KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Kaptanımız sözleşmesini uzattı

VİDEO

19 Eylül 2018 | 17:47

2 yorum

5958 okunma

Kulübümüzde daha önce sözleşmesini 2022'ye kadar uzatan Ertuğrul Ersoy için Vakıfköy Vakıfbank Orhan Özselek Tesislerimizde sözleşme töreni düzenlendi. Başkanımız Ali Ay'ın katıldığı törende gençlere de mesajlar verildi.

Başkanımız Ali Ay, yaptığı konuşmada, "Ertuğrul'la sözleşme uzatmak için buradayız. Özellikle burası istedik. Çünkü Ertuğrul 13 yaşında Gölcük'ten buraya geldi. Altyapı futbolcularımıza örnek olsun diye Vakıfköy'de yapıyoruz bu töreni. Arkadaşlar Ertuğrul, Bursaspor'un kaptanı. Olması gereken de bu. Sizlere örnek olsun. Demek ki çalışınca hepiniz Ertuğrul veya Enes olabilirsiniz.

"GİDECEKSE AVRUPA'YA GİTSİN"

Ertuğrul'u biz bundan sonra da kaptan olarak görmek istiyoruz. Gidecekse de Avrupa'ya gitsin istiyoruz. Bizi orada temsil etsin istiyoruz. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Şu anda Milli takımda. Bundan sonra da oranın as takım futbolcularından olacaktır. Kendisinden Allah razı olsun.

"2 SENE SONRA YÜZDE 50'Sİ ALTYAPIDAN"

Ayrıca Samet hocama da teşekkür ederim. Altyapımıza çok önem veriyor. Buradaki hocalarımıza da teşekkür ederim. 8-9 altyapıdan gelen oyuncularımız A takımda antrenmana çıkıyor. 2 sene sonra yüzde 50'nin üzerinde altyapıdan oyuncu görmek istiyorum. Sistemimizi de buna göre kurduk. İnşallah başarılı ve verimli olurlar. Daha nice Ertuğrul'lar ve Enes'le çıkar. Biz de Bursaspor'u zevkle izleriz" ifadelerini kullandı.

"HAYALLERİM GERÇEK OLDU"

Kaptanımız Ertuğrul Ersoy ise yaptığı konuşmada, şunları söyledi: "Bu tesisin bende anlamı çok büyük. Gelirken yolda bir şey hatırladım ve o günlere geri döndüm. 4 yıl öncesinde burada ilk profesyonel imzayı attığımda kaptanlığı hayal etmiştim. Şimdi kaptan olarak sözleşmesini yenileyen bir futbolcu olarak karşınızdayım. Şu anda ne kadar gururlu olduğumu anlatamam. Başkanım ve menajerim 15 dakika içinde sözleşmeyi halletti. Ne biz ne de kulübümüz sıkıntı yarattı. Böyle de olması gerekirdi.

"ŞİMDİ DE HEDEFİM AVRUPA'DA OYNAMAK"

Benim bugünlere gelmemde büyük emeği olan tüm hocalara teşekkür ederim. Bugünün mimarı onlardır. Hedeflerim, her zaman söylediğim gibi kaptanlıktı. Şimdi de hedefim Avrupa'da oynamak var. Bana inananları Avrupa'da temsil etmek istiyorum. Ben bunu erken yaşlarda kafamda belirlemiştim. Kulübüm de arkamda.

Bana inananlara ve güvenenlere çok teşekkür ediyorum. Yeni sözleşmemiz hayırlı uğurlu olsun."

Yapılan konuşmaların ardından sözleşme imzalandı ve Ertuğrul Ersoy, adının ve sözleşmesi uzattığı tarih olan 2022 yazılı formayla objektiflere poz verdi. Daha sonra altyapı oyuncularına hediyeler dağıttı.

 Bursaspor.org.tr

  • Vertblan  
  20 Eylül 2018 | 23:26
  Harun kaleci değildi sağ olsun Mehmet gerçekci
  Gaz vere vere sardık kulüp için iyidir
  • Vertblan  
  20 Eylül 2018 | 23:15
  Tek bi yorum yok ?

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR