KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Halep'e yardım et!

07 Ekim 2016 | 11:16

4 yorum

6020 okunma

Taraftarlarımız, Suriye'ye ulaştırılmak üzere ilaç ve tıbbi malzeme yardımı kampanyası düzenledi.

Teksas tribün lideri Selim Kurtulan,yaptığı açıklamada, Bursasporlu taraftarlar olarak geçmişte çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını söyledi.

Son dönemde özellikle Suriye'ye yönelik giyecek ve yiyecek yardımında bulunduklarını anımsatan Kurtulan, "Bizler Teksas tribünü olarak haftada bir veya iki yardım tırını Suriye'ye gönderiyoruz. Ancak son dönemde bölgede ilaç ve tıbbı malzemeye de çok ihtiyaç olduğunu öğrendik. Bu kapsamda şimdi de ilaç ve tıbbı malzeme yardımı kampanyası düzenlemeye karar verdik." dedi.

Kurtulan, ilaç ve tıbbı malzemelerin ligin 7. haftasında Bursa Büyükşehir Stadı'nda oynanacak Osmanlıspor maçı öncesinde stat çevresinde olacak tırlarda toplanacağını dile getirerek, "Bunun dışında Bursaspor Kulübü ile de görüştük. Başkanımız ve yönetim kurulumuz bizlere Bursastore mağazalarını da açtı. Kendilerine de teşekkür ediyoruz. Yardımseverler ilaç ve tıbbı malzemeleri buralara da teslim edebilirler. Osmanlıspor maçının ardından topladığımız yardımları gerekli kontrollerini yaptırdıktan sonra Suriye'ye göndereceğiz." diye konuştu.

"Yardımın rengi olmaz"

Kurtulan, toplumun her kesiminden bu kampanyaya destek olmalarını istediklerini vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Olayı sadece Bursasporlu taraftarlar olarak düşünmeyelim. Yardımın rengi olmaz. Sadece Bursasporlu taraftarları değil tüm takım taraftarlarını kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz. Ankaragücülü kardeşlerimiz kampanyaya destek vereceklerini bize ilettiler. Onlar ilaç ve tıbbı malzeme yardımı toplamaya başladı. Kampanyamız herkese açık. Tüm takım taraftarlarından destek istiyoruz. Bugünlerde birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Bunu sağlamalıyız. Ben kampanyaya gerekli ilginin gösterileceğine yürekten inanıyorum."

 Teksas.org

  • Muratsv  
  08 Ekim 2016 | 11:34
  Beyler lutfen getirdiginiz ilaclarin skt sine bakin. Kas yapalim derken goz cikarmayalim. Ayrica sadece ilac olarak algilanmasin. Ordaki insanlar grip degil. Baslari agrimiyo. Aspirin getirmeyin. Kan akisini kesici jel olur oksijenli su olur gazli bez olur turnike aletleri boyun aletleri hatta kullanmadiginiz engelli araclari..
  • carsamba_texas  
  08 Ekim 2016 | 09:50
  evde aspirindir tentirdiyottur hepsini getircem kısmetse.
  • Eser  
  07 Ekim 2016 | 14:58
  Evde bi dunya ilac var skt' leri gecmeden bi ise yarayalim bari kardeslerimize yardimimiz dokunsun..
  • Veys  
  07 Ekim 2016 | 12:23
  Çok yerinde ve insani bir çalışma Allah razı olsun.İyi ki Bursasporluyuz.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR