KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Kamp tartışması sürüyor

15 Ağustos 2014 | 09:23

3 yorum

5504 okunma

Büyük bir skandalla sonlanan Slovenya Kampı'nın ardından tur şirketinin sahibi Gündüz Dönmez Bursa Hakimiyet'e özel açıklamalarda bulundu. Dönmez, Yeşil Beyazlı yönetimin kampın 2.dönemindeki sıkıntıları bilerek organizasyonu kabul ettiğini savunurken, kulübe yazı gönderdiklerini söyledi.

Bursaspor'un Slovenya Kampı maç programındaki sıkıntı ve 2. Etap'ta yaşanan otel krizi sebebiyle tamamlanamamış ve teknik direktör Şenol Güneş'in isteği doğrultusunda Trabzon'a geçilmişti. Kampta yaşanan sıkıntıların ardından da Yeşil Beyazlı yönetim tur şirketi Regna Sports Travel'a taahhütlerini yerine getirmediği için yazı göndermişti. Konu ile ilgili konuşan şirketin sahibi Gündüz Dönmez, kulübün kontratı iptal ettiğini ve ilk kez böyle bir olay yaşadıklarını söyledi.

Dönmez; "Kulüp 4-5 firma ile konuştu ve ardından beni çağırdılar. 3 günde organizasyonu yapmamı istediler. Biz de hazırlık maçlarını ayarladık. Bu kadar kısa bir dönemde bu rakipleri bulabilecek başka bir şirket varsa buyursunlar gelsinler. Kampın ikinci etabı için otel sorunu olduğunu zaten Bursaspor yönetimi de biliyordu. Bu konu 6 Ağustos'ta zaten kulüp yetkililerine söylenmişti. Kulüp bunu bilerek kampa gitmeyi kabul etti" ifadesini kullandı.

Verona maçı için 2 saatlik yolu 1 saat 15 dakikaya indirdiklerini ifade eden Gündüz Dönmez; "Sözleşmede en fazla 50 dakikalık mesafede maç yapılabilir yazıyordu. 25 dakikalık bir fark için Şenol Güneş hocamız maçı iptal etti. Udinese karşılaşması için de kendi cebimizden para vererek saha kiralamıştık. 45 dakikalık mesafedeydi. Ancak kamp iptal oldu" ifadesini kullandı. Kulübün kendilerine sözleşmedeki taahhütlerin yerine getirilmediğine dair yazı gönderdiklerini belirten Dönmez; "Biz de aynı şekilde kulübe yazı gönderdik" dedi.

 Hakimiyet Gazetesi

  • eymen  
  16 Ağustos 2014 | 09:45
  Slovenya'daki kamp sartlarini begenmeyen ve kampi iptal ettiren Senol hocam,memnun musun Trabzon'daki sartlardan?
  Verona macini iptal edilip Trabzon'la hazirlik maci yapilmasi sadece bir tesaduf oyle degil mi?
  Recep baskan uyan.cok becerikli degilsin ama ipleri teknik direktore teslim edersen gidisat iyi degil.Senol hoca'nin yuzunden Irfan hoca'yi kaybettik.kampi yarida biraktik.muhtemelen Aydin Karabulut'u da kaybedecegiz.nereye kadar???
  • ŞİPTAR  
  15 Ağustos 2014 | 12:05
  Skandallar patlak vermeye başladı:

  Aydın karabulut: kampa katılmadı, kayıp, dayısı vefat ett,, hala kampa gelmedi, Nilüfer de cafenin birinde kahve içerken görüntülendi, yakın çevresine şenol hocayla anlaşamadığını bildirdi, yönetim verdiğimiz peşinatı getirsin serbest kalır dedi.

  slovenya kampı: başladı, ilk gün antrenman yapılamadı yürüyüş yapıldı, kampta su sıkıntıs oldu başka bir otelden su getirildi, çalışma sahaları yetersiz bulundu, hazırlık maçları kamp yerine uzak dendi iptal edildi, Adil cenkçiler apar topar kampa davet edildi, gazetecilerin önünde hararetli bi şekilde şenol hocayla adil bey tartıştı saha içinde, kamp iptal edilip trabzona geçildi, lig b takımı 1461 tesislerinde çalışıldı, trabzon ile maç yapılıp Bursa ya geri dönülecek

  Şu iki olaydaki rezillikler bile Bursasporun yönetilemediğinin işareti: Başkan seni desteklerdim gelirken ama sen de bu işi beceremicen gibi duruyo bekleyip görecegiz 2015 mayısı o zman değerlendirecegiz sizleri
  • bold  
  15 Ağustos 2014 | 10:15
  ulan herife bak şampiyon takıma kamp ayarlıyorsun kardeşim sen almanya 5.lig takımına değil neymiş 1 saat 15 dakikalık mesafe için kamp mı iptal edilirmiş. Süper ligde oynayan herhangi bir takım için kabullenilmeyecek şartlarda kamp yapmayı kabul eden yönetim bu konuda da acemilik gösterdi ve berbat bir sezon hazırlığıyla takım lige başlayacak.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR