KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Katkı vermeye devam edeceğim"

27 Ekim 2016 | 14:18

7 yorum

5706 okunma

Başarılı kanat oyuncumuz Josua John antrenman öncesi saha kenarında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kupada gruplara kalmak istediklerini ve bunu başardıklarını ifade eden John, "Bununla birlikte güzel futbol da ortaya koymak istiyorduk, bunu da dün gösterdiğimizi düşünüyorum. Özellikle ikinci yarıda güzel bir oyun oldu. Gruplara kalmamız bizim için önemli. Kupada daha fazla ileri gidip, daha fazla maç oynamak istiyoruz" dedi.

"3 puanı Bursa'da tutmaya çalışacağız"

Ligin 9. haftasındaki rakibimiz Konyaspor'un ligin ileri gelen ve çok önemli ekiplerinden biri olduğunu ifade eden başarılı oyuncumuz, "Fenerbahçe karşılaşmasında da izledik son olarak. İyi bir oyun ortaya koyduklarını düşünüyorum ama biz onların oyununa odaklanmak yerine kendi oyunumuza odaklanmalıyız. Bugün ve yarın yapacağımız çalışmaların da bize vereceği etkiyle birlikte iyi bir şekilde hazırlanacağımızı düşünüyorum. Her zamanki gibi savaş vereceğiz ve 3 puanı Bursa'da tutmaya çalışacağız" diye konuştu.

"Daha fazla katkı vermeye devam edeceğim"

Bursa'da adaptasyon süreci yaşadığını ifade eden kanat oyuncumuz, "Transfer olduktan sonra hemen takımda forma giymeye başladım. Bununla birlikte arka adalemde belli sorunlar yaşadım. Bu benim adaptasyonumu etkiledi. Yeni bir oyuncu geldiğince adaptasyon konusunda belli bir zamana ihtiyacı olur. Ben de bu dönemden geçtiğimi düşünüyorum. Mutlaka takım için daha fazla katkı vermeye önümüzdeki dönem devam edeceğim. Umarım benim transferim ileriki zamanda iyi bir transfer olarak hatırlanır. Ben de kendim ve takımım adına başarı getirerek, kendimi iyi bir transfer olarak tanımlattırabilmek adına elimden gelenin en iyisini yapacağım" şeklinde konuştu.

"İlk geldiğim zaman etrafıma bakıp, anlamaya çalışıyordum"

Saha içinde ve dışında yeni şeyler öğrendiğini dile getiren Josua, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sonuçta her yeni transfer yeni bir sayfadır. Benim için de Bursaspor yeni bir sayfa hayatımda ve kariyerimde. Git gide öğreniyorum. Alışmaya başladım. Hem saha içinde hem saha dışında yeni şeyler öğreniyorum. Yeni bir kulübe geldiğinizde kendi yolunuzu çizmeniz gerekiyor. Ben de bunu yapmaya başladım. İlk geldiğim zamanlarda etrafıma bakıp, anlamaya çalışıyordum. Tabiki bu çok normal. Şimdi öğrendiklerimi hayata geçirme ve bu öğrendiklerimi performansa dönüştürme vakti geldi diye düşünüyorum. Bunu da performansımı yavaş yavaş yükselterek göstereceğimi inanıyorum.

"Zeminin iyi olduğunu söyleyebilirim"

Timsah Arena'daki zemini nasıl bulduğunun sorulması üzerine John, "Zeminin iyi olduğunu söyleyebilirim. Her saha geliştirilebilir. Bizim sahamız için de bu durum var. Bizler profesyonelleriz ve hangi şartlarda olursa olsun elimizden gelenin en iyisini yapıp, takımımıza en iyisini vermeye çalışıyoruz. Bir de bakarsanız kendi sahamızda yüksek bir galibiyet yüzdemiz var. Bu da zaten zeminin bize o kadar da zorluk çıkarmadığını gösteriyor diyebiliriz" şeklinde konuşu.

 Bursaspor.org.tr

  • Mkpasalı  
  29 Ekim 2016 | 18:31
  İyiydi bugün
  • TEKSASLI İBOCAN  
  28 Ekim 2016 | 14:32
  Allahına kurban Jahney
  • BayBursaspor  
  28 Ekim 2016 | 02:30
  ozan ipeğe benziyor. Kanat demeğe bin şahit ama iyi orta yapıyor :)
  • basri  
  27 Ekim 2016 | 19:36
  -1
  mücadele ve hız tamam ya gerisi?gerçi bilal denen zat ruh gibi geziniyor onca özelliğine rağmen kullanamadıktan sonra yemişim o özellikleri.çaban iyi uyum sorunu çok önemlidir bakın jorqueraya yavaş yavaş nasıl da batallalaştı.zaman gösterecek coşua conum gerisi faso fiso.destekse baba toriklisini veririz lakin seyir zevkine de hitap edin.kanat oyuncusu raket gibi şutlar atmalı adrese teslim ortalar açmalı.ek idmanlar yapmak eksikleri giderir hagi gibi yetenek idman sonrası binlerce şut çekiyordu ama bazı kendini yıldız sanan sözde yetenekler ben oldum modundalar.o yüzden de bir arpa boyu yol alamıyorlar anca geriye evrim!
  • Eser  
  27 Ekim 2016 | 19:32
  Ne çok bilionuz be adam daha yeni gelmiş takıma hemen eleştirin destek olun köstek değil !
  • Erdi1963  
  27 Ekim 2016 | 16:46
  -4
  Daha fazla bişeyler yapman lazım bizim kanattan istediğimiz şey adam eksiltmesi sende bu öZellik yok malesef hızlısın iyisin ama biraz daha sorunluluk alman lazım inşallah zamanla daha iyi olursun zirve yolunda bu takıma sende katlı koyarsın
  • kerim  
  27 Ekim 2016 | 15:47
  -4
  yok yok John malesef Bursasporun aradigi kanat oyuncusu degilsin..biseyler yapmaya calisiyosun ama kapasiten malesef bir kanat oyuncusuna göre yetersiz..

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR