KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"İlk yarıda çok kötü savunma yaptık"

23 Ekim 2016 | 20:15

1 yorum

6356 okunma

Başantrenörümüz Şemsettin Baş, Sakarya Büyükşehir Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamada ilk yarıda savunma anlamında yapılan hataların maçın gidişatını etkilediğini belirtti.

Baş , "İlk yarıda Sakarya gibi bir takıma 45 sayı şansı verirseniz. Bu maçı kazanma şansınız olmaz. İkinci devre 30-29 bitti. İkinci devre onları düzen dışına çıkartıp maçı 3 defa 4 sayıya düşürdük ama basit top kayıpları ve Dejan'a skor anlamında yerli oyuncularımızdan katkının gelmemesi, sonucu ortaya çıkardı. Sakarya'dan 9 tane fazla top kaybı yapmışız. 10 tane hücum ribaundu verdik. Kendi evinde Sakarya gibi güçlü bir ekibe karşı bu hataları yaparsan maçı kazanamazsın. Sakarya Büyükşehir'i tebrik ediyorum. Sakatlıkları geçen oyuncularımız yeni yeni antrenmanlara çıkmaya başladı. Hatalarımızı ortaya koyup önümüze bakmak istiyoruz" dedi.

SALİH: "TARAFTARIMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUM"

Takım kaptanımız Salih Uğraşan ise " Her anlamda kötü günümüzdeydik. İlk yarıda rakibe 45 sayı attırdık. Kendi evimizde bu kadar çok sayı yememeliyiz. Herşey ters gitti. Maçta farkın azaldığı bölümlerde basit top kayıpları yaptık. Daha istekli, daha arzulu olmalıyız. Salona gelen herkesten özür diliyoruz. Çok güzel atmosfer yarattılar bize ama herşey çok kötü gitti. Kendi adıma sakatlıktan daha yeni yeni kurtuldum. Biran önce hücum anlamında forma girmem lazım" dedi..

 Bursaspor.org.tr

    • Fatihcpr  
    23 Ekim 2016 | 21:37
    Şemsettin Baş kesinlikle istifa etmeli diye düşünüyorum çok yürümez böyle

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR