KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Gençler takipte!

09 Nisan 2015 | 09:37

2 yorum

3973 okunma

Spor Toto 2. ve 3.Lig karmasındaki isimler Mehmet Kulaksızoğlu, Adil Cenkçiler ve Kemal Batmaz tarafından takip ediliyor.

Milli Takımlar izleme heyeti tarafından oluşturulan Spor Toto 2. Lig ve 3.Lig karmalarının Antalya kampında ilk etap dün yapıldı. Genç Milli Takımlar'da görev yapan teknik direktör ve antrenörlerin sezon başından bu yana düzenli takipleri sonucu oluşturulan oyuncu havuzundan seçilen 90 futbolcu, 7 Nisan'da kampa girmişti. Dün 2.Lig karmasına gelen 50 futbolcu, 4 takıma ayrılarak 2 maç oynadı. Bu karşılaşmalar Bursaspor antrenörleri tarafından da takip edildi.

İNEGÖL'DEN 5 OYUNCU

Yardımcı antrenör Mehmet Kulaksızoğlu ve İdari Menajer Adil Cenkçiler ile birlikte İzleme komitesinin başında olan Kemal Batmaz, futbolcuları gözlemleme fırsatı buldu.

Bu arada seçilen 50 futbolcu arasında devre arasında Bandırmaspor'a kiralanan Furkan Soyalp'in yanı sıra İnegölspor'dan da Okan Deniz, Ali Eytemur, Mahmut Şeker, Özgürcan Yıldırımlı ve Ersel Aslıyüksek de yer aldı. Bugün 3.Lig karması sahaya çıkacak. 40 oyuncu arasında Bursa Nilüferspor'dan Alim Harlak, Sadık Baş, Mazlum Güneş ile Orhangazispor'dan Hasan Kul var.

 Olay Gazetesi

  • ömer1963  
  10 Nisan 2015 | 19:16
  İyi maşallah aslında Bursa inegöl olsun ve icerdiği kulupler Bursa sporumuzun alt yapı görevini üstlense bu bize yeter. Tabiki Bursa Spor da gerek alt yapı arazisi olsun gözlemci olsun gerekli desteği kulüplere vermesi gerekir
  • smulukovski  
  09 Nisan 2015 | 19:06
  ömürcan yıldırımlı yerli messidir.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR