KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Karlo ve Mert öğrencilerle buluştu

01 Aralık 2016 | 16:04

1 yorum

7877 okunma

Bursaspor Durmazlar'ın yetenekli oyuncuları Karlo Vragociç ve Mert Celep 22.Yüzyıl Okulları'nda öğrenciler ile bir araya geldi.

Hırvat oyun kurucumuz Karlo Vragoviç ve yeni transferimiz Mert Celep minik öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Panelin başında öğrenciler, elleriyle yaptıkları kağıttan yeşil-beyaz atkıları sporcularımıza takdim ettiler.

Miniklerin sorularına içtenlikle cevap veren sporcularımız, basketbolculuk yaşamları hakkında bilgileri paylaştılar.

KARLO: "ÖĞRETMEN OLMAK İSTERDİM"

Bursaspor'da olduğu için mutlu olduğunu dile getiren Karlo Vragoviç, " On bir yaşından beri basketbolun içerisindeyim. Hep basketbolcu olma hayalim vardı. İdolüm yıllar önce trafik kazasında aramızdan ayrılan basketbolcu Drazen Petroviç. Hırvatistan, İtalya ve Makedonya'da basketbol oynadım. Eğer basketbolcu olmasaydım öğretmen olmak isterdim. Çünkü çocukları çok seviyorum. Bursa kenti çok güzel bir yer. İnsanlar çok sıcakkanlı. Burada olduğum için çok mutluyum. En sevdiğim yemekler köfte ve İskender kebap" dedi.

MERT: " BASKETBOLCU OLMASAYDIM KALECİ OLURDUM"

Genç oyuncumuz Mert Celep ise öğrencilerin sorduğu soruları şu şekilde yanıtladı. " 10 yaşından bu yana basketbolun içerisindeyim. İzmir'de Pınar Karşıyaka altyapısında basketbola başladım. Basketbolcu olamasaydım sanırım futbol oynar kaleci olurdum. Sporculuk yaşamı ile eğitimin bir arada gitmesi zor oluyor ama bunu başaran insanlar da var. Sizler de sporla mutlaka ilgilenin"

Panelin ardından sporcularımız minik öğrencilerin imza alma yarışında oldukça zor anlar yaşadılar. Sporcularımız tek tek kendilerine uzatılan kağıtları imzalayarak öğrencileri Bursaspor Durmazlar'ın maçlarına davet ettiler.

 Bursaspor.org.tr

    • bursabursa  
    02 Aralık 2016 | 11:56
    çocukları olumlu yönlendirme açısından güzel hareketler

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR