KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Jires Kembo-Ekoko imzaladı

22 Ağustos 2017 | 13:00

4 yorum

8176 okunma

Yeni transferimiz, Fransız futbolcu Jires Kembo-Ekoko ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Özlüce Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Başkanımız Ali Ay, Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Hacızade ile Fransız futbolcu Jires Kembo Ekoko katıldı.

Başkanımız Ali Ay imza töreninde yaptığı konuşmada, "Bugün yedinci transferimiz Jires Kembo Ekoko ile beraberiz. Biz bu sezon gereken neyse yapıyoruz. Yapılanların hepsi nokta transferlerdi. Maçta da gördünüz. Tahmin ediyorum, Beşiktaş maçı sonrasında 15 günlük milli ara olacak. Takımımız bu dönemde tam hazır duruma gelecek. Hepimiz takımımızı zevkle izleyeceğiz. Bursaspor camiası ve taraflarımız için hayırlı olmasını diliyorum. Kendisini hocamız Le Guen yakından tanıyor. Yetiştiği yılları biliyor. Hocamız istedi. Bizde izledik. Çok iyi transfer oldu" dedi.

Daha sonra transferlerin sorulması üzerine Başkanımız Ali Ay şunları söyledi:

"Portolu oyuncu Hernani ile problem yok. Porto kulübü UEFA kriterlerine fair-playda sıkıntılı. Yeni oyuncu alamayabilirler. O nedenle en geç cuma akşamına kadar cevap verecekler. En az 1 kanat oyuncusu ve bir sağbek düşünülüyor. Yarına kadar netleşecek. Sağbek İspanya'dan. Olumsuz olursa, alternatifimiz de hazır. Artık transferi kapatmamız lazım. Beşiktaş maçı sonrası verilecek 2 haftalık ara yeni bir kamp dönemi gibi olacak. Gidecek 5-6 oyuncu var. Bunlarla ilgili girişimler sürüyor. Bizler, menajerler çalışıyor, kendileri de bakıyor 5-6 oyuncu gidecek."

Kubilay için sabırlı olmalıyız

"Kubilay bizim alt yapımızdan çıkmış bir oyuncu, özellikle üzerinde duruyoruz. Taraftarlarımızın da ondan çok şey beklediğini biliyoruz. Daha 20 yaşında. Çok daha iyi olacak. Böyle şeylerde sabretmemiz gerekiyor. Fırsat veriliyor, Kulibay çok iyi futbolcu olacak. Le Guen de onun üzerinde duruyor. O gün tercih yapması gerekiyordu, tercihi Kubilay yönünde oldu."

Ekoko: Bursa'ya isteyerek geldim

Yeni transferimiz Jires Kembo-Ekoko, "Merhaba herkese. Burada olmak büyük bir zevk. Bana yapılan büyük tekliflere rağmen Bursaspor'u seçtim. Oldukça pozitif şeyler hissediyorum. Görüşmelerde buranın gerçekten beni istedikleri hissettim. O nedenle burada olmaktan çok mutluyum" dedi.

Basın mensuplarının Paul Le Guen ve Beşiktaş maçında oynamaya hazır olup olmadığının sorulması üzerine Ekoko, "Le Guen'i çok uzun süredir tanıyorum. Fransa'da ciddi ve çalışkan olarak bilinir. İyi şöhreti var. Yüzde 100 hazır değilim. Herkesin çok çalışıp beni hazırlayabileceği bir ortam var. Beşiktaş maçında oynayıp oynamayacağım belli değil. Çok iyi çalışıp sürekli yer almak istiyorum" diye cevap verdi.

 Bursaspor.org.tr

  • crash1606  
  23 Ağustos 2017 | 12:11
  Stadta sadece teksas tribunu tarafindaki kale onunun 6 pas icine hibrit uygulamasi yapildi. Diger yerlere yapilmadi. Cimlerde yumusak oldugundan kalkmalar meydana geldi. Bence o zeminde mac oynatilmamaliydi. Allah korusun sakatlanmalar olabilirdi.

  Onumuzdeki akhisar macina kadar sahanin tamamina hibrit cim uygulamasinin bitecegini soyluyorlar. Insallah yetisir.
  • İstanbullu  
  22 Ağustos 2017 | 22:56
  -1
  Bu hibrit çimler bu kadar dandik mi oluyor? Hibrit çim yapılmıştı bize stada sanki
  • vertblan  
  22 Ağustos 2017 | 17:27
  Bende zemin kotu diye Akhisar macini deplasmanda oynayalim diye yazmisdim
  Milli mac imdadimiza yetisdi ZEMIN cok onemli
  bu oyuncumuzda insallah Cukkadan oturur sikinti cekmeyiz bu sezon.
  • Earsyg  
  22 Ağustos 2017 | 15:15
  Baskanın sağ bek dediği oyuncu barcelona dan douglas inşAllah olur..

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR