KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"İyi bir skorla ayrılmak istiyoruz"

16 Temmuz 2014 | 21:37

3 yorum

6529 okunma

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve kaptanımız İbrahim Öztürk, Atatürk Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında, UEFA Avrupa Ligi 2'nci Ön Eleme turunda yarın oynanacak Chikhura Sachkhere maçını değerlendirdi.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş maçla ilgili şunları söyledi:"2014-15 sezonuna başlarken ilk resmi maçımızı oynayacağız. Taraftarımızın önünde güzel bir maç oynayıp iyi bir skorla ayrılmak istiyoruz. Rakibimiz bize göre avantajlı. Son iki maçını kazandı. İyi kapanan, takım oyununu iyi oynayan bir takım. İyi oyuncuları var. Bu güvenle buraya geldiler. Biz de oyuncularımızın performansını göreceğiz hem de iyi bir sonuçla moral kazanmış olacağız. Rakibin de bizim de avantajlı tarafımız var. Oyuncularımızla konuştuk. Yarın da bunu sahada gösterip iyi bir skorla ayrılmak istiyoruz."

İBRAHİM ÖZTÜRK: İŞİ BURADA BİTİRMEK İSTİYORUZ

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu İbrahim ise şöyle konuştu:

"Yeni sezonun ilk maçı. Rakibimiz iki maçı kazanarak buraya geldi. O yüzden rakibimize her zaman saygı duyuyoruz. İlk maçı içeride oynadığımız için bu konuda avantajlı skoru elde etmek istiyoruz. 2 maçlı durumlarda içeride oynadığınız maçlar önemlidir. Biz de bunun bilincindeyiz. Hocalarımız gerekli analizleri yaptı. Biz de kamp döneminde çalıştık. Sahaya çıkınca herkes görevini biliyor. Önemli olan sahada bizim yapacağımızdır. Çok iyi hazırlandık. En iyi skorla sahadan ayrılıp işi burada bitirmek istiyoruz. İlk etapta düşündüğümüz şu, içeride avantajı sağlayıp turu geçmek istiyoruz."

Chickhura Saschkere Teknik Direktörü Soso Phruidze yarın oynanacak olan müsabakanın tarihi bir müsabaka olacağını belirtti. Phruidze , "Türkiye'de bulunduğumuzdan dolayı çok mutluyum. Tarihi bir maç olacak. Arkadaşça dostça güzel bir karşılaşmanın geçmesini arzu ediyorum. Yarın ki maç içinde çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Korkarak oynamayacağız.

Gürcü futbolcu David Odikadze ise "Güçlü bir rakiple eşleştiğimizi düşünüyorum. Ne kadar şansımız varsa onu zorlayacağız. Buradan en iyi skoru alıp gitmek istiyoruz" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • eymen  
  17 Temmuz 2014 | 07:11
  EvelAllah iyi olacak hocam,iyi:)
  • ünitimsah1963  
  17 Temmuz 2014 | 04:53
  kadromuz bir sonraki turlar ve ligde zirve için çok yetersiz ilk 11 oynucak en az 2 oyuncuya daha ihtiyacımız var
  • uğur1023  
  16 Temmuz 2014 | 22:03
  19
  Sen Bursasporsun çıkacaksın 3 atacaksın 5 atacaksın kazanacaksın...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR