KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Kamuoyuna Duyuru

04 Ocak 2016 | 17:00

yorum

17540 okunma

Olağanüstü Genel Kurul öncesi Bursaspor Divan Kurulu ve Bursaspor Genel Kurulu üyelerine çağrımız ve yaşanılan gelişmeler üzerine açıklamamızdır.

Üzülerek bildiriyoruz ki Bursaspor isminin bizlerde taşıdığı değer, son iki yönetimce getirildiği nokta itibarıyla ayaklar altına alınmış, ticari ve yöneticilik hayatları sıradanlığı aşamayacak isimler öncelikle kendi menfaat ve reklamları uğruna Bursaspor başkanlığı için sıraya girmişlerdir. Bursaspor bu şehrin en büyük değeridir, kitleleri peşinden sürükleyen bir yaşam tarzıdır.

Bursaspor başkanlık makamı ve genel kurulu sadece bir kulübü değil bir şehri temsil eden önemli bir yönetim mekanizmasıdır. Fakat gelinen tablo gösteriyor ki cebinde taksi parası çıkmayacak şahısların kendini Bursaspor başkanlık makamına yakıştırması o makamın itibarının nerelere geldiğinin göstergesidir.

Bursaspor Divan Kurulu ve Bursaspor Genel Kurulu üyelerine çağrımızdır, önümüzdeki başkanlık seçiminin ardından kamuoyu oluşturulmalı bundan sonraki seçimlerde Bursaspor'a başkan adayı olmanın bir bedeli olduğunu ve bunun Bursaspor Kulübü tüzüğüne işlenmesi gerektiği konusunda çalışma başlatılmalıdır.

Yapılacak olan genel kurulda, Bursaspor'u yönetecek vasıfta olan adaylara başarılar diler, Bursaspor'u kendi reklamları için kullananları bu yoldan uzak durmaları hususunda uyarırız.

TEKSASLI BURSASPORLULAR DERNEĞİ

 Teksas.org

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR