KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Hayal kırıklığım var"

29 Kasım 2017 | 21:47

2 yorum

7509 okunma

Deplasmanda Adanaspor'u 2-0 mağlup eden Bursasporumuzun başarılı teknik direktörümüz Paul Le Guen açıklamalarda bulundu.

Paul Le Guen "Sonuçtan oldukça memnunum"

Le Guen, "Öncelikle sonuçtan oldukça memnunum. Deplasmanda 2-0 galip gelmeyi başardık. Belki sonuç çok daha iyi olabilirdi ancak Adanaspor'un da tehlikeli atakları oldu. İyi pozisyonlar yakaladılar ama sonuç alamadılar. Benim maçla ilgili tek bir hayal kırıklığım var. O da Ekong'un kas problemi yaşayarak sakatlanması. Muhtemelen önümüzdeki Konyaspor maçında forma giyemeyecek. Ertuğrul'un çıkması sakatlıktan değil. Son zamanlarda hem bizle hem de Milli takımda çok fazla maç oynadı. Hem onu dinlendirmek hem de Faty'e süre vermek için değiştirdim" .

Paul Le Guen "Furkan'ın bir çok yönünü daha geliştimesi gerektiğini düşünüyorum"

"Furkan Soyalp'in 2 gol atmasından dolayı tabi ki çok memnunum. Ancak oyununda bir çok yönünü daha geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum. Mesela bu maçta da çok fazla top kaybı yaptı. Orta saha da onun gibi oyunun beyni görevinde oynayan birinin çok daha sakin olması ve daha iyi pas seçeneklerini görmesi lazım. Ama o da bunun farkında ve kendini geliştirmek için yoğun şekilde çalışıyor" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • Bursalı  
  30 Kasım 2017 | 09:34
  Helal olsun hoca bitanesin ...
  • Aytac.  
  30 Kasım 2017 | 02:16
  -1
  Takımın en iyi iki oyuncusunu böyle bi maçta oynatıyon korktuğumuz başımıza geldi oynatsana ismaili hayret bişey ya.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR