KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Hüzünlü antrenman

08 Mayıs 2013 | 14:55

1 yorum

7502 okunma

Bursaspor, sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçının hazırlıklarını sürdürdü, yeşil beyazlı futbolcuların Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle üzgün olduğu gözlendi, tesislerdeki kulüp bayrakları da yarıya indirildi.

Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle Spor Toto Süper Lig'in 33'üncü haftasında oynayacağı maç için salı günü antrenman yapmayan yeşil beyazlı ekip, bugün Özlüce Tesisleri'nde çalıştı. Teknik direktör Hikmet Karaman, antrenmandan önce futbolcularıyla saha içersinde kısa süre konuştu.

FUTBOLCULAR MORALSİZ

Antrenmanda futbolcuların moralsiz olduğu gözlendi. Yeşil beyazlı futbolcuların çalışma öncesi kendi aralarında da kısa bir konuşma yaptılar. Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleştirilen antrenman ısınma koşularıyla başladı. Yeşil beyazlılar, daha sonra iki gruba ayrıldı. Bir grup minyatür kalelerde çalışırken, diğer grup ise yarı sahada çift kale maç yaptı.

Bursaspor'da sakatlığı bulunan Vederson salonda çalışmasını sürdürdü. Antrenmanı Teknik Menajer Süha Sidal ve Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat'ta takip etti.

SİYAH EŞORTMANLA ÇIKTILAR

Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle Hikmet Karaman ve yardımcı antrenörler bugünkü antrenmana siyah eşortmanlarla çıktı. Hikmet Karaman'ın antrenman boyunca futbolcularına moral verdiği dikkati çekti.

BAYRAKLAR YARIYA İNDİ

Öte yandan, Başkan İbrahim Yazıcı'nın vefatı nedeniyle Bursaspor'un Özlüce Tesisleri girişinde bulunan yeşil beyazlı bayraklar da yarıya indirildi.

 

    • Vedat Akcakoca  
    09 Mayıs 2013 | 19:23
    Hikmet hocamdan ve Futbolcu kardeslerimizden ricamdir; O size bir babanin gösterdigi sefkati gösterdi, Problemlerinizi cözdü. Ozan, sercan ve Volkanada cagrimdir. Seneye sizleri gene ayni forma ile Baskanimiz icin ölümüne mücadale vermesini bekliyorum. Sayin baskanimizin bir hadi vardi cocuklar uefa kupasini kaldirmak. Madem sizler onun cocuklarisiniz, o zaman vasiyetini yerine getirin. Uefa kupasini ismini haykirarak kaldirin!!!!

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR