma
  • Kral 07  
  03 Ekim 2015 | 01:01
  Rahmetli yazıcı, hocam ve Bursaspor taraftarı Bursaspor'u Türkiye'ye aşık ettiniz, artık dünyanın heryerinde Bursaspor bi markadır ve taraftarı vardır.Adam gibi adamla nice kupalara, bu taraftar kırılsada asla hocam sizi bırakmaz...
  • enteresannn  
  03 Ekim 2015 | 00:13
  rizeyi antalyayı yenecek kapasite takımda var, sende yok,futbolun doğrularından bahsediyor bunun futbolda bildiği doğruyla yani yine defansif oynayacağız. ertuğrulsporlular hazırmısınız rize macında ezik futbola
  • NT  
  03 Ekim 2015 | 00:09
  Balıklılı rumuzlu arkadaş eskileri yad etmek güzel,o günler bi başka güzeldi,bende senin gibi o günleri yaşayan biriyim, Altay'ı yenip Federasyon Kupasını aldığımız maçı 90 dk anlatacak kadar Burdasporluyum evet gerçek taraftar kimdir bilemezsin bizim BS sevgimiz hiç azalmadı,Ertuğrullar Bölükbaşılar gider,Önemli olan göl kubbede dürüstçe hoş bi seda bırakmak
  • Şenol  
  02 Ekim 2015 | 23:26
  Hoca Bursaspor seyircisi çok Değişti bu değişim senle başladi ama sen degişemedi biz hücüm futbol Koşan topa basan kolej Takım'ı istiyoruz .yıldız futbolcu hırs-ı yoksa takimda yeri yok
  • berryroad  
  02 Ekim 2015 | 23:22
  Ertuğrul sağlam ile tribünler ikiye bölünmüştür açık ve net. bundan sonra birlik filan olmaz. zaten şampiyonluk öncesi yıllarında bu takımın çilesini çeken adamların çoğu tribünü küsüp tribünü terketti. değişik bir taraftar cinsi türedi. bunlar maçı tribünden film izler gibi izler takım yenilse de gülerek sahayı terkeder haftalarca üst üste 2 pas yapamayan takımı eleştirmek aklının ucundan geçmez çünkü o sıkıntıyı ruhunda hissetmez. eğer takım düşse kendine başka eğlence bulur olur biter derdi tasası yine bize kalır. Ertuğrul olmuş Ahmet Mehmet olmuş farketmez Bursaspor takımına şu oyunu layık gören adamı sonuna kadar eleştiririm, yine Ahmet Mehmet Ertuğrul farketmez takıma çatır çatır top oynatan, rakibi boğan, ağırlığını hissettiren hocayı da alkışlarım. şu haliyle Ertuğrul sağlamın alkışlanacak bir hali yok. her başarısızlığında şampiyonluğu sopa gibi kullanması da çok büyük ayıp ve bu ayıbı çok tekrarladı bugüne kadar. bundan sonra şampiyonluğu kullanmayacağım demiş göreceğiz inşallah dediği gibi yapar, onu bunu bırakır da bizde bıraktığı sezonda dahil son 76 maçından sadece 21 tanesini kazanmış bir teknik direktör olarak bu berbat istatistiği düzeltmeye çalışırsa kendi hocalık kariyeri için daha iyi olur. Ertuğrul sağlamla bu takım bu sezon 34 maçın 10 tanesinden fazlasını kazanırsa Ertuğrul hayranlığı Bursaspor taraftarlığının önüne geçmiş yeni nesil Bursasporlular öpüp başına koysun.
  • cenk  
  02 Ekim 2015 | 21:08
  -5
  sen devam et hocam 2 maç kazanınca bağıranlar nasılda döner
  • ersel  
  02 Ekim 2015 | 18:54
  adam gibi adam yalanmi soyledi sen kendi hocani kendi yonetimini kucuk dusuruceksin sonrada kalkacaksin bizi asagiladi.diyeceksin bu takima sizlerden baskasi kadar zarar veren varmi.takim canavar gibiyken ist macindan sonra ocluceyi basan siz serefsizler degilmiydiniz .bakin neler kaybettigimize ogunden sonra
  • Balıklılı  
  02 Ekim 2015 | 18:34
  10
  Osmangazili doğum yerim Küçük Balıklı, kütüğüm Osmangazi benim de. Cilliyi biliyorsan yaş yakın bana.Bursaspor sevdasını anlatma bana hiç. Bursalıların kuzey garajı dediği yerde Harmanlıkta rahmetli Ömer hocayı, Veliyi izler stadyuma rica minnet girer Sedat 3'ü,Beyhanı,Eseri izlerdik. Cavit Çağlar Ankaraya ücretsiz otobüs kaldıracak diye sabah dörtlere kadar stad önlerinde beklerdik te gidemezdik. Yeri gelir maça giremez kırkmerdivenden Muradiye beleş tepeye çıkar Bursasporu muzu yarım yamalak izlerdik. Bilemezsin kardeşim gerçek taraftar kimdir.Çok başkan çok hoca çok ta sıkıntı gördük ama Bursaspor sevdamız azalmadı hiç. Her daim birileri gelecek birileri gidecek hayat bu.
  • mususi  
  02 Ekim 2015 | 18:12
  gunumuz futbolunda taraftar musteri yerine konulmaktadir, hele ulkemizde passolig olayindan sonra bu tamamen boyledir, bilet diye insanlar kredi karti verilerek banka musterisi yapilmistir.

  O nedenle eger musteriysek hicbir musteri alacagi urundeki hatayi kendisi duzeltmez. Sen bir yemek alinca tadini begenmezsen gidip ahciya nasil yapacagini mi ogretiyorsun ona fikir veriyorsun? Hayir. Bunu o urunden "deli paralar kazanan profesyoneller" yapmakla mukelleftir, aldiklari ucret bu yuzden yuksektir.

  Hele biz 3. sinif bir ulke oldugumuz icin bu adamlar bir fabrika iscisi kadar bile vergi vermezken cikip da elestiren taraftar cozum sunsun demek olayi kavrayamamaktir. Zaten sistem bu sekilde kuruldugu icin taraftarin mudehalesi yoneticiler tarafindan dikkate alinmiyor. Bursaspor ozelinde konusacak olursak taraftar proje yarismasi gerceklestirdi, 50'den fazla proje fikriyle yonetimlere gitti, bunlarin hic biri hayata gecirilmedi, onun yerine sacma sapan forma tasarimlarina deli paralar aktarildi, menajerlere %60'lara varan komisyonlar odendi. Yani senin fikrini takan yonetim zaten yok. Senin bir tek stadyumda tepki gucun var, gerisi yalan. 15 dakika bagirdin Turkiye'nin gundemine oturdun, iste tek gucun o. Bisuru taraftar toplantisi yaptilar, hicbirisi bu kadar etkili oldu mu?

  Ertugrul Saglam ve yonetim giderse giderse ne mi olacak? Sampiyon hoca ve yonetim de gitmedi mi bu kulupten zamaninda? Sonra ne oldu? Biz tekrar 2 defa Avrupa kupalarina gittik, gecen sezon da butun kulup tarihinin ve ligin en iyi futbolunu oynadik. Fena mi oldu?

  Yani simdikiler gidince de bolgesel amatore dusecek halimiz yok. Belki daha kalifiye adamlar gelir ve tekrar sampiyon oluruz. Simdikilerle sampiyon olamayacagimiz, birak onu sikecilerin maskarasi oldugumuz bir gercek. Ha butun derdiniz ligi 5. bitirmekse hocanin dedigi gibi buyrun bu paragozlere tama etmeye devam edin.

  • Maca müco  
  02 Ekim 2015 | 17:47
  Herkes haddini bilsin bizi şampiyon yapan bir teknik adama neler diyosunuz, vefa yokmu sizde ya? Karaktersiz fakat daha başarılı bir antrenör gelse daha mı mutlu olucaksınız, Bursaspor karakterlilerin takımıdır, kupalara tapanların takımı değil,kirli başarı isteyen gitsin istanbul takımı tutsun
  • saLça  
  02 Ekim 2015 | 17:39
  ''balıklılılılılılılılı''
  senin dediğin siyasi oluşum içinde geçerli bunlar gidecek kim gelecek
  ben sana sorayım Bursaspor ne zaman sahipsiz kaldı ? bırakın skor taraftarı olmayın görünen koy klavuz istemez ertuğrula ver barcelonayı onlara bile kontra atak futbolu oynatır. hem çözüm üretmesi gereken yönetimler, teknik heyetlerdir taraftar değil !!
  • islam  
  02 Ekim 2015 | 17:35
  koskoca Bursaspor trübünlerine vefasız diyen adam vefayı bu taraftar sen den ögrenmedi 2 lig de 20 bın ortalamayla oynayarak gıttıgı her deplasmanda gosterdıgı duruşla istanbul eziklerine karşı şehrini savunmasıyla gösterdı zaten vefasını Bursaspora gelişini bir hatırla trabzon maçında galip gelmemize ragmen tüm tribunun güvenç hocayı istifa ettirmedimi şampiyonluktan sonra kendnı geliştırmek yerıne paranın rahatlıgıyla iyice kotuledın korkak futbol istemiyor bu şehir anla bız senı mutevazı halını sevdık şu an olan egonu değil
  • FiGO  
  02 Ekim 2015 | 17:14
  Ertuğrul efendi sen zaten gitmezsin ki! Böyle yağlı kapıyı bir daha nerde bulacaksın. Gönderilmekten yanasın,göndersinler ki arpanı alasın. Bu paragöz için kardeş kardeşe laf söylüyor ya ona üzülüyorum.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR