KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

İrfan Buz: Herşey aniden gelişti

15 Ağustos 2013 | 11:16

5 yorum

8669 okunma

Bursaspor teknik direktörü Christoph Daum’un yardımcılarından İrfan Buz, henüz 6 haftadır çalıştığı takımını bıraktığını belirterek, her şeyin aniden geliştiğini söyledi.

Bursaspor teknik direktörü Christoph Daum yeni görevinde yardımcılarını da değiştirdi.

Ayhan Tumani, Roland Koch gibi isimleri ekibine almayan teknik adam, yeşil beyazlı yönetimle yaptığı görüşme sonrasında Faruk Korkmaz, Tonguç Vardar, İrfan Buz, Rudi Verkempinck ve Murat Aydın'la çalışmalarına başladı.

Daum'un yardımcılarından İrfan Buz Alman basınına açıklamalarda bulundu.

Westfalenliga'da mücadele eden FC Iserlohn takımında teknik direktör Andreas Friedberg'in 6 hafta önce yardımcılığına başladığını ve daha sonra Bursaspor'dan teklif geldiğini söyleyen Buz, Daum ile görüşmesini anlattı. Daum'un kendisini Köln'deki villasına çağırdığını belirten Buz, "Salı sabahı Daum, villasına davet etti. Sadece bir görüşme olacağını düşünüyordum. 4 saatlik konuşmamızın sonrasında Daum'un menajeri cebinden kontratı çıkarıp hemen karar vermemi istedi. Herşey aniden gelişti" dedi.

FRIEDBERG: "GİTMESİNE İZİN VERDİK"

FC Iserlohn teknik direktörü Andreas Friedberg, İrfan Buz ile ilgili haberi aldıklarında şaşırdıklarını söyledi. Friedberg, "Haberi aldığımızda şok olduk. Ama böyle bir şans hayatta bir kez gelir. 6 haftalık süreçte çok iyi bir ilişkimiz oldu. Onun önüne engel koyamazdık ve gitmesine izin verdik"

Öte yandan FC Iserlohn kulübü de resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklama yaptı.

 Olay Gazetesi

  • timsah  
  16 Ağustos 2013 | 13:04
  zaman birilk destek zamanı inadanı teksaass bu takım çok yırtıcı olucak izleyin ve görün
  • Forza Timsah  
  16 Ağustos 2013 | 09:50
  Şu anda almanya kökenli hocalarla çalışmak çok mantıklı, sistem, taktik ve disiplin açısından çok iyiler...
  • ömer.ky  
  16 Ağustos 2013 | 05:15
  -4
  ALLAH sonumuzu Hayır etsin. Bu gidiş gitme değil.
  Ertuğrul Hocamızı Özledik :(
  • cevdet yazar  
  15 Ağustos 2013 | 23:45
  ölümüneBursaspor yazmışsın kardeşim,arkadaşım fakat yorumun maalesef hiç o ismine yakışmamış...tabi bunu değerlendirmek benim haddime değil ancak ortak paydamız sevdamız Bursaspor ise şuan onu yönetenlere ve teknik heyete ve futbolculara saygı göstermeliyiz...belki bana kızabilirsin fakat biz büyük Bursaspor taraftarına bu yakışır...
  • ölümünebursaspor  
  15 Ağustos 2013 | 20:24
  -7
  ADAMLAR KURTULMAK İÇİN CAN ATIYOMUŞ DEMEKKİ A.Q BİZ BÖLE ÇIKMALARI TOPLARSAK OLUR TABİ SABASTİAAN FREY İ BİLE ADAMLAR BİR SENELİK PPARASINI KENDİLERİ VERMİŞ GİTSİN DİYE HEY YAVRUM BE NASIDA YEDİRİYOLAR DAVUM İSTEDİ GETİRTTİ DİYE GÖRENDE RONALDOYU XAVİ Yİ GETİRDİLER SANIR EMİNİM GÖRÜŞMEYİDE BARIŞICI DENEN BUNAK KAARŞILIKLI SİGARA İÇEREK KONUŞMUŞLARDIR İBİNELER TOPLULUĞU SİZİ YÖNETİMİN BASINDAN SONUNAA HERKES

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR