KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"İstifa etmeyeceğim"

VİDEO

02 Eylül 2015 | 20:43

171 yorum

46071 okunma

42.Divan Kurulu toplantısı 87 üyenin katılımıyla Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Divan Kurulu üyelerinin konuşmalarının ardından Başkanımız Recep Bölükbaşı söz aldı. Divan Kurulu üyelerinin sorularına yanıt veren Başkanımız Recep Bölükbaşı 3 yıl süre içerisinde Bursaspor’un borçsuz bir kulüp olacağını belirtti.

Sözlerine yeni seçilen ve ilk Divan Kurulu toplantısını gerçekleştiren İdris Sevinç Başkanlığı'ndaki Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'nı tebrik edrek başlayan Başkanımız Recep Bölükbaşı, Divan Başkanlık Kurulu üyeleri ile seçildikten sonra sürekli bir araya geldiklerini ve görüşlerinde hem fikir olduklarını belirtti.

Başkanımız Recep Bölükbaşı Divan Kurulu üyelerine şu açıklamaları yaptı; "Yeni Divan Kurulu Başkanlığı'nı kutluyor ve tebrik ediyorum. Bursaspor'umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Divan Başkanlığı üyeler ile seçildikleri günden bu yana yaptığımız toplantılarda birbirimizden ayrı olmadığımızı memnuniyetle ifade ediyorum. Bir tane Bursaspor'umuz var.

Biliyorsunuz rahmetli İbrahim Yazıcı döneminde yöneticilik yaptım. Bir yıl ara verdik ve ardından başkan olarak göreve geldik. Bursaspor başkanlığı çok ulvi bir görev. Tecrübeli olduğumu düşünüyorum. Rahmetli İbrahim Yazıcı'nın döneminde ikinci başkanlığa kadar geldim. Başkan olduktan sonra geçen 1.5 yıl süre içinde kendi işime gitmiyorum. Bazen çocuğum geliyor. Şirketle ilgili birşeyler soruyor. Ben göreve Allah rızası için geldim. Kimseyle husumetim olmadı. Olması da mümkün değil. Karşınızda Recep Bölükbaşı olarak değil Bursaspor başkanı olarak duruyorum. Yargılamak, gıybet yapmak. Ahlaki yanlış şeyler söylemek kadar günah yoktur. Ben herkese çok samimi davrandım. Bu konuda eleştirildim. Ben her yere gidiyorum. Neden? Camia olarak daha çok kenetlenelim. Benim mizacım bu. Ben hiperaktifim. Bursaspor'un kuruşuna zarar gelmesin diye gece gündüz çalışıyoruz. Dedikodu ile Bursaspor yönetilmez. Göreve geldiğimizde borç tavan yapmıştı. İcralar birikmişti. Küs olanları birleştirmeye çalıştık. Kulübe gelmeyen eski başkanlarımızı davet ettik.

Dedikodunun bini bin para. Yok efendim çocuğumuza lüks arabalar almışız. Menajerlere %25 para vermişiz. Benim yönetimimde menajere bu kadar para verecek kişinin yeri olamaz. Önce Allah'tan sonra kanundan korkuyoruz. Yazık. Divan Kurulu toplantısına gelmem yasal zorunluluk değil. Ben gelmem bi yönetici arkadaşımızı yollarım ama siz Divan üyelerimize saygısızlık olur. Burada Divan gibi bir önemli bir toplantıda herkes haddini bilsin. Bizlere yapılacak saygısızlığa izin verilmemeli. İlk defa Özlüce'de iftar yemeği yaptık. Vakıfköy'de amatör futbol ailesine iftar verdik. Herkesi davet ettik. Ben buraya hakaret yemeğe gelmedim.

Divan Kurulu üyelerimizden gelen sorular var. Berisha transferini kim yaptı diye bir soru var. Sedat Berisha'yı ben aldım. Ancak ben de yanılabilirim. Bakambu'yu geçen sezon 1.8 milyon euroya aldım. Şenol hocada istemiyordu. Bu yıl 7.5 Milyon Euro'ya sattık. Aradaki farkı ben cebime mi attım? Ben de yanılabilirim. Diğer futbolcuları da ben aldım. Transfer komitesindeki arkadaşlar ile iştişare ediyoruz. Daha sonra bütün onayı ben veriyorum. Bütün sorumluluk bende. Ben düz adamım. Dürüst adamım. Geçmiş yönetim kurulu Frey, Kazım, Taiwo, Civelli transferlerini yaptı. Onlara hiç böyle sorular sorulmadı. Neden sorulmadı ? Benim veremeyeceğim hiçbir hesap yok. Allah şahidimdir.

Rahmetli İbrahim Bey zamanında bir istikrar yakalandı. Bu istikrarın neticesinde Şampiyonluk geldi ertesi sezon üçüncü olduk sürekli Avrupa kupalarına gittik. Aziz Yıldırım 18 yıldan beri görev veriyor. 16 Mayıs'ta 16 bin üye olsun dedik. 500 tane talep geldi onları yaptık. Benim bir tane üyem yok. Borç dağlar kadardı. Aktifbank'tan bahsediliyor. Denizbank ile çalışıyorduk. Alacaklar kapıda, icralar dağ gibiydi. Bizden önceki yönetim 34 milyon kredi çekmiş ve banka 1 kuruş daha vermem dedi. TFF'ye rica ettik avans verin dedik verdiler yolumuza öyle devam ettik. Yoksa Bursaspor şuanda Ankaragücü'nün yerinde olabilirdi.

Bana kim saldırıyorsa menfaatine engel olduğum içindir. Uludağ'da ekonomi zirvesine katıldım. Maça indim maçtan sonra yine gittim. İki tane eski başkan adayı ve başkan olmuş özelilkle benim ismimi vererek o yönetime yardım etmeyin dediler. Neden çünkü ben futbolcuların paralarını ödeyemeyeceğim herkes kaos ortamından besleniyor. Allah yukarda. Tam sıkıştığım anda bekleyin bir yerden gelir dedim.

Bizim dönemden önce neden mili takıma bu kadar oyuncu gitmiyordu? Neden teklif yoktu? Şenol hoca'ya ben müdahale etmeseydim yılın sonunu getiremezdi. Hayatım boyunca hiç birşeye tamah etmedim. Divan Kurulu'nda saygısızca tavır gösteren insanlar barındırılmamalı. Lacoste yalan değildi. Ama söylenmeyecek şeyleri bana söylettiği için genel kurulda söylemek zorunda kaldım. Stadyumun kafası olsun dediler. Benim marka değerim yükselsin 1 yerine 5'e vereyim. Göğüs reklamı tartışılıyor. Bu reklam Bursaspor'un geleceğini karartmıyor veya aydınlatmıyor.

Kurumsal localarımız satıldı. Ben şimdi fiyatları indirirsem bakın nasıl satıyorum. Forma reklamı InvestAZ var. Konuşuyoruz. Cüzzi rakamlara Bursaspor markasını vermem. Biz geçen sezon 3 milyon TL'ye yakın para kazandık göğüs reklamından. Böyle olmamalı ama maalesef öyle.

Biz her sene indiriyoruz borcu. Yaptığımız transferler önemli isimler. Ben Almanya kampına giderken Şener ve Fernandao'nun gideceğini biliyordum. Devre arasında yabancılar ile konuştum. Dedim devam etmek istiyorum. Ama hepsi kaçtı. Hepsi daha önce anlaşmaları yapmış. Ne yapacağım ayağında mı tutacağım. Ozan Tufan için kendisi babası ve menajeri ile konuştum. İyileştirme teklif ettik kabul etmediler. FIFA kurallarına göre yaşından dolayı o sezon iyileştirme almadığı takdirde serbest kalıyor. Ben o zaman ne yapacağım? Sormayacak mısınız? Pazarlıkları yapabilmek için neler çektik. Volkan ben bu formayı giymem diyor.

Geçtiğimiz sezon devre arasında niye transfer yapmadık? Yapmak için öok uğraştık. Şenol Güneş almadı. Mustafa Yumlu , Zeki Yavru, Soner'i alıyordum ama istemedi. Alsaydık oynatmayacaktı. Siz kulüp olarak güçlü olursanız o zaman işte camia olursunuz. Biz onun temellerini atıyoruz. Basketbol şubesini kurduk. Bu sezon Basketbol ve Voleybol takımımıza da iyi transferler yaptık.

Bir yere gitmeyeceğim. Ben seçimle geldim, seçimle gideceğim ve 3 sene buradayım. Bursaspor'u düzene sokmadan gitmeyeceğim. Taraftarlar ile toplantı üstüne toplantı yapıyorum. Ceza almayalım diyorum. Benim için kimse çalışmadığımı söyleyemez. Yazık. Şevk içerisindeyim. Çok güzel şeyler oluyor. Vakıfköy'ü aldık. Allah razı olsun. Orada 63 bin metrekare daha alan var. Çok güzel projeler var. Herkes Bursa'nın yanında olmalı. Bursaspor'u çok seviyorum. Bursa'da doğdum, doyuyorum ve Bursa'da öleceğim. Bursaspor'un kimsenin parasına ihtiyacı yok. Sadece güzel yönetilsin yeter.

Geçen sezon yıllık 1.5 milyon euro verilen futbolcular vardı. Biz bu sezon sadece 2 tanesine o civarda para verdik. Çünkü o futbolcular dünya markası. Ben 3 milyona vermezdim Enes'i ama tüm dünyada Bursaspor'un ismi duyuldu. Eleştiriye, öneriye evet ama yargılamaya hayır.

Şimdi takımın çöküş sebebi soruldu. Birçok nedeni var. Ekonomik yönden olabilir. Bizim hatamız olabilir. Hocanın olabilir. Tüm futbolcular kendilerine oynadılar. Ben paramız yokken kazanma alışkanlıkları olsun diye prim dağıttım. Futbolcular Milli takıma gittikten sonra hepsinin kafası karıştı. Şener'e de Fernandao'ya da hakkımı helal etmiyorum. Hain ilan etmeyelim ama bundan sonraki nesil böyle olmasın. Bir teşekkür edebilirlerdi. Çöküş değil aslında kafalarının başka yerde olması. O futbolcu koşar mı? Sakatlanmak istemez. Menajerlere %25 komisyon parası verdiğimiz söylendi. Eğer bir tane böyle bir şey bulun yarın istifa edeceğim

Intercity firması ile 1 yıllık anlaşma yaptık. Yaklaşık 30 araç aldık. Şuanda yabancı sayımız çok olduğu için onlara Mercedes verdik. Bursaspor çok büyüdü. İyi şeyler yapalım istiyoruz. Büyük takım olmak kafada biter. Benim futbolcum alt seviyede bir arabaya binmek istemez. Geçen yıllarda A3 almıştık. Bu sezon özellikle Mercedes istedik. İkili ilişkilerimiz neticesinde Mercedes A serisi verilecekken C serisi verildi. İstediğimiz kadar araç verecekler. Benim Mercedes'ime taktılar. Bursaspor'un arabası var. Çok afedersiniz ben simit satmıyorum. 5 tane şirketim var. Allah'a çok şükür gelirlerimiz var. Benim de BMW marka aracım var ona da binmiyorum. Böyle bir imkan var neden kullanmayayım. Keşke helikopter alabilsem. Avrupalı kulüplerin jetleri var. Avrupa takımlarında hepsi var. Bunlar para değil. Bunlara takılır, küçük hesaplar yaparsanız büyük takım olamazsınız. Bizim dönemimizde Bursaspor Türkiye'nin en zengin kulübü olacak.

Biz bir Akhisar, Rize değiliz. Siz 5.büyükseniz mütevazı kadro kurmaktan vazgeçeceksiniz. Hele hele Türkiye'nin en güzel stadyumuna taşınacaksanız eğer yıldız getirmek zorundasınız. Önce düşüncede başlar sonra uygulamada devam eder.Ben küçük şeyler ile yıpranacak adam değilim. Kim gelmek isterse kayıtlar kulüpte, birisi bir şey bulsun yarın istifa ederim.

Türkite Futbol Federasyonu geçen sezon başlattığı bir uygulama. Sezonlara isim konuluyor. Süleyman Seba'nın neler yaptığını biliyoruz. Hasan Doğan'da hizmet etti. Sonuçta buna karar veren TFF. Bu konu için ilk isim zikredildiğinda Allah şahidim, İbrahim Yazıcı spor şehididir onun da isminin gündeme alınmasını ve tartışılmasını istedim. Yavaş yavaş o isimlere de geleceklerdir. Gerekli takibi yapıyorum.

Ben hesap vermekten hayatım boyunca gocunmam. Ben neye karşıyım biliyor musunuz? Kupa finalinde önce Şenol Hoca kendisi de ifade etti. Başkan sözleşme teklif ediyor ama kupadan sonra görüşürüz. Onun nedenini ona sormak lazım. Ben diğer takımlar ile görüştüğünü biliyorum. Diğer futbolcuların da görüştüğünü biliyorum. Herşey her zaman söylenmez ama bugün konuştum. Olmaması gereken bir çıkış yaptım. Ben Bursaspor'un bütünlüğünü istiyorum. Benimle sıkıntısı olan arkadaşlarımız ile her zaman görüşürüm. Bizim en büyük sorunumuz iletişimsizlik."

 Bursaspor.org.tr

  • Osmanli  
  05 Eylül 2015 | 16:51
  Bak biz seni nasıl ettiriyoruz
  • Bursa yunus  
  05 Eylül 2015 | 11:15
  Harbiden doyuyorsun onu hepimiz biliyoruz zaten
  • Owl  
  04 Eylül 2015 | 23:06
  Bu adamın konuştukları ile yaptıkları birbirini tutmuyor kendi kendi ile çekişiyor dun fernandao gitmek istiyorsa alırsın bonservisini 5 e satarsın isteyen olursa 7 ye 8 e hakki sende sonuçta getir parayı istediğin yere git dersin olur biter peşkeş çekmezsin rakibine bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun ne kadar gider boyle belli değil bu sonuçlarla ne kadar dayanabilirsiniz hala ligi ilk üçte bitiricez diye ümit veriyordu daha dune kadar taraftara gerçekleri konuş bu sene yatırım. Yaptık seneye için bu sene ligi en iyi yer neresi ise orada bitirmek istiyoruz de
  • Telekom Mehmet  
  04 Eylül 2015 | 22:51
  -2
  Sevgili Bursasporlular,Bursaspor un kombine durumuna baktım hani her zaman söyleriz buna bende dahilim sosyete tabir ettiğimiz 3 katlı batı tirbününde hemen hemen en dolu tirbün komple 3 katta kalan boş yer tahmini 700,800 civarı ,maraton da da alt katta köşeler hariç dolu gözüküyor,üst katta 2 blok da satış görebildim orada da az bilet kalmış belki şu an ki maçlar da Atatürk stadyumunda olduğu için ona göre yapılmış bir uygulama olabilir güney kale arkasında ise 2 blok satışda %60 bilet alımı olmuş malesef üzülerek hep hayal ettiğimiz Güney kale arkasında ise sadece 2 blok da yoğun alım var 12.900 kişilik tirbün 61 basamak ne hayaller kurduk inanın çok üzülüyorum hani biz büyük taraftardık hani biz dik dururduk hani biz tutuğumuz takımı şampiyon yaptık bir pasolig bir kötü yönetim belimizi büktü peki bu kimin işine yaradı hali ile o hiç sevmediğimiz 3 İstanbul klübüne onlar daha da büyüyor biz almayalım kombine biz gazımızı sosyal medya da birbirimiz ile alırız çünki bizler artık en büyük başkan olduk en büyük hoca olduk en büyük futbolcu bizler olduk ama bir türlü olmamız gereken taraftarlığı olamıyoruz beyler bayanlar 250tl yani 10tl ye maç o da 3 euro eder,beyler büyüklük nedir size söyliyeyim dortmund da 18 euro 66 bin kombine (uefa sınırlama getirdiği için) evet beyler dormund 500 bin nufuslu şehir buyrun futbolumuzun halini kimse kimseyi kandırmasın bizim kemik 15 bin ile -22 bin arasında taraftarız evet tutkuluyuz evet takımızı seviyoruz ama bizde 3 mılyonluk şehiriz değil mi bakın Bursaspor ,Bursa şehrinin harcıdır sevgisidir neden mi siz hiç maçda ayrışıklık olmaz yanında kinin kimliğine ,kişiliğine bakmadan sevinir üzülürsün bu şehrin insanlarını Bursaspor birleştirir bir bunu anlıyabilesek yani Bursa da futbol sadece futbol değildir
  sevgidir,tutkudur,güçtür,denge dir ,dostluk dur,özlem dir lütfen herkes şu andan itibaren taraftar olalım kombine konusunu lütfen her ortam da dile getirelim biz ilk önce taraftar olalım evet fikrimizi ,düşüncelerimizi belirtelim ama ne olur ilk önce taraftar olalım belki çok uzattım ama size bir örnek vereyim sırtında çakma forma başkana ,yönetime sallıyor istifaya davet ediyor ne kadar komik değil mi.
  TARAFTARIN YERİ DE SESİ DE GÜCÜ DE STADYUM DA OLUR saygılar tüm kombine,forma alan GERÇEK BursasporLULARA
  • tmkus  
  04 Eylül 2015 | 20:25
  Gitmesen bile bu gidişle gönderileceksin başkan. Messi'yi Ronaldo'yu bile getirsen artık yaranamazsın. Artık doğruluğundan şüphe eder olduk, bu taraftar yalancıları arasında barındırmaz!
  • husopa  
  04 Eylül 2015 | 17:34
  kulaklarım mı yanlış duyuyor yoksa başkanın ağzından çıkanı kulakları mı duymuyor?

  Bursasporun kimsenin parasına ihtiyacı yok diyor aynı konuşma içerisinde tff den para rica ettik yoksa Bursaspor şu an Ankaragücünün yerindeydi diyor.


  Lemi keskin menajere ne kadar komisyon verildiğini soruyor şu kadar verdiniz diye çamur atmıyor. Ama başkanın işine mi gelmiyor bilmiyorum sonuç olarak ne kadar verildiğini açıklamıyor.

  Video nun 11. dakikasında metin kormaz'ı tanımam etmem diyor. Ama lemi keskinin twitter hesabına bakarsanız metin kormazla başkanın samimi boy boy resimleri var. Yalan söylemek günah değil mi? Allahtan ve kanundan korkarım diyorsunuz sayın başkan.

  Lemi keskinin akraba olayı doğrudur veya yanlıştır olay o değil sen başkan olarak orada onu söylemek yerine menajere ne kadar verdiği açıklarsın eğer haklıysan lemi keskine kapak yaparcasına çıkarırsın belgeyi al kardeşim bu kadar ödedik diye %25 değil diye olayı kapatırsın. Başkan ne yapıyor onu bunu tanımam deyip bas yalanı seveyim inanı.

  Bursaspor çok büyüdü ama tff den avans almasak Ankaragücü gibi olacaktık yani öyle mi? Para yokken prim dağıtmak ne kadar doğru?

  "Biz bir Akhisar, Rize değiliz. Siz 5.büyükseniz mütevazı kadro kurmaktan vazgeçeceksiniz."

  diyorsunuz sayın başkan ama öncesinde

  "Geçen sezon yıllık 1.5 milyon euro verilen futbolcular vardı. Biz bu sezon sadece 2 tanesine o civarda para verdik. Çünkü o futbolcular dünya markası."

  diyorsunuz. Yani bir nevi mütevazi olmaya çalışmış olmuyor musunuz? MAdem mütevazi olamayız yıldızların hepsi mi kaçtı? Siz kalmaları için neler yaptınız?

  Hem yalanın hem de tutarsızlığın olduğu bir konuşma, cevap verilemeyen bir sürü soru, 3 maçta atılan 1 gol ve 0 puan..! Yazık.
  • koray  
  04 Eylül 2015 | 16:32
  adam tescilli palavracı hala bizim taraftar adam haklı diyor... takımın içine etti... 3transferle kafaya oynıyacak takımı sırf para için dağıttı hala bizim saf taraftar adamı dinledik haklı diyor...

  kongredede böyle kuru sıkı attı başkan oldun... hiç üzülme bizde böyle taraftar oldukça takımı düşürsen bile 2 kuru sıkı sallarsın yine bizim taraftarı inandırırsın...
  • NT  
  04 Eylül 2015 | 16:26
  Aşağıda Şenol Hocanın yardımcısı Mehmet Kulaksızoğlunun söyledikleri,dün Konya Mili maçta gazetecilere söyledikleri;Eyer tüm bunlar doğruysa Yan ağla Dön ağla,vay halimize bizi kim nasıl bi zihniyetle yönetiyor ??

  Kulaksızoğlu Bursaspor yönetiminin ligin tamamlanmasına üç ay kala Ertuğrul Sağlam ile anlaştığını vurgularken, "Biz görevdeyken Recep Bölükbaşı Ertuğrul hoca ile temasa geçmişti. Hatta ligin bitimine 3 ay kala bizim haberimiz olmadan Bursaspor için Brezilya'ya gidip oyuncu izleyenler vardı. Bölükbaşı doğruları söylemiyor. Kendini korumak için olayları saptırıyor. Süper Kupa maçından sonra Bursa'ya döndüğümüzde bize tahsis edilen araçlar bile geri alınmıştı. Tesislerden ayrılırken araba kiralamak zorunda kaldık" ifadelerini kullandı
  "Sezon bitsin hepsini satacağım dedi"

  Kulaksızoğlu, Bursaspor Başkanı Bölükbaşı'nın takımdan ayrılan Şener, Ozan ve Volkan'a tepki göstermesini anlamadığını da dile getirirken, "Sezon devam ederken adı geçen futbolcuları satmayı düşünüyordu. Bize bu durumdan sıkça bahsederdi. 'Sezon bitsin, bunların hepsini satacağım' dediği oyunculara şimdi tepki göstermesini anlamıyorum" dedi.
  • carsamba texas  
  04 Eylül 2015 | 15:53
  bazıları baskanı dinledim hak verdim diyor neyine hak verdin kardesim as kadronun hepsini sattı hocayı tutamadı sponsor bulamadı bir tane adam gibi
  icraatı yok neyini dinledin nerenle dinledin anlamadım ki adamın her sölediği yalan ben haticeye değil neticeye bakarım ayrıca 4 macta sıfır cekmişsin genclerden bırak yenmeyi puan bile alacağın kesin değil zaten ilk 10 mac gittimi ligi kacırıyosun ne anladım ben bu işten ayrıca o futbolcuların altına cekilen mercedesler nedir ya resmen rezillik sen önce sahada basarı yakala taraftarın yüzünü güldür sonra yaptığın sacmalıkları savun o zaman göze batmaz hem basarı yok hemde yalan dolan gırla
  • Txss  
  04 Eylül 2015 | 13:55
  10
  Ulan menajerleri tanımam etmem diyorsun boy boy resimlerin çıkıyor gazetelere ve hala burda seni savunanlar var
  • BABADAN EMANET  
  04 Eylül 2015 | 12:29
  -10
  40 dakkalık videonun hepsini seyredip halen burdan atıp tutuyorsan ve halen aklına takılan bir şeyler varsa GİDERSİN ÖZLÜCEYE BAŞKANDAN RADEVU alırsın suratına sorarsın kafandaki sıkıntıları adam tek tek izah etti ben bile bir ara buradan başkana sallamaya başlamıştım ama adam çıktı konuştu daha ne yapsın biraz sabredin,bu kadar fevri olmayın ve unutmayın bu sadece bir oyun zevk almaya bakın eşinizle çocuğunuzla arkadaşlarınızla kültürel olarak yükselen bir taraftar topluluğu olmaya çalışın,başarılar bunlardan sonra zaten gelir halen gelmiyorsa zaten bu adamları kendileride orda oturmak istese tutmazlar..................
  • enteresann  
  04 Eylül 2015 | 11:40
  ilahi adalet tecelli etsin önümüzdeki iki maçta hep sen mi doğrusun göreceğiz,anlamadığım gidenler hep susuyor sen hala onlar hakkında dedikodu yapıyorsun,
  • Yediyol  
  04 Eylül 2015 | 11:22
  Başkan varsın olsun Bursasporumuzun federasyondan çıkarı olmasın, çıkar doğrultusunda bu kdr yamanılmaz göz yumulmaz yancı olunmaz bu kdrına kdr kör olunmaz , çorbacı tayfa diye tabir ettiklerinizin yaptıkları , sizin yaptığınız işlerin yanın sıfır kalır asıl çorbacı yönetimdir kardeşim kim ne derse desin !!!

  çıkar meselesi deyip tüpçüye yakın olacağına kendi kendine de ki, '' Allah yolunda ilerlemek lazım , Hacca gideyim umreye gideyim zekat vereyim 5 vakit namaza döneyim '' Senin için en hayırlısı bu bırak yöneticiliği, federasyon yalamalığını,

  Dik dur, açık görüşlü ol, saman altından su yürütme , dolaylı yönden kendine harcama yapma!!!

  Uruguay Cumhurbaşkanı bile sen gibi lüks yaşamıyo !!! Adamın altında senin burda yüzüne bile bakmayacağın Külüstür tabir ettiğin arabayla bir adette yetecek kdr eşya çantasıyla seyahat ediyo memur gibi işine gidip geliyor(İşi Cumhur başkanlığı)
  • ınegollu osman  
  04 Eylül 2015 | 11:20
  -8
  tamam baskanı ıstemıyoruz dıyelım secım kararı alındı sızce kım olacak baskan soyleyınde bızde bılelım.sakınha bızans takım tutanları soylemeyın Bursasporlu olacak
  • domanıc fatıhı  
  04 Eylül 2015 | 11:18
  -8
  baskan bolukbası her konuda haklıdır arkadaslar adam konusurken sankı ısyan edecek gıbıydı derdı sadece basarı bızde ona ınanıyoruz gercek Bursalı
  • -234şeref  
  04 Eylül 2015 | 10:40
  -5
  cuma günü iftira atmayın başkan açıkladı iftira atıyorsunuz diye,koray rumuzlu bu dünyanın öteside var iftiranın hesabını düşün laf olsun diye yazma.
  • serkan recber  
  04 Eylül 2015 | 10:27
  -7
  baskana tam destek bızı bırakma yola devam
  • yansaslı  
  04 Eylül 2015 | 09:22
  17
  -futbolcu satmayacağım!!!
  -fernandao kalacak!!!
  -hoca kalacak!!!
  -beluşiyle anlaştım!!!
  -sponsorlar hazır!!!
  -lacoste geliyor!!!
  -İSTİFA ETMEYECEĞİM!!!
  • Txss  
  04 Eylül 2015 | 08:34
  Çorbacılar sinyalciler desteğe devam suratınıza tükürse yarabbi şükür diyeceksiniz !!!!!!
  • Kaymakoba  
  04 Eylül 2015 | 07:51
  10
  O kadrosunu beğenmediğin akhisar ve rize sezonu senin üstünde bitirince bakalım ne cevap vereceksin mütevazı kadroymus

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR