KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

İftarda buluştuk

FOTO GALERİ

VİDEO

05 Temmuz 2014 | 12:33

0 yorum

6563 okunma

Teksas Bursasporlular Derneğimizin 12 yıldır düzenli olarak gerçekleştirdiği ve geleneksel hale gelen Teksas iftar organizasyonunu dün gece Kültürpark Medya Restoran'da gerçekleştik.

Kültürpark'taki Medya Restaurant'ta düzenlenen iftar yemeğimize Kulübümüzün Tesisler ve Taraftar Dernekleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Enver Kumova, Bursaspor Taraftar Dernekleri temsilcileri ve yaklaşık 500 taraftarımız katıldı. Gecede merhum Başkanımız İbrahim Yazıcı'nın, taraftarlarımızın tribün ve şampiyonluk sezonundaki maçlarımızın görüntüleri barkovizyonda oynatıldı.

İftar öncesi Teksas Bursasporlular Derneği adına konuşan Deniz Batmaz, cezaevindeki Dernek Başkanı Mehmet Güzelsöz adına konukları selamladı ve birlik çağrısı yaptı. Deniz Batmaz ; "Diyalog, beraberlik; tüm insanlığın ana ihtiyaçlarından biri olduğu gibi, camiamızın da ana ihtiyaçlarından birisidir. Birlik olunmadığında ne olduğunu 2004'teki gibi acı anılarla hatırlıyoruz. Bizim ihtiyacımız olan şey saygı, sadakat, hoşgörüdür. Teknik heyetimiz ve yönetimimize iyi çalışmalar diliyor, Avrupa Ligi Ön Eleme maçları başta olmak üzere takımımıza başarı diliyoruz. Bazı ufak sıkıntılar olduğunun farkındayız ancak omuz omuza verildiğinde bunların üstesinden gelinebileceğini 2009-2010'da gösterdik" dedi.

İftar sonrası açıklamalarda bulunan Teksas Bursasporlular Derneği Basın Sözcüsü Samet Yıldız ise ; "Öncelikle iftarımıza katılan herkese Teksas Bursasporlular Derneği adına teşekkür ediyorum. Amacımız sezon başındaki iftar organizasyonu ile birlikte birlik beraberlik mesajı vermekti. Katılım beklediğimizden çok daha fazla oldu. Özellikle bu yüzden herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. Teksas'ın Bursa'daki en büyük amacı birleştirici unsur olması bunu bu şehirde yaşayan herkes çok iyi bilir. Bizlerde Başkanımız Mehmet Güzelsöz'den aldığımız ve öğrendiğimiz en önemli feyz budur. İnsanları bir araya toplayarak iyi bir mesaj vermektir. Bursaspor camiası en küçük bir şeyde deforme olabilen bir camiadır. Teksas, her zaman için bunu toplayan unsurdur. 2009-2010 sezonundaki o kıvılcımı tekrardan yeni yönetim ve yeni hoca ile yakmak istiyoruz. İnşallah hayırlısı olur camiamız için" dedi.

 Teksas.org


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR